Отговори
# 15
  • Лондон
  • Мнения: 403
  chef

# 16
  • Мнения: 406
Здравейте момичета  Hug Много ще се радвам ,ако някой сподели дали е ползвал кайма от соя  newsm78 Днес я поглеждах в магазина ,но нито съм ползвала ,нито имам представа как се приготвя  Thinking

# 17
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Каква баница да направя с готови кори и сирене,дайте рецепти?  chef

# 18
  • Мнения: 22 867
Каква баница да направя с готови кори и сирене,дайте рецепти?  chef

Виж първата стр.ТУК, но ти препоръчвам баницата на Морена, разкошна става.

# 19
  • Мнения: 5 001
Здравейте момичета  Hug Много ще се радвам ,ако някой сподели дали е ползвал кайма от соя  newsm78 Днес я поглеждах в магазина ,но нито съм ползвала ,нито имам представа как се приготвя  Thinking
Едно време много я ядяхме по време на Виденов и Лукано.....чЕ НИЩО НЯМАШЕ ПО МАГАЗИНИТЕ....

накисва се да набъбне и после се добавят яйце ,подправки сло и се замесва както каймата от месо....Ама не ми харесва на мен лично вкуса.....Пробвали сме да смесваме кайма от месо със соева кайма,та дано стане повече(Божеее,колко каламбури сме правили едно време... ooooh!)


После някой беше казал,че не са полезни тия продукти,че били от генномодифицирана соя и дотам със соевите продукти бяхме.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 777
TheNMaster какво е каламбури мисля и друг път съм го чувала ,но не се сещам какво е?

# 21
  • Мнения: 5 001
TheNMaster какво е каламбури мисля и друг път съм го чувала ,но не се сещам какво е?
"Врътки","премятания"  Laughing Жаргонна думичка е...

# 22
  • Мнения: 1 777
TheNMaster какво е каламбури мисля и друг път съм го чувала ,но не се сещам какво е?
"Врътки","премятания"  Laughing Жаргонна думичка е...
Мерси!  bouquet

# 23
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Виж първата стр.ТУК, но ти препоръчвам баницата на Морена, разкошна става.
Мерси  Hug

# 24
  • Мнения: 655
Сливница,аз напоследък на баницата освен стандартното яица и сирене  добавям и каквото имам меснатичко в хладилника останало-пържолка,наденичка,кебабче на парченца-става много ароматно и апетитно  Peace

# 25
  • Мнения: 2 082
момичета имате ли идея,дали може да се разбере,ако в домашно прясно краве мляко е добавена вода?  Thinking

# 26
  • Мнения: 9 108
ако не е от твои родители от село, задължително е  Wink и неизбежно. Това е малко зло, така че не се притеснявай.

# 27
  • Мнения: 6 713
момичета имате ли идея,дали може да се разбере,ако в домашно прясно краве мляко е добавена вода?  Thinking

ами аз на село съм виждала мляко, което е кръщавано - като се излее от съда, в който е било, някакси съда седи "измит" Simple Smile Иначе трябва да има нещо като мазни следи по стените .... Thinking  newsm78 Поне си спомням, че млякото от нашите крави  Crazy беше такова - с доста висока масленост.

# 28
  • Мнения: 2 082
втори път взимам от един човек,но днес се усъмних-млякото нямаше много каймак,подквасих малко-стана едно рядко,направих крем карамел,толкова му се точих,а той стана един воднист-никога не ми се е получавал такъв...та затова искам да разбера,дали може да се провери по някакъв начин или да ходя директно да питам дядката...  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 6 713
Ами сигурно е сипал водица. Обикновено домашното мляко е с висока масленост, поне баба ми като квасеше мляко, обръщаше буркана надолу и млякото не помръдваше. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт