моля спешно за помощ

  • 5 427
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 482
А възможно ли е той да желае здраво дете и именно с тая цел да се е сближил толкова с въпросната.Звучи грозно, но  на тази мисъл ме навежда факта, че заради твоя бременност е съгласен да бъде отново с теб. Ако е така (дано не е), и да "изгубиш бебето" няма да продължите нататък.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 703
Разговор , за 15 години брак поне това си дължите, седнете и поговорете, признай му защо и какво те е подтикнало да го излъжеш.
стискам палци всичко да се развие както трябва  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
Според мен единствения ти вариант в случая е да "загубиш бебето".Ако можеш изкарай още малко така аз ще се опитам да ти помогна,а и много мами тук също ще ти помогнем,наистина е голяма каша,но за това сме и ние тук.Майчета,предлагам да не коментираме по нататък каша ли е или не а да помогнем на женицата в името на едно болно дете.Но ти трябва да ни кажеш все пак от къде с,ако си от София ще е добре,всеки може да ти помогне със изследвания,снимки от видеозон и т.н.Майчета предлагам да се захванем сериозно с тази кауза
и да помогнем

# 18
  • Мнения: 378
А възможно ли е той да желае здраво дете и именно с тая цел да се е сближил толкова с въпросната.Звучи грозно, но  на тази мисъл ме навежда факта, че заради твоя бременност е съгласен да бъде отново с теб. Ако е така (дано не е), и да "изгубиш бебето" няма да продължите нататък.
И според мен се е завърнал,заради това той иска здраво дете,колкото и гадно да звучи.Бащите не разбират какво чуства майката,а съм сигурна,че и с тази болест на детето за нас то е напълно пълноценно в сърцата ни(май не мога да се израза нещо не ми идва речта) Embarassed

# 19
  • Мнения: 4 785
Според мен той няма да разбере мотивите й - щом не е разбрал, че най-малкото заради детето не е трябвало така да ги напуска, че после се и връща...то като я няма оная, дай пак да си поиграем на семейство. Но, ако разбере, че тя веднъж си е измислила бременност, веднъж помятане.... ако пометне е така изведнъж и той я заведе на гинеколог (което е най-нормалното в случая) какво става тогава? Или тя просто му казва пометнах, ама да караме нататък. А за тия 3 месеца няма никакъв видеозон, прегледи и то при все, че има детенце с увреждане.... нещата не се връзват. Положението е топиково и аз щастлив край не виждам (съжалявам за което, но така мисля аз).

# 20
  • Мнения: 9 441
Голяма бъркотия....
Ами какъв съвет да ти дам.Казваш му,че си се записала на ЖК и след 2-3 седмици му казваш,че си прокървила и си направила аборт.Късмет мила,знам,че не ти е лесно.

# 21
  • Мнения: 9 441
Цитат
Според мен единствения ти вариант в случая е да "загубиш бебето".Ако можеш изкарай още малко така аз ще се опитам да ти помогна,а и много мами тук също ще ти помогнем,наистина е голяма каша,но за това сме и ние тук.Майчета,предлагам да не коментираме по нататък каша ли е или не а да помогнем на женицата в името на едно болно дете.Но ти трябва да ни кажеш все пак от къде с,ако си от София ще е добре,всеки може да ти помогне със изследвания,снимки от видеозон и т.н.Майчета предлагам да се захванем сериозно с тази кауза
и да помогнем
С каквото мога ще помогна. Hug

# 22
  • Мнения: 202
И според мен е най добрият вариант да загубиш бебето,ама наистина голяма каша си забъркала . Успех.

# 23
  • Мнения: 208
Намираш тема за която да се скарате,(той нещо да се развика)става ти лошо и решаваш утре сутринта да отидеш на лекар и белята е станала.Така хем той ще се чувства виновен,хем ще говорите след 3 месеца да направите нов опит.И това остава твоята голяма тайна.

# 24
  • Мнения: 597
Направи "спонтаннен оборт" докато той не е в къщи. "'прокървяваш" и отиваш на лекар, "куртират те " и се обаждаш да ми кажеш. Веерта те намира обляна в сълзи. Ако пък имаш и познат лекар д ати даде епикриза ще е супер.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Чудно ми е, ако съпругът беше пуснал тема тук с обратния знак колко от вас щяха да защитават жената и да правят Велчови завери.

Задълбочаването на лъжата само ще доведе до по-голям скандал.

# 26
  • Мнения: 10 614
Много е лошо, че си го излъгала, но стореното - сторено.
Може да кажеш, че си отишла на лекар и се е оказало, че не си бременна - просто от стрес ти е изчезнал цикълът за 3 месеца. Това все пак е "по-малка лъжа", отколкото аборта.
Смятам, че ако му кажеш истината той ще те ядоса и ще те напусне.
Достатъчно ти е причинил, но не е трябвало да го лъжеш така.

# 27
  • Мнения: 804
Кофти история...
Ама лъжите рядко водят до нещо добро.
Въпреки това може би е добре да излъжеш за последен път, защото ако си признаеш лъжата, мъжът ти може и да те зареже окончателно. Никой не обича да го лъжат.
Изцяло подкрепям това. Изиграй последния си театър и това е! Не признавай нищо, защото това със сигурност ще е края. Носи си гузната съвест и не изпадай в драматични отклонения. Спонтанен аборт или мнима бременност няма значение. Просто измисли нещо правдоподобно.

# 28
  • Мнения: 4 785
Е мен ако ми закъснее един месец - тест, 2... поне тест+гинеколог, кой чака 3 месеца липса на цикъл, че да направи тест?!

Но аз мисля, че признае ли за това, че е излъгала, че е бременна - края ще е шармантен!  Naughty

Само дано той не се зарови в причините за аборта и не я помъкне по гинеколози, че тогава пък какво фиаско ще е  #Crazy

# 29
  • Мнения: 2 229
Намираш тема за която да се скарате,(той нещо да се развика)става ти лошо и решаваш утре сутринта да отидеш на лекар и белята е станала.Така хем той ще се чувства виновен,хем ще говорите след 3 месеца да направите нов опит.И това остава твоята голяма тайна.

Е, това вече е доста гадно!  Sick

И според мен, ако му каже истината, ще я зареже окончателно, но как пък си го представяте това да "загуби бебето" ей така без нищо, без лекар, без изследвания!

Още повече, че вече настоява за ЖК, вие го изкарахте голяма балама, не вярвам да е толкова зле да не сметне 2 и 2...

Ако има познат лекар, може и да мине номерът, обаче сигурно е подсъдно да се фалшифицират такива неща....

Но при всички положения просто да "изгуби бебето" няма как да стане..пък и баш такава актриса да е - съмнявам се.

Общи условия

Активация на акаунт