ТУРСКИ ТВ НОВЕЛИ, ФИЛМИ И СЕРИАЛИ - 3 ТЕМА

  • 115 757
  • 434
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 64
Аз вече гледах клипчето за Истанбул-уникално е!!!.Познавам много добре този град и ми е слабост-всичко ми харесва в него.Който не го е посещавал изобщо не знае какво пропуска smile3521 smile3501 newsm48
    Ако може,бих гледала Аси с англ. суб.


Ето Аси с английски суб.  1-2-3 епизод:
http://www.youtube.com/user/MUZIKfactory



 smile3525 newsm51 newsm44

# 16
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Mishel, blagodarq za linka.   bouquet

P.S. Nika mi v prevod ozna4ava dama pika Grinning

# 17
  • Мнения: 745
Mishel_    bouquet
Дано да си догледаме и На сбогуване - така ме грабна този филм от първата серия.
Благодаря ви за труда момичета Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 11
И аз благодаря за линка на Мишел. Обърнах мрежата да търся серии на Аси, но намирам само части с англ.субтитри.Ако може дайте линк и за следващите серии.  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 1
Записвам се в трета тема.

# 20
  • Мнения: 0
И аз. Гледам има инфо за АСИ. Никой не ми прати линк за този филм  Sad

eто бе душа

ЕП.1
ЕП.2
ЕП.3

# 21
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
И аз. Гледам има инфо за АСИ. Никой не ми прати линк за този филм  Sad

eто бе душа

ЕП.1
ЕП.2
ЕП.3

Blagodarq, Mishel ve4e dade link za purvite 3 epizoda. A za sledva6tite, moje li da dade6? Stavam maj nahalna Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 639
И аз да се присъединя към вас  Mr. Green
Днес гледах първа серия на филма На сбогуване и много ми хареса  Peace
имам питане видях, че има преведени само първите 7 серии , наистина ли е така?

# 23
  • Мнения: 0
субтитрирани са 5, но са преведени повече... Просто момичето, което преведе сериите има основание, и то напълно оправдано, за да задържи тези субтитри.

# 24
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Рядко се включвам с коментари,
но ви чета редовно Simple Smile


И аз така.

Дамла, Мишел, Севи_Нил,  
използвачи и готованци за съжаление винаги ще има на този свят. Не си тровете нервите с идиотите от другия сайт - подминавайте ги с безразличие (май е по-лесно да се напише, отколкото да се изпълни).
Благодарение на вашия труд и преводите в ефир на Bz нетърпеливите като мен изгледахме "1001 нощи" до край почти едновременно с турските зрители,за което всички сме Ви много благодарни. Доброто рано или късно се връща под една или друга форма (както и злото).
Наистина съжалявам, че се получи тази неприятна ситуация, и въпреки че с огромно нетърпение очаквам преводите на сериите след 5-та на "На сбогуване"  Ви подкрепям напълно в решението Ви да им секнете кранчето на онези наглеци.
Гласувах "за" за новия сайт с ограничен достъп.

Момичета, още веднъж: прекланям се пред това, което правите   bouquet
 Hug Hug Hug

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Дамла, Мишел, Севи_Нил,
Мили момичета благодарение на Вас аз разбрах за красотата на турските филми и сериали и сега не мога да се отлепя от всички теми в форума свързани с тях, както и новите неща, които правите Вие и новите филми които предстои да гледаме. Изцяло заставам зад Вас и Ви подкрепям в всяко ваше наачинание. Изгледах  1001 нощ три пъти всяка серия, както следя и всички сериали след него. Ако не бяхте Вие ние нямаше да можем да открием магията на турското кино.
Благодаря Ви много!
 Hug Hug Hug

# 26
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Vsu6tnost kolko serii e filma ASI? Az otkrih v neta prevedena 60-ta seriq. A posle, kolko ima sled tova?


# 27
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Vsu6tnost kolko serii e filma ASI? Az otkrih v neta prevedena 60-ta seriq. A posle, kolko ima sled tova?





Той още не е излъчен целия в Турция, очаква се да са около 70 и нещо.

# 28
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Mersi, Mishel. Ot nqkolko dena gledam kakvoto otkriq v neta. Napravo me e obsebil tozi film.
Mislq ,4e uspqh da sglobq pazela mu. Lipsvat mi dosta momenti veroqtno. Dano skoro se poqvi preveden
na bulgarski ili anglijski. Naistina prekrasen film!

# 29
  • Мнения: 2
Е, кралице, явно четеш през редове Grinning Сериалът Аси е само на турски , има и с анг. субтитри в You tube. Laughing
Мишел  bouquet

Да и аз това обясних.

Шеф, направих клипче за Истанбул, дано се хареса.


http://www.vbox7.com/play:18020e87


Супер е клипчето,музиката е неговата сила!

Общи условия

Активация на акаунт