Благоевград 26

  • 35 412
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 286
Добър ден и от мен в новата тема  Peace
Първо да се извиня за срещата днес  bouquet сутринта като водех децата и по точно още като се събудих не ми беше всичко ок и реших да си полегна и да дойда за обяд на среща обаче и към 11 и нещо пак не бях много добре а като ми си вие святт и чувствам че кръвното ми е ниско по-добре да не тръгвам в жегата,та за това звъннах на Ели,може и късно да е било извинявайте момичета Hug

За срещата на китайският за събота какво ще кажете,и ако се удобри Нинка ще запази места според бройката newsm78
Данка,ако имаш в предвид снимките от тържеството вчера започнах да ги качвам и днис ще пусна разбира се линк,просто не ги бях качила всички Blush
честити ви работни места момичета и длъжности,дано ви върви все на горе,че и крак да повлечете и аз след вас да черпя Hug  bouquet
Нинче,аз пък несъобразих че сега малката ти е болничка ама и Ели може да запази места,пък току виж и аз Thinking
Целувки на Ани от мен Hug

Видях една много сладка снимка на Ани и Ивето пред Американският във Фейсбук,искам да ви подсетя че съм се регистрирала и аз и да ме добавите като приятел който не е успял още да го направи Wink
За бебе и аз съм мераклийка ама ще ви оставя да родите сега по едни близнаци вие а после аз,ще си друскам една мома и ще ви успокоявам че ще мине трудният период hahaha Joy
Селесте ние до Кавала платихме 40лв като ако беше цял автобус щеше да е 30,но от софия може да си е 40 Thinking
Като пийнах кафенце и хапнах една голяма вафла(в разрез на хранителният ми режим в момента)свестих душа Mr. Green
Боби и аз отдавна се каня да купим басейнче и да се пляскат децата на терасата CrazyПриятен риболов,и на късмет Party
А вчера като ходих да ги взема от детска госпожата ги беше съблякла всички голи до кръста и им правеше слънчеви бани Laughing

# 16
  • Мнения: 447
Хайде и аз в новата тема. Това нашето се оказа вирусен ларингит. Трима доктори независими един от друг потвърдиха диагнозата. Тази нощ  нямаше температура. Вече се поуспокоих малко. Сега остава следващата седмица да разберем защо аджеба прави този спазъм пролетно време. На снимката се видя, че бялото му дробче е като на астматик  Rolling Eyes ама след като се консултирам със  специалист със сигурност ще знам.  За почивки пишете,  ние мислехме към средата на юли  да отидем до Боровец, но в зависимост от малкия може и към Сандански да се отнесем.  
 На Нина и Селесте поздравления за работата. Дано скоро и аз се присъединя към хвалещите се с работа  Praynig
За бебеправеното- правете, че после за третите да се класираме заедно. Hug

# 17
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Здравейте на всички и аз да се разпиша в новата тема Simple Smile какво става в този град не знам вчера моята щерка вдигна 37.4....сутринта 37.3....педиатърката каза че не знае какво е (тцтцтцтт лудница - защо ли ходя) и сега е 37.1 ужас нз и един обрив получи вчера около устата какво става и аз пък най-малко знам (от педиатърката) приятен ден ние ще си почиваме

# 18
  • благоевград
  • Мнения: 164
Да се разпиша и аз  Peace
Ели ти нормално ли си раждала в сф ? Че съм се насо4ила и аз към шейново но незнам как става номера с утиването  newsm78 Смисъл по рано ли ме приемат или ще ми го предизвикат знам ли  Thinking Ти какво направи?

# 19
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Айде първа от срещичката да се включа. Успяхме да се съберем аз, Ели, daniela_ch с Иветката, Анелия и Мимка. По оклюкарихме ви, особено поспаланката Дани. Joy
Дани ние умувахме за петък да е срещичката, ама както кажете, може и в събота. Мен все пак може да ме огрее моренцето, та евентуално ще пропусна китайското ако е в събота. А ма пък то може и в петък да заминем, така че хич не се съобразявайте с мен. Wink
Pepelliashka как така не знае от какво е температурата докторката. При коя ходите. Нали това и е работата да разбере. Ако не кашля и не и е червено гърлото, най-малкото което трябва да направи е да пусне изследвания за урината. Става въпрос за малко дете все пак. #Cussing out
jujavka поне сте разбрали какво му е.  Sad Май сте повече за почивка на Сандански.

# 20
  • Мнения: 286
Айде първа от срещичката да се включа. Успяхме да се съберем аз, Ели, daniela_ch с Иветката, Анелия и Мимка. По оклюкарихме ви, особено поспаланката Дани. Joy
Ех клюкарки такива аз един ден ще пропусна и вие ще ме оправите хубаво че да немога да се защитя ама като се срещнем след 1-2 дена хубаво ще ви кажа аз на вас Naughty smile3532 smile3508
Ами ако искате в петък добре,аз ще дойда Peace

# 21
  • Мнения: 447
Аз знам най- голямата клюка, ама ще виоставя да си гадаете коя е.  Whistling
Марси, и аз си мисля така, ама ще изчакам компетентно мнение преди пак сама да му лепвам диагнози.  За среща съм 50/50 и затова не давам предложения.

# 22
  • Мнения: 19
Е,е,е...само ми се разпали любопитството - да не би да има забременели мами? Ха, дано!

# 23
  • Мнения: 224
За срещата, както решите, няма проблем, макар че клоня повече към петък, събота също ще дойда.

Ина, моята уговорка беше като усетя и най-малките контракции да звъня на доктора и да му се обяснявам, а той да преценява дали да тръгвам. Аз лично не исках да го предизвиквам раждането. В крайна сметка се оказа, че плода не расте и трябваше да постъпя в болницата за предизвикване, но Ивана се роди в нощта преди деня за предизвикването. Друг вариант е да поседиш на Сф известно време преди термина, за да си по-спокойна.

Веси, милото детенце се е измъчило с доктори тези дни. Дано скоро му минават тези премеждия  Hug

# 24
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Здравейте!
Съжалявам , че не се включих в срещата днес, но не ми се излизаше по жегата !
За срещата в петък (събота) на китайско : мен не ме бройте.
Докато не се върне мъж ми не мога да оставям малката вечер, защото напоследък
вечерно време много й се отразява липсата му. Дори онзи ден плака за него, а това
е нетипично за нея.Тогава не заспа до 24,00ч. и за първи път от както спи сама искаше
да спи при мен и цяла нощ се будеше и питаше дойде ли тати . Sad
Затова се въздържам от срещи вечерно време, за да не я стресирам допълнително.

Нещо не ми се пише много днес , така ми е гадно от алергията  ooooh! Sick
затова чао за сега   bouquet

# 25
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Еййй Деси, чак жал ми стана за Ана Мария. Cry
Той Методи кога трябва да си дойде?
jujavka я казвай бързо клюката. Нали ни знаеш че сме клюкарки, не ни дръж в напрежение. Wink

# 26
  • Мнения: 286
Оф,за срещата уж аз я предложих ама след разговор с мъжа трябва да ви кажа че няма да дойда тази седмица който ден и да е,съжалявам Tired

# 27
  • Мнения: 62
Както казах и на срещата аз съм повече за петък, че да мога в събота да се наспа, нали аз ще съм шофер до Гърция и ще ми трябват сили доста.
Боби, да с колата ще ходим с малката или не пак с колата ще си ходим не мога да се съобразявам с автобуси

# 28
Здравейте,хайде и аз да се включа към новата тема.Нали нямам навика  да чета веднага във форума и не съм разбрала за срещата по обяд. SadА имах възможност да дойда , тъкмо бяхме приключили с плуването.

Честито на Андреа Селесте и Пухелота за новата работа.Да има само такива новини - хубави.Много късмет и успех ви желая!  bouquet

Jujavka добре , че сте разбрали поне диагнозата , че да си в неведение е много неприятно.Бързо оздравяване на детенцето.Дано няма някакви алергии, че са много неприятни.

На Пепеляшка също пожелавам бързо възстановяване и смяна на лекарката.Как може да каже , че не знае какво е .Все пак е малко дете!Абе , направо съм възмутена.

А за срещата дали ще е петък или събота и аз няма да мога тази седмица.Най-вероятно събота и неделя ще сме извън града, а петък имам ангажимент вечерта.Но пък живи и здрави времето е пред нас , ако не се видим на това събиране все ще има и други.

Деси , какви са тези нашите щерки не знам.Само бащите си търсят.А ние сме все около тях , а !Бащенки. Laughing
Чао за сега ,момичета!Лек ден!

# 29
  • Мнения: 286
Марси,едва сега разгледах снимките от Рафтинга страхотни са newsm10 леле на моменти си мислих че ако съм там и ме залее водата ще пусна всичко и ще загубя ориентация страшничко си е Peace
Дани желая ви страхотно изкарване на морето да запечатате много щастливи моменти Hug
Ето ги и снимките на моите момчета от 1-ви юни Winkhttp://danijoro.multiply.com/photos/album/34/34

Общи условия

Активация на акаунт