Славната ЮНска дружина чукна четвъртата година

  • 72 505
  • 665
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 363
Любе браво за новата и платена работа, че напоследък май всички искат да им работиш много а за малко пари Twisted Evil
Покажи ни Ивчо,не съм го виждала отдавна сигурно много е пораснал и всички други мами пуснете по някоя снимка  Wink

# 571
  • Мнения: X
Благодаря Ви момичета за пожеланията Hug....тя работата няма да е малко,но заплатат е отлична,пък и има възможност за растеж в йерархията и поне всичко е по КТ/нещо дето по нашия край се среща май само в държавните учреждения/,но и да се работи допълнително-ще се плаща/или ще се компенсира с почивни дни/.......,пък мен работата ме не плаши,плаши ме ако е залУдо....
а,ивчо,веднага Ви го паказвам-днес го снимахме за зелена карта/баща му настоява..аз нещо не съм много запалена по идеята/,та затова веднага Ви го пляскам тук/валко е рошав и беше лекясан...ама веднага след ДГ го снимахме/:http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=1198527979150&set= … 3.8358.1707034240

# 572
  • Мнения: 966
Здравейте момичета
Никой скоро не е писал,та да се разпиша аз  Grinning
Моите мацки са леко хремави и не са на градинка и ясла.Велинка се адаптира много добре в яслата и почти не плаче.
Йоанка ходи на модерни танци и е много щастлива.В градинката иска да е много красиво облечена и с прическа.Там са като на ревю децата  Laughing
Имаше перьод когато беше нетърпима искаше тя да казва с какво ще е и да е рокля....сега е сговорчива и каквото приготвя се съгласява.
Аз се каня да почвам голяма чистка в къщи,че нали ще почвам работа,после да ми е лесно ,само отгоре отгоре.
Тук вали вече почти седмица  Rolling Eyes много гадно,не ги извеждам и лудуват в къщи .....
Поздрави на всички вас   bouquet  bouquet и пишете по нещичко   

# 573
  • Мнения: 363
Хелоу и от мен  bouquet
Още съм на английска вълна,защото с мъжо бяхме за една седмица на екскурзия в Лондон LaughingРавносметката е огромен мегаполис,можеш да се загубиш в морето от хора ако не са табелите им ,които са направени сякаш като за малоумни и мноооого красиви неща като Лондонското око,двореца на кралицата,тауър брич и още много неща,пожелавам на всеки да има възможност да се докосне до тях  Peace А колко черни има Shocked не е истина,в някои квартали са повече от белите,единствено в богатия им квартал Ричмънд,където и Мадона си има имение няма нито един черен Peace,но там за какви цени иде реч #Crazy
Снимки ще има после Laughing
Тея засега е на градина и госпожите мнооого я хвалят,всеки ден е с награда/ т.е шестица/ и тя много се радва а ние още повече Mr. Green.поне един да има дето да му се учи в къщи,че батко и го гони пубертета и хииич го няма,но да е жив и здрав и това ще мине Praynig
Чакам снимки на пораснали дечица Heart Eyes

# 574
  • Мнения: 235
Здравейте мами,
тооолкова отдавна не съм ви писала че......срам. Нямам време да прочета всичко, а само отгоре отгоре. Четох за ваште принцеси какви са фръцли - и ние сме така. Може да ни видите вече порастнали в нашто си албумче и с бална рокля :о)
Лека вечер от нас и отивам да ви попрочета

# 575
  • Мнения: 1 267
Сонче, ЧРД,
да си жива и здрава,
много късмет, любов, пътувания...ти пожелавам   bouquet
Весел празник! Simple Smile

Мимик, къде се загуби бе Simple Smile

Коте, имам приятелки там, все ме канят, ама вереме все още с мъниците за
пътуване не намирам.
Ще дойде и нашето време Simple Smile

Глася се за отсечката Прага-Мюнхен-Брюксел-Лондон,
но за сега само се глася.
Така обичам да пътувам.
И го правех активно до 2005.

Любе, това със зелената карта малко идва нож с две остриета.
Разбира се вие си знаете.
Аз виках да подаваме, но ако вземат да ни изберат,
не съм сигурна дали искам да заминием.
Мился ти близък имаше там, така е по-лесно, близки да са около теб-
 брат, сестра.

# 576
  • Мнения: X
Сонка,  bouquet Heart Eyes Hug,жива и здрава да си!Много да те слушат и радват мъжете ти!Пожелавам ти и да забравиш за болежките в кръста и да си намериш работа по сърце/лека и за много парички/!
Ане,то аз не съм приритала за Зелената карта/ама мир да има,всяка година се снимам и подавам документи,поне/,щото у Америка-та са мъжовите родини.......моите са по Европа-та/и аз като теб само се каня да ги навестя......та,като решиш свиркай да ходим заедно към Лондон Wink/Та,при мен е малко на принципа,ако стане,тогава ще го мисля............Но,че ми се пътува,пътува ми се....и още как.....
Мимик,радвам де,че се разписа!
Зори,дано да са ти здрави вече коконите!
Коте,снимки и аз чакам........

# 577
  • Мнения: 946
Айде мацки да почерпя,съвсем скоро (откъм 10часа) вече съм на 30г.

# 578
  • Мнения: 5 591
 Sonka,честит рожден ден!Много здраве,късмет и семейно щастие!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 09:25 от лава

# 579
  • Мнения: 1 267
Лавааааааааа, извини.
Честита радост, безпроблемна, спокойна бременност ти желая.
И сладко, здраво бебече  Hug

Скоро не си се разписвала наистина.

Ани, ЧРД!

Да си жива и здрава,
само хубави моменти с любимите хора ти желая.
Ники е станал прекрасен, издължен.
Много фешън бе - дрешки, прическа,
суетен се очертава.
Весел празник!

Любе, Родопите са ти над главата.
Каква по-голяма радост.
И на тях съм доволна.
Мили спомени тая от х.Върховръх.
Иначе съм планинарка, до 2003 правех големи преходи в
любимия ми Пирин и Рила.
Да дръпнат юнаците и ще подновя традицията Simple Smile

# 580
  • Мнения: 5 591
Анe ,благодаря ти за пожеланията.
 Преслава от понеделник е болна,пием сиропи и антибиотик.Много е послушна.Вчера си изпи антибиотика сама(дадох и спринцовката) без да протестира.Тя иска да има сестричка и винаги говори в женски род за бебето.

На болничките пожелавам скорошно оздравяване.

Хубав ден на всички!  bouquet

# 581
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Леле от кога не съм писала при вас  Embarassed

Ще взема по честичко да ви навестявам, гледам доста мами са се изгубили от тази темичка, а колко много писахме преди   Sad Sad

Любе и аз те поздравявам за новата работа, видях снимки на мъниците, колко много са пораснали само.

Лава честито и от мен  Hug  bouquet

# 582
  • Мнения: 267
Момичета и аз чукнах 34г., а се чувствам още на 28...ех,годинките летят просто. И сега като имам и Ники просто не усещам времето...днес денят беше просто прекрасен...още от сутринта ...роди се и моята племеничка Анна се казва...това беше най-голямата изненада ...не спряхме да празнуваме цял ден... а Ники все искаше да види бебето...
Благодаря на всички за хубавите думи... трогната съм!!!
И ние сме за пътуването, една голямо удовоствие , стягаме багажа за Банско заминаваме в четвъртък, да огледаме и там...

# 583
  • Мнения: 5 591
diana lobodova ,благодаря.  bouquet На теб желая същото. Hug

Ani ot Burgas ,честита племенница!Да расте здраво и щастливо дете!  bouquet

# 584
  • Мнения: 182
Ехо, здравейте!

Къде сте се загубили всички?? Я драснете по някой ред, че темичката ни съвсем замря. Как са дечицата? Ходят ли на детска? Моята Руми пак си кара разни серии от болести, оправя се за малко после пак кашлица и соколки и така.... Сега пак сме на вълна лечение с хомеопатия, дано да има ефект, че вече ми писна. Я кажете какво давате за имунитета на вашите дечица? Аз бях почнала рибомумнил да давам, тъкмо го давах два месеца и изчезна от аптеките, нямало внос. Та сега се чудя с какво да заместя.

Поздрави на всички и до скоро.

Общи условия

Активация на акаунт