МЕЛОДИЯ НА СЪРЦЕТО - 2 ТЕМА

  • 70 021
  • 426
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Сега като се замислих в кабинета може да е влезнал Расим или Разим ли какъв беше  ooooh! Тоя хич не ми харесва,ще направи нещо лошо на Ламия  Cry

не, не е влезъл в кабинета нито Расим, нито Кенан... http://www.youtube.com/watch?v=yuAnyRA6_cw ето кой влиза  Wink
е, ще я обвинят, че е крадла и ще има още тупа-лупа, но най-накрая Кенан ще признае, че той е подарил огърлицата , за да я отърве от линч. С което ще си навлече коментарите на всички и най-вече гнева на Саип мустака.  Каква драма, каква драма.... Laughing

# 31
  • България
  • Мнения: 757
Днес ще е интересно.Горката Ламия ooooh!

# 32
  • Мнения: 64
    Аз,за съжаление,имам работа през деня и нямам време да му обърна внимание на този сериал.Понякога чета коментарите ви и разбирам какво се е случило.Виждам,че има отказали се да го гледат поради доста глупава причина.И понеже съм *Мара Подробната*,си мисля,че краят наистина е важен,но по-важно е как се стигнало до този край.То,ако гледаме филми заради щастливия им край,има класики в жанра,за които по-добре да не знаем,защото завършват тъжно(няма да изброявам). newsm45 newsm61 smile3514

# 33
  • Мнения: 147
Кенан много ме дразни...
Как пък зад нещо не застана твърдо и
не отстоя до край..
Дали до края на филма ще
му се избистри какво иска?! ooooh!



# 34
  • Мнения: 122
BGpapa
преди няколко поста ти правиш коментар че се разкава края на филма  а ти какво направи  newsm78.. разказваш какво се случва в следващия епизод
има хора които искат днес да го гледат и не искат да знаят предварително
в това число и аз.
има бели букви за това
моля те поправи се  Peace

# 35
  • Мнения: 267
Сега като се замислих в кабинета може да е влезнал Расим или Разим ли какъв беше  ooooh! Тоя хич не ми харесва,ще направи нещо лошо на Ламия  Cry

не, не е влезъл в кабинета нито Расим, нито Кенан... http://www.youtube.com/watch?v=yuAnyRA6_cw ето кой влиза  Wink
е, ще я обвинят, че е крадла и ще има още тупа-лупа, но най-накрая Кенан ще признае, че той е подарил огърлицата , за да я отърве от линч. С което ще си навлече коментарите на всички и най-вече гнева на Саип мустака.  Каква драма, каква драма.... Laughing

BGpapa  Shocked какво правиш   #Crazy ooooh! няли не трябваше да разказваме.Айде стига де -правиш за бележки на други,а самия ти го правиш .Съобразявай се с останалите

# 36
  • Мнения: 0
ама това е само в началото на днешната серия. Не говоря за две серии напред, а за днешната и то за нещо, което до средата на епизода се случва. Сори, момичета, не съобразих.   bouquet за всички

# 37
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
МОЛЯ ако може,нищо неразказвайте,искам да си гледам сериала всеки ден и да ми е интересно да видя какво ще се случи,ако искам да знам ще си го изтегля и ще гледам,много ви моля момичета.

# 38
  • Мнения: 1
Добре аз нищо не съм разказвала Embarassed

# 39
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Здравейте, на всички фонове на сериала гледала съм сериала по турската ТВ, сега го гледам по нова отново и имам чувството че нещо не е вред newsm78   и разбрах къде е проблема в ДУБЛАЖА сравнение с 1001нощ,кадете е перфектно тука са се изложили напълно развалят романтиката и чувствеността на филма но това е само мое мнение а за сериите няма дави разказвам за да не разваляме магията от филма.  smile3525

На мен пък точно дублажът ми харесва и ме привлече Peace  Laughing

# 40
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Здравейте, на всички фонове на сериала гледала съм сериала по турската ТВ, сега го гледам по нова отново и имам чувството че нещо не е вред newsm78   и разбрах къде е проблема в ДУБЛАЖА сравнение с 1001нощ,кадете е перфектно тука са се изложили напълно развалят романтиката и чувствеността на филма но това е само мое мнение а за сериите няма дави разказвам за да не разваляме магията от филма.  smile3525

На мен пък точно дублажът ми харесва и ме привлече Peace  Laughing

Когато не си опитал по-доброто не можеш да разбереш, че се задоволяваш с по-лошото.

# 41
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Здравейте, на всички фонове на сериала гледала съм сериала по турската ТВ, сега го гледам по нова отново и имам чувството че нещо не е вред newsm78   и разбрах къде е проблема в ДУБЛАЖА сравнение с 1001нощ,кадете е перфектно тука са се изложили напълно развалят романтиката и чувствеността на филма но това е само мое мнение а за сериите няма дави разказвам за да не разваляме магията от филма.  smile3525

На мен пък точно дублажът ми харесва и ме привлече Peace  Laughing

Когато не си опитал по-доброто не можеш да разбереш, че се задоволяваш с по-лошото.

Кое е по-доброто? Mr. Green

# 42
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Здравейте, на всички фонове на сериала гледала съм сериала по турската ТВ, сега го гледам по нова отново и имам чувството че нещо не е вред newsm78   и разбрах къде е проблема в ДУБЛАЖА сравнение с 1001нощ,кадете е перфектно тука са се изложили напълно развалят романтиката и чувствеността на филма но това е само мое мнение а за сериите няма дави разказвам за да не разваляме магията от филма.  smile3525

На мен пък точно дублажът ми харесва и ме привлече Peace  Laughing

Когато не си опитал по-доброто не можеш да разбереш, че се задоволяваш с по-лошото.

Кое е по-доброто? Mr. Green


Със субтитри е по-добре и това може да се потвърди от мнозина, да не кажа всички. Преводите на телевизиите са с големи импровизации, в турския има изрази, които не могат да се преведат на български буквално и те са импровизирали ужасно.
Това не го пиша защото правя субтитрите, а защото съм убедена в това.
И аз гледах 1001 нощ с дублаж, който не позволяваше да се чува оригиналната реч. Когато изгледах първи епизод със субтитри, разбрах че това е по-добрия вариант, оригинале глас, тембър и интонация, тогава решихме за превод със субтитри.

# 43
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Здравейте, на всички фонове на сериала гледала съм сериала по турската ТВ, сега го гледам по нова отново и имам чувството че нещо не е вред newsm78   и разбрах къде е проблема в ДУБЛАЖА сравнение с 1001нощ,кадете е перфектно тука са се изложили напълно развалят романтиката и чувствеността на филма но това е само мое мнение а за сериите няма дави разказвам за да не разваляме магията от филма.  smile3525

На мен пък точно дублажът ми харесва и ме привлече Peace  Laughing

Когато не си опитал по-доброто не можеш да разбереш, че се задоволяваш с по-лошото.

Кое е по-доброто? Mr. Green


Със субтитри е по-добре и това може да се потвърди от мнозина, да не кажа всички. Преводите на телевизиите са с големи импровизации, в турския има изрази, които не могат да се преведат на български буквално и те са импровизирали ужасно.
Това не го пиша защото правя субтитрите, а защото съм убедена в това.
И аз гледах 1001 нощ с дублаж, който не позволяваше да се чува оригиналната реч. Когато изгледах първи епизод със субтитри, разбрах че това е по-добрия вариант, оригинале глас, тембър и интонация, тогава решихме за превод със субтитри.


Както казах за мен дублажът е по-добрия вариант  Wink Не ми е приятен турския език,не ми харесва как звучи Rolling Eyes за това и не гледам какво ще стане по-напред в сериала  Whistling иначе до сега да съм го изгледала  Mr. Green

Дублажът и на този и на 1001 нощ е направо супер в сравнение с някои други  Peace доста са се постарали.

Иначе и аз предпочитам субтитри ,но вече изясних защо за мен това е по-добре  Hug

# 44
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Mishel права си турския е много труден за превеждане,има думи които нямат бг превод с една дума и понякога те искат да кажат едно а на бг излиза съвсем друго.

Общи условия

Активация на акаунт