Лятото дойде и ТЪРГОВИЩЕнчето се стяга за море!!!

  • 10 405
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Ей, стига бе, хора! Разплакахте ме  smile3518
Не е нужно да ми благодариш, Мимолетка, вече го направихте с таткото. А и какво толкова и без това я хвърлях. Каквото можах направих и не го смятам за геройство, а ме радва, че Дали си наддава и расте нормално и е весело и сладко детенце и аз много си я обичам  Two Hearts
Но както казва наш Бай Ганьо "Имала съм бол кърма, дала съм"   love001
Ели_су, честита месечинка на Исмаилчо! Да ви е много голяма радост, да е здрав и веселичък бебчо!


i buket za mama

# 16
  • Мнения: 22
Сега, мили мами, най-сериозно едно предложение:
Понеже вече казах, че не обичам нещата да остават само на думи, ви предлагам да си спретнем една формална нерегистрирана и нефинансирана организацийка на местно ниво за взаимопомощ. За целта, моля всички мами, които имат желание да споделят идеи, да учавстват в обсъждането им не само във форума и най-вече да се борят за осъществяването им да ми пишат на ЛС с име, телефонен номер и Скайп. Личната информация ще бъде използвна само в рамките на организацията за свръзка и няма да бъде предоставяна на външни лица без вашето съгласие.
Аз съм действен човек и балалайкането във форума много ми харесва, но само за развлечение.
Дайте, да се съберем и да си оправим ние времето, мястото и положението, в което живеем, а не само да мърморим и да чакаме някой друг все да ни я свърши, та да можем после за благодарност да му мърморим, че не я е свършил както трябва.
Моля да се включат само хора, които наистина искат не само да дават акъли, но и да вършат работа. акълите и тук във форума можем да си ги даваме.
Разбира се, знам, че има мами, които в момента не им е възможно да се заемат с нещо такова, затова мисля, че ще е добре да си пописваме за срещите и делата във нашата хубава темичка (благодаря пак на нашето Стефи), за да се събират полезни идеи и съвети.
И така и аз съм ЗА СРЕЩА !!!

И още нещо   tv гледайте утре в обедните, вечерните или още по-вечерните (забравих в кои, щото съм руса) новини на БТВ репортаж от Търговище с участието на трите китки  newsm19 росни, пресни Моя милост, Мимолетка и Исана  .... и моля !!! смейте се по-тихо   Joy rotfImbo smile3532 smile3534

Ще чакаме отзиви и запис в моята ЛС!

Лека нощ, форумелки!

P.S.: Ох, нали съм руса пак забравих, темата на репортажа е липсата на денонощна аптека.

# 17
  • Мнения: 3
Аз първо да честитя с закъснение месечимката на Исмаилчо.  bouquetБлагодаря и за новата теничка пак с много стил я е барнала Стефинка.Ванче знам ,че етърва ми си купи контейнери за кърма на Авент мисля,че от Тонито.Сега да видим много ли се изложихме по ТВ-ито smile3532

# 18
  • Мнения: 1 080
 Popcorn tv Popcorn
Хоп, нареждам се на първия ред да гледам.
Браво, че сте се задействали момичета.

# 19
  • Мнения: 3
Айде следобед към 16.30 на театъра във Верде форумска среща.

# 20
  • Мнения: 1 080
Айде следобед към 16.30 на театъра във Верде форумска среща.
Аз ще дойда!
И без това си заминавам тия дни.
 Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 22
И от мен запис за срещичка   lalalala

# 22
  • Мнения: 27
И аз ще дойда

# 23
  • Мнения: 3
Айде бе другите спите ли,ядете ли удобно ли ще ви е,ще дойдете ли?

# 24
  • Мнения: 27
Хайде и другите мами,включвайте се и вие за срещата HugНека най-после се видим и запознаем на живо.Пък и новите ни бебоци искаме да видим Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 535
Айде бе другите спите ли,ядете ли удобно ли ще ви е,ще дойдете ли?

Мерим улиците по хладното  Crazy

Моя по това време обикновенно спи, ама знам ли го какво ще измисли днес  Rolling Eyes. Може би към 17-17 и малко ще можем да се присъединим - така или иначе всяка вечер сме до детската площадка  Peace

# 26
  • Мнения: 5
Хо-о-оп да се запиша и аз със закъснение в новата тема. От тези жеги ми се сварява мозъчето, но все пак успява да прочете полезните неща които си обсъждате.
Този път ще пропусна срещата, но се надявам за другия да успея, надявам се приемате и бъдещите мами Wink не само тези с родените вече бебовци Simple Smile приятно изкарване на тези, които  отидат.

# 27
  • Мнения: 1 080
Bory, всички с желание приемаме!!!
Ако не можееш да успееш заради часа, може и по - късно да се включиш не е проблем.
Дано да се съберем повечко.
InaD като се наспите обезателно във Верде, за да не глобявам red red red

# 28
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
И на мен ми е рано, момичета. В тези жеги излизаме чак кам 18 часа. Tired
Може би ще се присъединим друг път. Hug

# 29
  • Мнения: 22
Dega, ние каквито сме загоритенджери може и да ни завариш...   blahblah cheers
В обедните не ни показаха   Cry Embarassed, нищо ще чакаме следващите   Crossing Arms
Момичета помагаите! Трябва да си скова комарници от мрежа и летви, но нямам нито едното нито другото, а ми трябват за две врати и за един прозорец, откъде да си купя летви? А някъде не ги ли правят така по-евтинко   pironi Ще се издушим нощем, заради моя страх от буболечки  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт