Go Jane - С нови обущенца на крачето, ще сме цяло лято на морето! - Тема 5

  • 23 234
  • 518
  •   1
Отговори
# 15
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Момичета радвам се че ви открих, макар че чакам с нетърпение някой да пусне поръчка и аз ако успея да се вредя. Страхотна темичка, благодаря на Pepsilight.

# 16
  • Мнения: 1 247
Пепси миличка страхотна тема  Peace
запис

# 17
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Pepsilight   smile3525 

# 18
  • Мнения: 4 916
Ами аз пък да питам - с какво ги носите тези сандали, които са като ботушки? На мен ми харесват, но фантазията ми не стига толкова, че да преценя с какво могат да се носят...

# 19
  • Мнения: 3 459
Ами аз пък да питам - с какво ги носите тези сандали, които са като ботушки? На мен ми харесват, но фантазията ми не стига толкова, че да преценя с какво могат да се носят...
Преди дни видях една мацка, която беше сложила такива сандали с къса дънкова поличка. Изглеждаше много добре.
С дънки предолагам, че пак ще си отиват. Само с рокля не ми се връзват.

# 20
  • Мнения: 4 916
Ами аз пък да питам - с какво ги носите тези сандали, които са като ботушки? На мен ми харесват, но фантазията ми не стига толкова, че да преценя с какво могат да се носят...
Преди дни видях една мацка, която беше сложила такива сандали с къса дънкова поличка. Изглеждаше много добре.
С дънки предолагам, че пак ще си отиват. Само с рокля не ми се връзват.



Не съм за къси полички вече  Rolling Eyes и аз си мислех за дънки по крака... или с дълга пола, но второто не ми е много изяснено  Rolling Eyes

# 21
  • сусурлево
  • Мнения: 474
ако ботуша е широк, като моите които показах в предната тема ,стават и на тесен панталон ,т.е да е тесен долу ,да не е прав

# 22
  • София
  • Мнения: 57
Този код за намалени да не е само за Щатите?
не би трябвало   Naughty сложили са ми го в кашона, а се знае, че е за БГ  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 777
Ами аз пък да питам - с какво ги носите тези сандали, които са като ботушки? На мен ми харесват, но фантазията ми не стига толкова, че да преценя с какво могат да се носят...

Моите са такива:

Стоят страхотно с къса пола или рокля или пък с потури  Mr. Green

Пепси, благодаря за темата - страхотна е  newsm51

# 24
  • Мнения: 917
Пепси   bouquet Hug Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 081
Хайде и аз да следя новата тема   bouquet

# 26
# 27
  • Мнения: 400
Хайде и аз да похваля Пепси за темата  bouquet
Белла-браво-в очакване сме Laughing

# 28
  • Мнения: 389
запис Embarassed-нямам време сега да видя какво сте писали

# 29
  • София
  • Мнения: 69
Здравейте! Днес си получих обувките и са прекрасни....Сега съм си харесала 1 чифт за 21 $ И МОЛЯ АКО НЯКОЙ ПУСКА ПОРЪЧКА ЗА СОФИЯ ДА МЕ ВКЛЮЧИ. Следя темата, но за всеки случай да го напиша...СЕРИОЗНА СЪМ  Wink

Общи условия

Активация на акаунт