Крем за лице за смесена/мазна кожа

  • 3 305
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 416


Bioderma Photoderm AKN Matt
също е добър вариант.
[/quote] На Биодерма този крем мазнее ли? Моята кожа е мазна и проблемна и много кремове ми мазнеят нищо, че се водят за мазна кожа. А оставя ли бял филм вурху лицето като повечето?

# 16
  • Мнения: 29
Моята кожа е смесена. За съжаление в почти всички кремове за смесена/мазна кожа, които съм ползвала има някаква съставка, която кожата ми не абсорбира и се получава ефекта "кир" (ползвала съм Vishy, Shiseido, Euserin, Clinique - Superdefence ). Единствените два крема, от които не "лъсвам" и попиват добре (което е важно при последващо полагане на грим ) са Clinique - Total Turnaround и  Clinique M Gel-Lotion for men. За съжаление и двата са без SPF. Ще следя темата за свежи идеи.

# 17
  • Мнения: 63
Ползвам този ... доволна съм Simple Smile

# 18
  • Мнения: 65
Пробваи на Ланкоме-Хидра зен,а аз предната лято ползвах хидратантния крем на Кристиан Диор,нещо невероятно или си вземи на Биотерм не говоря за Биодерм има разлика,но ако имаш възможност си  купи ЛАБРИЕР,БЕЗ КОМЕНТАР!

# 19
  • Мнения: 483
Цитат
На Биодерма този крем мазнее ли? Моята кожа е мазна и проблемна и много кремове ми мазнеят нищо, че се водят за мазна кожа. А оставя ли бял филм вурху лицето като повечето?


В момента ползвам Bioderma Photoderm Spot SPF 50 и не ми мазнее, попива бързо. Затова си мисля, че и AKN Matt ще действа по същия начин, още повече, че го дават и матиращ.  Peace Следващият път ще си взема него.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 493
Моята кожа е смесена. За съжаление в почти всички кремове за смесена/мазна кожа, които съм ползвала има някаква съставка, която кожата ми не абсорбира и се получава ефекта "кир" (ползвала съм Vishy, Shiseido, Euserin, Clinique - Superdefence ). Единствените два крема, от които не "лъсвам" и попиват добре (което е важно при последващо полагане на грим ) са Clinique - Total Turnaround и  Clinique M Gel-Lotion for men. За съжаление и двата са без SPF. Ще следя темата за свежи идеи.
И аз имам подобен проблем - с ефекта кир - сега ползвам Ла рош - ефакларк - и съм доволна  Peace

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
последно ползван на IWOSTIN зелената серия и съм доволна ще повторя  Peace

и аз го гледах този в аптеката и много му се чудех, но накрая си купих VICHY NORMADERM - ползвала съм го преди и бях доволна. мислех да го сменя с друг, но в крайна сметка избрах пак него.
А този какво производство е? Направи ми впечатление, че не са виоски цените на продуктите с тази марка.

козметиката е полска ето това е сайта им http://www.iwostin.bg/products.php?id=37

# 22
  • Мнения: 557
Ползвам тези продукти и съм много доволна.

 

# 23
  • София
  • Мнения: 5 193
Записвам се да следя.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт