Точкова диета - ядеш и отслабваш трайно

  • 69 343
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Добре де тук тази диета е по различна:
http://lubo555.com/2008/08/14/%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%BE%D0% … 0%BE%D1%82%D0%B8/
Аз пазя по нея.Иначе в нея няма хаивер, а в тази дето сте писали има.И се чудя да хапна ли малко хайвер?

Ама в тази дето сме писали има много неща ( и рафинирана захар има даже), не е казано да се яде всичко, дадена е само информация за съдържащите се въглехидрати! В тази, която спазваш пише и за баклава, нали не ядеш баклава  Rolling Eyes
Не ям аз и не обичам

# 16
  • Мнения: 131
 Close А забравих да кажа че на кака гаджето имаше рожден ден и майка зе да ме пита за кво неща да ям сладоледена торта и аз зех да казвам че не сикам, а тя  ме познава, че на сладолед не отказвам и вика-оо ти овесени трици уж ядеш а не съм те виждала да ядеш и ме хвана, че съм на диета щото и торта не  щях и трици  Rolling Eyes И ядах торта за да не се расърди.Ужас.Тя е против да пазя диета, защото не съм дебела , даже съм слаба, но аз искам да съм по-слаба. Защото не съм точно слаба, а средна отивам...

# 17
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро, дами!

По едно безточково кафенце за разсънване?


Вчерашния ден го приключих с.
Закуска и обяд - варено яйце, сирене, кашкавал, луканка и телешки салам - 6т.
Вечеря - чаша бяло вино - 2т.

Сега си варя две яйца, по-късно ще правя кюфтета. Та май нещо такова ще е менюто.

soni4ka 121212, ти на колко си години?  newsm78
Вече видях в профила. Диетите не са шега работа. Щом си слаба, за какво ти е да ставаш още по-слаба?
Яж си каквото ти се яде, спортувай и се радвай на ученическите си години. Въобще не се тормози с ограничения и броене на точки.

# 18
  • Мнения: 601
Запис в новата темичка.
Стискайте палци че съм на изпит след малко.  Praynig

# 19
  • Мнения: 4 111
Innocent, стискам палци, чакам да се похвалиш  Party

soni4ka 121212, подкрепям съвета на The Sheep към теб.   bouquet

# 20
  • Мнения: 419
Привет, момичета!
 Grinning, Крисси, Лилянчо, поздравления за новата тема - много е хубава!Аз продължавам да отслабвам, малко е , но и на това съм доволна. Днес отиваме за няколко дни на почивка, дано не прекаля много с надвишаването на точките.
Innocent , пожелавам ти успех!

# 21
  • Мнения: 27
Привет и от мен.Аз днес правя 1 месец от както съм натази диета.За този период съм свалила 3.300кг.,но най интерсното беше че на 09.06 бях 53.900кг,а когато днес 11.06 се претеглих съм 54.400кг.Незнам от какво се получи това покачване като си спазвах точките до 40-45т.Тъкмо се зарадвах че отдавна не съм била под 54кг. и то виш какво стана. newsm78                                                                   Innocent        стискам палци.Пиши как е минал изпита.Днес съм на едно 3в1-14т,а сега за обяд 1пекан кренвирш-1т.довечера може би малко зеле -20т.

# 22
  • Мнения: 131
Добро утро, дами!

По едно безточково кафенце за разсънване?


Вчерашния ден го приключих с.
Закуска и обяд - варено яйце, сирене, кашкавал, луканка и телешки салам - 6т.
Вечеря - чаша бяло вино - 2т.

Сега си варя две яйца, по-късно ще правя кюфтета. Та май нещо такова ще е менюто.

soni4ka 121212, ти на колко си години?  newsm78
Вече видях в профила. Диетите не са шега работа. Щом си слаба, за какво ти е да ставаш още по-слаба?
Яж си каквото ти се яде, спортувай и се радвай на ученическите си години. Въобще не се тормози с ограничения и броене на точки.
Mr. Green Eми нз просто ще се чувтсвам по-добре, ако съм малко клечава.Но на ся пак неска почнах с точките, но сиг пак ще стигна до тва майка д аме накара да ям....

# 23
  • Мнения: 3 453
    Здравейте!Режимна съм и до момента съм на 25т.
 
   Закуската беше разни дребни неща парче бабек и др.
   Обяда шапска салата с яйце и бабек.
   Вечерята планирам да е воденички с подправки  и масло и едно фрапе следобед.

 Innocent, имаш палци и от мен Peace

Крюмелхен , приятна почивка и ще чакаме снимкииии Hug

soni4ka и аз ти казах че ти е рано за диети.Аз повече съвети няма да ти давам.Майка ти ще се справи сигурна съм Peace

Шийпче, въх ти направо си си гладувала вчера бре Laughing

Лили, ти какво си хапваш и си траеш? Laughing

# 24
  • Мнения: 4 111
Вчера си казах за кашкавала с луканка, днес пак това хапнах. Вчера вечерях омлет с наденица, за днес мисля някакво месце  Thinking

# 25
  • Мнения: 3 453
Вчера си казах за кашкавала с луканка, днес пак това хапнах. Вчера вечерях омлет с наденица, за днес мисля някакво месце  Thinking

  Аз много обичам дреболии и съм се заредила с воденички и дробчета. Peace давам ти ги като идея. И ти ли не ядеш зеленчук и полу Дюканстваш?

# 26
  • Мнения: 4 111
Aз не обичам дреболии, иначе не ям зеленчуци, защото въглехидратите ги набавям от бира  Laughing не правете като мен  Naughty

# 27
  • Мнения: 3 453
Aз не обичам дреболии, иначе не ям зеленчуци, защото въглехидратите ги набавям от бира  Laughing не правете като мен  Naughty

   Надушвах та аз тебеееееееее smile3521 smile3505

# 28
  • Мнения: 4 111
Aз не обичам дреболии, иначе не ям зеленчуци, защото въглехидратите ги набавям от бира  Laughing не правете като мен  Naughty

   Надушвах та аз тебеееееееее smile3521 smile3505
Нали си признах без бой в предната тема Simple Smile

# 29
  • Мнения: 601
Момичета мерси за палците  Hug
ВЗЕХ ГОоооо Peace
Доста гадно мина. Първо 4 задачи и ако ги решиш те пуска на теория. Счетоводство на капиталовите дружества Crazy луднах от четене. Остана другия четвъртък още един най-лесния, но при най-големия злобил.
Днес преди изпита изпих една Кола, нямаше Лайт, но ми стана много зле станах в 5 да чета.
Иначе съм режимна. Днес ще вечерям салата и скара Simple Smile Simple Smile
Крюмелхен и аз искам почивка.  Sunglasses С нетърпение чакам края на сесията и ще отдъхна живот и здраве.
soni4ka 121212 на колко си години и колко килограма си. Защо се кара майка ти. Мисля че диетата е супер и най-важното не се гладува. ОООО сега видях колко  килограма си. Защо се тормозиш с диети бе дете.
pa3805 не се втелявай толкова 100гр е една чаша вода. резултата ти е супер. Peace
Лилянчо да ама правим  Laughing и аз попиивам по една чаша бирка  Embarassed То и затова нямам особенно напредък.Пиивам си около една чаша 250мл. и през деня даже гледам да не правя много точки за да има вечерта за бира. Laughing
Kpuccu   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт