Лятото дойде и ТЪРГОВИЩЕнчето се стяга за море!!!

  • 10 425
  • 278
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 17
lina1313 честит ти двоен празник! Много здраве и щастие!

Един букет за мама и един подарък за голямото момиче    

# 241
  • Мнения: 17
Dandi добре дошла и от ме

LaMariposa, на лентичката е снимка от нашата свадба.


А тук може да видите час от сватбата: http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=117310

# 242
  • Мнения: 262
Ванчето супер сте! Честита и първа месечинка на малката Ники и на бебето на krisi_bebeto  със закъснение.
lina1313 честити празници
Добре дошли и на всички нови мами

# 243
  • Мнения: 1 080
Ха, Ванче ама аз съм ги виждала тея снимки бе.
Майка ти май пише тук във форума при плетачките, че от там.
И много съм им се кефила като ги гледах, а пък то се оказаха на наша мама.
Бравос за нетрадиционния избор - много сте хубави    Laughing Laughing Laughing
Добре дошла Данди, ако знаеш как ти завиждам за местожителството    Mr. Green
Кажи нещо повече за свойта особа  Crazy
Оф ай стига от мен толкоз    Stop

# 244
  • Мнения: 22
ЧЕСТИТА ГОДИНКА НА СЛАДКАТА ПРЕСЛАВА, ДА Е МНОГО ЗДРАВА, СИЛНА И ВЕСЕЛА!!!


А МАМА И ТАТКО ДА ТЕ НАУЧАТ НА ЛЮБОВ, ЗАРАЗЯВАЙКИ ТЕ С ТЯХНАТА!!!


Ванче, страшни сте!!! Изкефих се максимално!
Предлагам при снимките да си направим албум ВИНАГИ ДВАМА, ВИНАГИ... и всеки да сподели някоя снимка от своята сватба, честито или каквото е било там, все някакъв поне малък празник с половинката си всеки е имал!!!

# 245
  • Мнения: 747
Благодаря за посрещането!
Регистрирах се в темичката, защото една от мамите, която пише тук, ме покани да се присъединя /това стана в един друг форум/.  Много ми е приятно да си пиша с търговищки мами, но за съжаление там, както и на повечето други места, не сме особено активни. Радвам се, че тук са се събрали повече хора.
Иначе аз от 1998 г. живея във Варна - първо като студентка, после се омъжих и останахме да живеем тук. Мъжът ми и той е от Търговище.  Simple Smile

# 246
  • Мнения: 22
Здравей, Dandi , ако искаш можеш да дадеш рождените ви дати, за да ви добави Стефинка на първата страничка. И също от там можеш да влезеш в албумчето на форума, да го разгледаш и ако искаш и ти да добавиш снимчици в него. Радваме се, че си при нас  Hug

# 247
  • Мнения: 0
Ванче, поздравявам те за избора ти на сватбеното ви облекло мен е оригинална идеята. относно това че не съм почерпила за месечината ни, него ден не бях сядала на компа и поради тази причина не съм почерпила. Ванче как е малката Ники? моята кукла я е налегнала лакомията и след като се наяде почва да повръща докато и олекне.

# 248
  • Мнения: 27
                                 Честит Петров ден на всички празнуващи!!!

# 249
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен и честити празници на патерици на всички.Аз бях се позагубила че компа се збъгна но сега вече съм на линия надявам се.Добре дошли и на новите мами.Ванче страхотна сватба!

# 250
  • Мнения: 747
Дечицата са родени на: 06.07.2003 - баткото Даниел и 29.01.2008 - малката Станислава.

# 251
  • Мнения: 17
Как сте мамчета? Stop Аз нямам време да пиша тия дни защото моята сладурана са я налегнали коликите и няма управия, какво ли не и давам, но не помага, милата така се гърчи, имам чувството, че в коремчето и се бият триста слона newsm45. Хубавото е, че за сега спи нощем, да не казвам голяма дума.
А при вас мами как е? Ходите ли по разходки, кажете нещо интересно.

# 252
  • Мнения: 1 080
Егати, тука всеки ден вали ще се побъркам  buria Wear Umbrella  umbrella
 smile3515
Град ни би 3 пъти, дъжд всеки ден си вали и в промеждутъците е хипер жега и спар.
Ей с туй мога да се похваля аз    #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Честито ако има именници!!!

# 253
  • Мнения: 22
Честит Имен Ден и от мен на празнуващите!!!   bouquet
Ние днес излязохме уж на разходка, но се наложи да се скрием от дъжда при приятелка и с това приключи разходката  Sad  Дано утре да е по-добро времето, че сме на консултация  Praynig
Стефи, съчувствам ти, сигурно подивявате от стоене в къщи  bash Banghead tantrum Дано и при вас се оправи скоро   Flowers Sunflower
Ванче, на нас ни помогнаха капчици Sab Simplex, имаха ефект и при двете ми деца, но все пак, на всяко дете помага различно средство, трябва да пробвате, докато нацелите вашето... и много, много гушкане, това беше съвета на нашия педиатър. Успех в борбата с коликите   Peace

# 254
  • Мнения: 5
of kak ste v tiq dajdove............. Sad

Общи условия

Активация на акаунт