Почти летен ФОТОШОП (Тема 66)

  • 23 146
  • 426
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 7
Карчева всички са хубави ,но днешната най-много ми харесва

# 32
  • Мнения: 84
Извинявайте, че ви притеснявам със запитването си,  Praynig  но ми трябва лента-панделка/на вълнички. Нужна ми е за да я разпростря в едната страна на снимка. Не зная в момента кой от многобройните сайтове да търся, и затова се обръщам към вас. Благодаря ви предварително   bouquet

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 76
покажи нещо подобно....аз не разбирам какво е панделка на вълнички? Нещо като това устройва ли те?

КАРЧЕВА, супер са рамките. Само на happy easter не ми допада голямото прозрачно цвете в бекграунда...може и да си е било там по подразбиране де, но някак си ми отвлича вниманието от основната композиция. На предпоследната рамка гримът ти е WOW.

# 34
  • Мнения: 4
Извинявайте, че ви притеснявам със запитването си,  Praynig  но ми трябва лента-панделка/на вълнички. Нужна ми е за да я разпростря в едната страна на снимка. Не зная в момента кой от многобройните сайтове да търся, и затова се обръщам към вас. Благодаря ви предварително   bouquet
Ето виж тук какво има ,дано си намериш:
http://www.lenagold.ru/fon/clipart/b/ban.html

# 35
  • Мнения: 84
покажи нещо подобно....аз не разбирам какво е панделка на вълнички? Нещо като това устройва ли те?

Именно такава, да. Но в този сайт не видях от къде да си изтегля елемента.

# 36
  • Мнения: 7
Аааа Минерва ще ревнувам само на Карчева обръщаш внимание Joyаз чаках с нетърпение да се появиш Sad Joy

# 37
  • Мнения: 354
аууу. пак ви изпуснах
гол запис   Embarassed Embarassed Embarassed Whistling Whistling Whistling

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 76
eli76, под картинката пише Download freebie from designer's website - натискаш го и те отвежда в блога на дизайнерката. Само, че се оказва, че не е безплатно...не мога да разбера защо ги публикуват като безплатни, щом не са?  #Cussing out

Безплатни ти намерих  това и това
Малко дръпни надолу и ще ти се покажат Simple Smile Дано свършат работа.

О, Иве, съжалявам Simple Smile Сега ще прегледам какво имаме от теб...

Такаааа...относно рамките на Ива Wink
Първата на белия/сив фон много ми харесва. Малко ми идват плоски рамките на въженцата, а и голямото централно въже може малко да се дръпне вдясно, за да изглежда сякаш е захванало листа със снимката. Долното въже около цветята може би е излишно или пък поне да се подава по-малка част от него. Какво ли ще стане, ако на използваната снимка премахнеш синьото от детската дрешка? Или пък стане зелено? Нали знаеш как...маркираш си лейъра със снимката и отиваш в Image->Adjustments->Hue/Saturation и избираш канал cyan и/или blue и мърдаш слайдерите Wink Това за синьото е само предложение...може и да не стане по-добре, но пък може и да стане по-хармонично, не знам...може да си пробваш, ако искаш Simple Smile Иначе е страхотна композицията.

Другата на сив фон с трите снимки...много е красива, но не мога по принцип да възприемам две-три еднакви снимки в една рамка Simple Smile Дали централната снимка поне да не е по-голяма?

Жълтата е страшно сладурска Simple Smile Аз бих използвала детенце, което да е седнало в саксията вместо тези две "пчелички" като съответно детенцето ще е доста по-голямо от саксията Simple Smile

Последната също е много хубава като композиция, но детенцето изглежда морбидно...прекалено бяло е станало лицето. Липсва сянка на лампата Wink

Браво...все по-интересни и стилни ти стават рамките Simple Smile

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 14:24 от Minerva

# 39
  • Мнения: 7
Ей тва се казва бързо реагиране Joyблагодаря ,благодаря ,благодаря Hug-Страшна си просто ,ще опитам това което каза,пазя си май работните файлове-ооо точно този не съм го запазила Cry
Момчето на последната си е такова аз не съм го правила Wink

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 14:40 от ivelina karavasileva

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 76
По принцип работните файлове трябва да се пазят   Naughty

# 41
  • Мнения: 7
Съгласна съм,но нямам грам място на компютъра и не пазя нищо,само някои елементи си пазя за които ме боли сърцето да ги трия.имам нужда от обновяване на машината ,но не ми е дошъл още моя ред CryПиташ ли ме на мен какво ми е като трия ли трия и после нещо ми потрябва и тоя фотошоп върви с една хипергалактическа охлювска скорост и ме хващат всеки ден бесните  #Cussing outама какво да правя,когато му дойде реда Cry

Ох ама съм патка-пак невероятна творба Hug

# 42
  • Мнения: 162
Какво мислите за тази рамка?


И имам едно запитване. Някой дали знае лесен начин да се махне сянката на фотоапарата?  newsm78 Много се измъчих с това и накрая се отказах.

# 43
  • Мнения: 26
..и тук да ви следя...

# 44
  • Мнения: 7
Според мен фона трябва да е друг не зелен

Общи условия

Активация на акаунт