Постове от кои никове не пропускате да прочетете

  • 11 432
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
Кофтито е, че това се превърна в поредната тема за четки и обясняване в любов...

Не е така, Seltakis, "не пропускате да прочетете" не значи непременно "харесвате".  Peace

Някои от хората, които съм споменала, рядко публикуват мнение, което съвпада с моето, но все пак ми е интересно да чета и различна гледна точка по даден въпрос.

На теория си права, ама аз говоря какво става на практика...Предусещам, че следобед, след като повечето форумки се върнат от обяд, пийнали чашка две бяло вино или просто цапнали по някоя потна бира с кебапче в офиса, ще им се поотвържат езиците, ще станат по-прями и ще си кажат истината в "очите" на тези, които не могат да понасят (тъничко, по женски, с недвусмислена ирония), ще стане караница, леко скубане на коси и някъде до към вечерта ще има ключ  Peace ...Звездите ми го говорят.

# 46
  • Мнения: 2 757
Seltakis , то почти всяка тема може да се превърне в бойно поле. Да не викаме дявола зорлям. Все още цари мир и любов.
За сега не ми се налага да допълвам списъка си, защото гледам вече сте споменали някои от моите любимци и да не ги повтарям. Все пак идеята не е да се направят четки и да се направи колекция от интересни юзери

# 47
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Seltakis , то почти всяка тема може да се превърне в бойно поле. Да не викаме дявола зорлям. Все още цари мир и любов.
Подкрепям, темата дори е много забавна, но някой побайва за онзи с големия катинар  Sad

# 48
  • Мнения: 4 585
Гил има такава хубана жена, че това със смяната на резбата ми се струва невъзможно.
Постингите на Елист са с приоритет пред служебните мейли.

# 49
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Гил има такава хубана жена, че това със смяната на резбата ми се струва невъзможно.


Мариянкаа?  Rolling Eyes

Кака Сийка, Пасинет, Елист, Блонди. Нино Тино, на която тайно се възхищавам.
И на Вълка чета постовете с интерес.

Три пъти редактирвам, вероятно няма да е за последно...Напоследък с удоволствие чета Burdsflu

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 10:58 от Erica

# 50
  • Мнения: 419
Благодаря  Laughing. Би ми било приятно, да танцуваме заедно в някоя тема  Peace.

# 51
  • Мнения: 572
На Estellia.

# 52
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
хора, които и да ви напиша - не ще ви говорят нещо определено
инак от известните джадаи обичам Бу и Реза - стила им е готин
Вълчо ми е любим, но той го знае...стар сталкер е той!
и винаги когато се сблъскам, чета мама и тати - пишат в много готин стил...особено мъжката ирония винаги ме кефи....
а има и хора, които чета щото са ме впечатлили...но не непременно положително....
апропо - и аз се зачудих на темата....очаквах или Ники да се оплаква за здравето на децата си или о тживота и мъжа си....странна идея, но забавна...да се преброим в пясъчника и тези отвън

# 53
  • вкъщи
  • Мнения: 704
много са да ги изреждам ли Wink
но са предимно на старозагорци Mr. Green

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 11:03 от Йовета

# 54
  • София
  • Мнения: 8 348
десетина човека чета постоянно, останалите - според темата
и себе си чета, понякога, и се изненадвам колко глупости може да напише човек
кога ще има второ издание на темата - Кого не четете никога?

# 55
  • Мнения: 33
Чета отдавна. Предимно това правя. А с удоволствие чета смислените и граматически правилно формулирани мнения.
В изпълнение на двете условия - Василиса Умница (и най-вече историите й за троловете, разсмиват ме винаги), Ивонска, Минзухар, Пасинет.

# 56
  • Мнения: 4 292
Няколко майки от кърмачския чета с удоволствие. Постовете на Ескарина винаги са ми били интересни. Обикновено си правя труда да чета и писанията на Андариел, както и на Кати и после се наслаждавам на верижната реакция.  Laughing
Преди четях Шанел задължително, но отдавна не съм я засичала. И други има, някои от тях са писали в тази тема, но ме мързи поименно да ги споменавам.
И подчертавам, че тези, които чета, не е задължително да ги харесвам.

# 57
  • Мнения: 6 993
Като изключим любимите ми хора от Споделете,

Еди - винаги ме кефи какво пише, жалко, че е рядко.
Ескарина - понеже в много неща си приличаме, обикновено ми е любопитно дали е отразила и моята гледна точка в някоя тема.
Пасинет и Клонка също са ми интересни Grinning

# 58
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Нино Тино, Buttinsky, Бижу, Василица Умница, ...Жозефина..., Как' Сийка, КЛОНКА, Аzzy, Pasinet, Малката госпожица Мърморана, Andariel
има и други, на първо четене за тези никове се сещам.

# 59
  • Мнения: 516
Е, не очаквах да съм лирически герой в стихотворение , Бианка.  Laughing
Аз съм мазохист. Чета почти всичко. Има няколко оптребителя, които изобщо не чета, защото съм се убедила в тяхната глупост. Разбира се, имам и симпатии... Големи симпатии.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт