ТУРСКИ ТВ НОВЕЛИ, ФИЛМИ И СЕРИАЛИ - 3 ТЕМА

  • 115 836
  • 434
  •   1
Отговори
# 360
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Монда, тук можеш да гледаш сериите на АСИ с английски субтитри, но не целите серии, а само сцените с Аси и Демир.
http://www.huniliyiz.biz/index.php?topic=1407.0

# 361
  • Мнения: 13 512
Монда, тук можеш да гледаш сериите на АСИ с английски субтитри, но не целите серии, а само сцените с Аси и Демир.
http://www.huniliyiz.biz/index.php?topic=1407.0


Преводът е ужасен, но все пак е по-добре от турски език, който почти не разбирам
 Благодаря много  bouquet

# 362
  • Мнения: 0
Монда  Дизилер е дала някои части с бълг.субтитри , а доколкото си спомням някой беше посочил и с английски субтитри, но не съм сигурна!

между другото Дизилер не е жена, хаха.
А за субтитрите, защо е това нетърпение, още малко и ще тръгне с дублаж на български


Преводът е ужасен, но все пак е по-добре от турски език, който почти не разбирам


еми научи го

# 363
  • Мнения: 13 512
Монда  Дизилер е дала някои части с бълг.субтитри , а доколкото си спомням някой беше посочил и с английски субтитри, но не съм сигурна!

между другото Дизилер не е жена, хаха.
А за субтитрите, защо е това нетърпение, още малко и ще тръгне с дублаж на български


Преводът е ужасен, но все пак е по-добре от турски език, който почти не разбирам


еми научи го
абе да ти кажа....доста съм задобряла. Понеже знам арабски, схващам смисла.
а това с дублажа- много гадна работа. Винаги предпочитам филм със субтитри, отколкото слаба игра на дубльорите. По-добре кофтия превод на английски

# 364
  • София
  • Мнения: 3
BGpapa  newsm78, а ти мъж ли си или жена newsm78 в натюр!
Извини ме за любопитството!

# 365
  • Мнения: 0
а четейки ника ми, как ти как ти се струва?
колкото до дублажа, да. Прави сте. Всеки предпочита в оригинал, да се чуват гласовете. Но исках да кажа просто, че няма смисъл да превеждаме и субтитрираме нещо, което само след няколко седмици ще се излъчи по телевизията. Вече ми се иска даже да намалят малко тези сериали, защото едва смогвам. А на 31ви август като стартират още 3 и просто... Thinking

# 366
  • София
  • Мнения: 3
BGpapa , благодаря ! Разбрах не че преди не съм знаела, но не винаги от ника се разбира, но това са подробности!

# 367
  • Мнения: 13
Момичета от 31 август по Нова телевизия започва излъчването на АСИ-рекламират го като "Гордата Аси".Явно от Нова са чули молбите на фенките му и са решили да заложат на качественото както и досега! Simple Smile

# 368
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
BGpapa - от теб се запалих и изгледах де що имаше серии с "Аси" преведени и непреведени ...Молих се и .....днес....реклама....

"АСИ"-ТО ОТ 31АВГУСТ ПО НОВА ТВ !!! - УРААААААААААААА

ROSI_4KA   Peace Peace Grinning Grinning Grinning Grinning


Кой ще пусне тема или вече има ... не съм видяла....нямам търпение да покоментираме...

# 369
  • Мнения: 652
Честитоооооо! Ще гледам и преведен /за 3ти път след оригинала на турски, след субтитрираните на англ, а сега и на бг!/!
Миг незабравим, страхотен е филма, нали?

# 370
  • Мнения: 13 512
Момичета от 31 август по Нова телевизия започва излъчването на АСИ-рекламират го като "Гордата Аси".Явно от Нова са чули молбите на фенките му и са решили да заложат на качественото както и досега! Simple Smile
ot колко часа ще го дават?
Всъщност...какво значение има, не мога да понасям рекламите, не гледам ТВ и си ги тегля от нета.

# 371
  • Мнения: 4 370
Кеф,кеф,кеф ще дават "Аси " по Нова Телевизия  newsm44

# 372
  • Мнения: 132
Много се радвам, че Нова ТВ ще излъчи и АСИ. HugФилма е невероятен.Чаках с голямо нетърпение всеки петък, за да го гледам по канал Д, макар, че много малко разбирам турски език.Браво на Нова ТВ.Явно ни четат, защото доста пъти сме споменавали този сериал!  Peace

# 373
  • Мнения: 4 370
Аз предпочитам сериите да са с превод.Така по-добре следя изражението  на лицето на  съответния артист.
Що ли ми се струва ,че BGpapa и Дизилер са едно и също лице  Rolling Eyes

# 374
  • София
  • Мнения: 3
Що ли ми се струва ,че BGpapa и Дизилер са едно и също лице  Rolling Eyes[/b][/color]

И аз имам подозрения newsm78но едва ли има значениеHug

Общи условия

Активация на акаунт