БЪДЕЩИ МАМИ ЮЛИ 2ОО9 - ТЕМА 49

  • 15 373
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 14
ехх тони споко
аз съм на 21 а мъжо на 29 !гледайте си семейството обичайтесе !и на злобни коментари не обръщай внимание! Peace
 Hug  Hug  Hug на всички

# 271
  • София
  • Мнения: 495
Тоничка 86 , не си единствената с такава разлика,и аз съм на 23,а мъжа ми -на 33! Но имам чувството,че и той е на моите години..  Crazy  А и той се чувства много по-малък,което си е хубаво.
И аз по принцип съм от мълчаливите,когато става въпрос за болка-гък не казвам,но знам ли в родилното как ще  е  Crazy
И за пюретата искам аз да си ги правя,но когато дойде време за това ще е зимно време /аз искам колкото се може по-късно захранване по принцип/ , дано да е другата година  Peace
Момичета пак забравих-една нощница ще ни стигне ли за болницата,или по-добре 2,3?
И за столчето за кола и аз мислех да кажа на таткото като ни изписват да го носи,но преди това да го пера ли?  Crazy  То може ли да се пере? Май не..

# 272
  • Мнения: 5
А нашата разлика с мъжа ми е 11 год.-аз съм на 24,а той на 35 Joy !Апък  вие за някакви си там 7-8 годинки Joy Joy

# 273
  • София
  • Мнения: 39
mi6e66 какво стана с онзи "израстък"?

# 274
  • Мнения: 260
Преди малко ми звънна моята бременна приятелка, която я чакаме да роди. Звъни на домашния, но докато се довлача затвори, звъни на мобилния, ама той в другия край, айде пак затвори докато се дотътря и аз вече треперех, бях убедена, че е родила. Сещате се в каква еуфория звъня и крещя : Роди лииииии, а тя ми крещи от другата страна: неееее, слизай бързо, че ми вдигат колата от под вас, аз ей сега ще дойда.  Joy. Направо умрях да се хиля после, та сега ми изфръкнаха писанията Shocked.

 Joy Не можах да се стърпя. Имаш невероятно чувство за хумор и твоите постове обикновено ми действат страшно зареждащо.  Hug

За разликата във възрастта - и ние сме подобен случай на Верджинити. Освен това и двамата изглеждаме по-малки. Да не ви разправям като сме тръгнали тримата на разходка хората какви съжалителни погледи хвърлят на мъжа ми.  Laughing


Днес най-накрая бях да си взема болничния. Взеха ми секрет за микробиология и анален. Бебето все още си е седнало на дупето и според лекаря няма намерение да се обръща. Другата седмица пак.  Grinning

# 275
  • Мнения: 603
Да аз от 8-ми месец се мажа с масажното олио на Hipp и съм много доволна , бързо попива , прави мека кожата и няма петна! Още повече , че аз направих някаква алергия към всякакви мазила дори и към Мусетла. Много е добро! Peace
Става въпрос за това : http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4317
Да, точно това е, вече си го купих де  Mr. Green амъжа ми пак се разплямпа о ще омажеш мебелите с него, та това е олио, леле като почне като някоя баба така мн ме дразни  newsm66
И се отказах вече от Мустелата, че само чета за някакви алергии напоследък, колкото положителни мнения толкова и отрицателни

# 276
  • София
  • Мнения: 495
Офф защо е този анален секрееет   Shocked  Моя док не ми спомена за такъв  Shocked
Сърничке няма ли да ти става още по топло от това олио?  Thinking
Моя бебок така се протяга..  Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 232

Аха и на мене постовете на julsko_bebe ми са едни от любимите  Mr. Green

# 278
  • София
  • Мнения: 3 581
Мале, вашите мъже все млади гаджета забили бе. Я си ходете във вашата възрастова група на лапетата, че да има за нас 30 годишни, щото иначе остават дедовците Mr. Green

# 279
  • Мнения: 177
Мале, вашите мъже все млади гаджета забили бе. Я си ходете във вашата възрастова група на лапетата, че да има за нас 30 годишни, щото иначе остават дедовците Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
хи-хи, и с моя мъж разликата ни е 9 години. Wink

sarnichkata, без упойка раждах, да. Като почнах да моля док за такава ми отговори, че нямало за кога вече, още най-много час и съм готова.  Crossing Arms  И така и стана де. Пък да кажа само, че виках само в предродилна, докато не дават да напъваш  Confused, после самото раждане си беше песен - за 15 минути.

Анален секрет и на мен не са ми взимали никога?!

kukumiavka, най-добре две. Три са много. Една за раждането и една за след това като ни дадат човечето вече в стаята да сме чистички.

# 280
  • Мнения: 260
Офф защо е този анален секрееет   Shocked  Моя док не ми спомена за такъв  Shocked
Сърничке няма ли да ти става още по топло от това олио?  Thinking
Моя бебок така се протяга..  Heart Eyes


Такъв секрет ми взимаха и с Пламена. Обясняваха ми хората защо, обаче аз нищо не запомних.  Embarassed Като гледам май само в Пловдив го правят това изследване.

# 281
  • Мнения: 1 900
Нямам време да ви чета, така пишете...
Вчеря бях да си взема болничния, боже само 45 дни до финала/или до началото hahaha/ От ЖК ми взеха микробиологичен и анален/и при първата бременност ми вземаха/, ходих да давам и кръв и урина. Хемоглобина ми е 124 newsm44
Иначе вчера сутрин ми излязоха резултатите от  микробиологията след лечението с АБ на стрептококите, не са хубави. Пак съм на АБ. Tired
Заради това ходих да давам и стерилна урина. Да видим.
Днеска бях на пазар. Купих почти всичко, само забравих два-три пакета от памучните пелени/много са удобни за бърсане, подлагане, попиване и въобще все такива работи/.  Намерих много удобни малки разфасовки на Бюбхен за родилното, пяна за коса и тяло и крем.
Взех памперси на бебока, купих си спрей за евентуални шевове Confused, прах и омекотител също купих и ще почвам да пера тези дни. Багажа ми е почти готов вече, само чехли искам да си купя и нощници. Обаче незнам къде ще намирам newsm78, подплънки си намерих и крем за зърната. И все ей такива бебешки и родилни истории... newsm68

Разлики във възраста не коментирам, не ми отива newsm62, важното е любов да има newsm10 newsm10

Дано да се излекувам след този курс на АБ, че ми е доста притеснено... Tired

# 282
  • Мнения: 7
И на мен не са ми взимали този анален секрет  newsm78 Явно не е нещо задължително.
На мен една приятелка ми каза, че в болницта са й трябвали три нощнички - едната за раждането, втората за след това, а третата й е била необходима, защото се е поляла с кафе.  Crazy Аз съм взела две, пък ако се наложи ще ми донесат.
За днес се отчетох - изчистих, сготвих, направих даже и десерт и ще се надявам да ме изведат на разходка довечера  Embarassed
А по повод :
"Мале, вашите мъже все млади гаджета забили бе. Я си ходете във вашата възрастова група на лапетата, че да има за нас 30 годишни, щото иначе остават дедовците" вчера моя каза, че бил пенсионер вече и е уморен след работен ден за туй нещо секс. Според него младите сме ненаситни и не сме се съобразявали с това, че вече са на 30.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 893
аналния секрет беше за чревни бактерии...някакви коки, ама да не ви излъжа  Embarassed
вече не е задължително и не навсякъде го изискват, на мен ми взеха де,за всеки случай. сега ще видим резултатите Rolling Eyes

нощници носех 3, понеже бях зимата и едната беше с дълъг ръкав, по-дебела. добре че я взех че като ме втресе и климатика не ме спасяваше #Crazy виж сега за лятото не знам...мисля да си взема един анорак, ако ме втресе пак,а за нощниците се чудя дали 2 или 3 Rolling Eyes

# 284
  • София
  • Мнения: 495
И аз си взех с дълъг ръкав  Close  Ще режа ръкави,ако стане много нетърпимо  Laughing
Мами с опит,някоя от вас да е ползвала този крем? Судокрем?   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=341952.0   Чета много хубави коментари за него

Общи условия

Активация на акаунт