Кутийка за превръзки

  • 12 221
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
И аз имам от миналата промоция, много симпатична. Но наистина е малка и събира само 1 превръзка.

# 16
  • Мнения: 372
Нещо не разбирам какъв е смисъла от тази кутийка newsm78 Повечето превръзки, които съм използвала (вкл. Либрес), са си опаковани всяка поотделно, в сравнително дискретни опаковки, и няма никакъв проблем да се носят направо в чантата... Даже си мисля, че именно с такава цел ги опаковат поотделно Grinning Дори ежедневните превръзки вече са с отделни опаковки! Когато са ми необходими, слагам си по 2-3 превръзки в несесера или в някое отделение на чантата - и готово. Така или иначе на работа често отивам направо с чантата до тоалетната - а с тази шарена кутийка в ръка ми се струва, че ще бъде твърде очевАдно положението Laughing Пък и щом побира само по една превръзка, надали е особено рационално да се носи изобщо...

# 17
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Имам и аз, не са нищо особено - шаренки и весели просто  Laughing

Имам и кутийка специално за ежедневни превръзки - тя върши работа, защото побира доста превръзки, а не всички ежедневни за отделно опаковани и това затруднява носенето им в чанта.

# 18
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Да попитам притежателките на кутийките, в тях събират ли се тампони  newsm78? Мен ми трябва точно кутийка за тампони, че са ми вечно пръснати из чантата. Някой беше споменал, че има такава. От къде мога да си намеря?

# 19
  • Мнения: 6
Аз ползвам една розова пластмасова кутийка на Carefree. Промоцията беше може би преди година. В нея си поставям ежедневните и се събират и тампони. Като видях тази новата метална на Libresse много ми допадна. Май си падам доста по несесерчета и кутийки, та за това си взех и нея, но тя събира само две.

# 20
  • Мнения: 90
аз също ползвам такава-удобна ми е. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 6 010
Calypso, аз имам такава кутийка специално за тампони. Много е удобна и се събират 3 от големите или 4 от малките тампони. Моята кутийка е на o.b., розова от преди 2 години, но съм виждала и наскоро в Кауфланд. Продават ги заедно с кутийка тампони.  Peace
Като цяло аз такава кутийка си нямам само за превръзките, иначе имам за ежедневните от Carefree и на Libresse за най-мъничките превръзки. Много са ми удобни  Peace

# 22
Zdravejte pyrvo ,
 ima li nqkoi slu4aino ne6to za pesni4kata ot reklamata, koi q izpalnqva, kade da q namerq? Blagodarq predvaritelno

# 23
  • Мнения: 158
Удобна е и е сладка,лоюото е че наистина побира само една превръзка

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
имам такава кутийка поне от година, а вероятно и повече. Използвам я винаги, просто винаги в чантата си имам една-две превръзки за непредвидени случаи с мен или пък ако се случи на някой позната. Тънка е, красива е, и наистина е дискретна - мъжете да не мислите, че знаят какво е това. Пакети с превръзки не си нося в дамската чанта, пакета седи у дома и още един в бюрото ми в офиса. Една - две са абсолютно достатъчни в случай, че съм навън и се наложи да я подменя  Peace Не ви ли се е случвало да отворите чантата си в магазин или ведомство или където и да е и да ровите вътре пред погледа на цялата опашка, а там съвсем недискретно да се "въргалят" половин пакет превръзки, насипно, но пък опаковани индивидуално  Rolling Eyes, ето тази кутийка ви спестява това неудобство  Peace

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 024
преди малко се върнах от Билла и видях въпросните превръзки, доста по-красиви са кутийките в сравнение с предния път

# 26
  • Мнения: 140
имам такава кутийка поне от година, а вероятно и повече. Използвам я винаги, просто винаги в чантата си имам една-две превръзки за непредвидени случаи с мен или пък ако се случи на някой позната. Тънка е, красива е, и наистина е дискретна - мъжете да не мислите, че знаят какво е това. Пакети с превръзки не си нося в дамската чанта, пакета седи у дома и още един в бюрото ми в офиса. Една - две са абсолютно достатъчни в случай, че съм навън и се наложи да я подменя  Peace Не ви ли се е случвало да отворите чантата си в магазин или ведомство или където и да е и да ровите вътре пред погледа на цялата опашка, а там съвсем недискретно да се "въргалят" половин пакет превръзки, насипно, но пък опаковани индивидуално  Rolling Eyes, ето тази кутийка ви спестява това неудобство  Peace


много добре каzано

# 27
  • Мнения: 2 229
Купих си я, но не съм очарована - наистина побира 1 превръзка само и е малка за Always, а аз само такива използвам.. Confused

Кутийките за тампони са най-удобното нещо, имам няколко, но най си харесвам една зелена, която не прозира изобщо. От по-късни промоции имам една зелена и розова, но те прозират и си се вижда, че са тампони...

Това с чантата редовно ми се случва.. Laughing

# 28
  • Мнения: 1 069
Преди известно време си приспособих една метална кутийка от безизвестни ментови бонбонки за тампони. Много ми е удобна, винаги в себе си имам 3 тампона, а аз много рядко знам кога ще ми идва и не се притеснявам да изсипя чантата си, когато търся в нея нещо.

# 29
  • Мнения: 830
За тампони имам кутийка на о.б, беше пак някаква промоция, страхотна работа ми върши     Peace

Тези на либрес металните взех си и от тях и сега съм самата дискретност в чантата   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт