Лятото дойде и ТЪРГОВИЩЕнчето се стяга за море!!!

  • 10 448
  • 278
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 155
                       Здравейте момичета!

Стефи благодарности за перфектната темичка 

Добре дошли на всички бъдещи и настоящи мами  welcome

Искам да честитя на всички, които имаха повод за празнуване през изминалите дни   .

Малеее , сега разгледах албумчето  Heart Eyes  , много сте готини всички  Hug .  Ще се мъча и аз да кача снимки, но не обещавам, че ще се получи  Embarassed  .

Четох интервюто от дадения линк!!!  smile3501    Поздравления!!!

Аз още миналата седмица си написах телефона в табличката, която ми изпрати Стефи , но сега се помъчих да я отворя и нещо не става , излиза ми някаква страница от Гугъл   Thinking  .  При Вас как е , виждате ли телефоните или повредата е в моя телевизор?

# 76
  • Мнения: 262
и при мене така излиза гугъл документи и място за вход гугъл профил с имейл адрес

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 16:05 от eli_su

# 77
  • Мнения: 17
При мен табличката е ОК!

stefinka супер си newsm74! Кога успя да сложиш предишните теми, направо си върха! smile3525

# 78
  • Мнения: 1 080
Момичета,
направила съм настройките на таблицата така че всички да могат да я виждат и променят без да им се налага регистрация и незнам защо така ви се получава.
Ако се налага регистрирайте се и така със сигурност ще можете да я виждате.
 Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 155
   При мен нищо не се виждаше и сега , но се регистрирах и вече всичко е ОК  Peace  .   Стефи  благодарности    bouquet  .

# 80
  • Мнения: 22
Стефи, мерси и от мен за бързите реакции!
Мами, качих отново снимките в албум СРЕЩИ, но останаха и в другия. Ако някой има време, моля, да се заеме да надпише снимките както бяха надписани в първия албум. Нямам сега време да го няправя аз.
Мерси  Hug

# 81
  • Мнения: 22
Мами, току-що Мимолетка изрови от нета прословутия репортаж, доста поорязан, но това е то:
http://bgwebtv.com/nachalo.php

За да продължим да правим нещо по въпроса, трябва да се съберем и да си измислим име, организация, лице и т.н...., за да ни вземат насериозно за евентуални подписки и разговори с някого. Трябва да се вижда, че сме единни, а не просто някаква сбирщина от нещастни майки.
Лека нощ сега и мислете по въпроса!  Praynig Hug Peace

# 82
  • Мнения: 155
Ох , сега изгледах репортажа .     За съжаление съм напълно съгласна с шефа на РЗОК .     Здравната каса няма правомощия да се намесва при частните аптеки и май всичко зависи от собствениците им.     Мисля , че споменах , че майка ми е фармацевт , но е в пенсионна възраст и работи по-малко вече , защото освен моята Преслава си има и други две внучета близнаци и много помага при отглеждането и на трите , да ни е жива и здрава.      Та мисълта ми е , че ще я питам точно как стои въпроса с нощните дежурства , но отсега съм наясно какво ще ми каже.     Просто е  , решението се крие в собствениците на аптеките.  За тях очевидно  не е  рентабилно да има нощно гише.     Да , шефа на РЗОК Търговище обеща , че ще им прати писма , но от там нататък , всичко е в техните ръце.
Значи от гледна точка на това, че за тях е загуба на средства да потдържат нощно гише , ако там влизат десетина човека на месец , ги разбирам , НО само до там.  Защото един човешки живот не струва една месечна заплата.  Защото от лекарства се нуждаят не само нашите деца , но и много възрастни , както и хора на средна възраст.  Абе , каквото и да си говорим , на всеки може би му се е случвало в даден момент да му потрябва нещо. И......... докато при възрастните по-може да се намери алтернатива , то при деца може да е много опасно, ако не се овладее положението.    Аз тук искам да подчертая нещо и да е ясна моята позиция  , макар , че си мисля , че всички мислите така.  Просто не искам някой да  вземе да се подведе . Става въпрос изключително и само за медикаменти , предписани от лекар , които в определения момент не могат да се закупят от майката.    Не става въпрос за самолечение . Пиша го така, защото забелязах , че четат и други хора темата и трябва всички да са на ясно.
Трябва да Ви кажа , че се възхищавам на това , че сте застанали пред камера    bouquet  . Аз за съжаление сигурно ще изгубя ума и дума   Embarassed  .  Но пък знае ли човек   Wink  , май всичко се преодолява.

Айде стига от мен , утре пак !

# 83
  • Мнения: 5
Еееххх, днес в хладината всеки е забегнал на някъде и форумът е пуст. Дано всички да разпускате сред приятели в готина обстановка  cheers lalalala sun

# 84
  • Мнения: 5
toku 6to v novinite na BTV kazaha 4e reportaja 6te go dadat v kasnite v 22.30

# 85
  • Мнения: 18
Здравейте! Аз отдавна не съм влизала в този сайт и не съм забелязала наличието на Търговищката агитка майки. Днес синът ми каза, че слушал по новините за аптеката. Поздрави за инициаторите!
Майките въобще в България са една огромна сила, която не бива да се подценява според мен, но просто трябва някой да организира нещата. (за каквото и да става въпрос)

# 86
  • Мнения: 1 080
moted, добре дошла!!!
 Hug Hug Hug
Гледах вчера по БТВ репортажа - супер е!
Е, добре де не може ли примерно да има някакъв механизъм тук на местно ниво, от местни данъци и такси, да се даде някакво облекчение за аптеката, която ще поддържа нощния клон и така да се стимулират аптеките.
Не мога да повярвам, че нямало начин и нищо не зависело от тях и нямало как да ги накарат.
Не че разбирам от тея работи - ни най - малко.
Просто си разсъждавам.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 22
moted, добре дошла и от мен   Hug
lina1313, благодаря ти за подкрепата   Hug
Подкрепям думите в червено: НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА САМОЛЕЧЕНИЕ!!! Идеята е да си помогнем с лекарство, но само в краен случай. А по принцип, по-важното е да се обединим и да се представим пред общината като организация с ясни искания! Защото, съгласете се, да отида аз да говоря с кмета е смешно и несериозно! От чие име ще отида, какви точно са исканията ни, кои сме ние и още куп въпроси са неизяснени. Но за целта трябва да се съберем и да си подредим и организираме нещата. А след това да тръгваме на война! Ясно ви е, че във всяка война се иска стратегия и тактика. Е, война е силна дума, разбира се, но поне срещи, преговори и т.н.,общо взето да досаждаме, докато си постигнем целта, която е в полза на всички граждани на Т-ще.  
Да станем най-сетне граждани и да престанем да сме овце!   smile3514

# 88
  • Мнения: 1 080
LaMariposa, недей така, не сме овце.  Stop
Всички ние сме нормални хора.  Naughty
Че трябва да се действа - трябва - спор няма.
 Peace

# 89
  • Мнения: 22
Не сме   animal085 , наистина   thumbsup и се надявам никога да не ставаме   newsm10
Приемаме идеи и предложения относно организирането и действията ни  smile3527 smile3529 jedi 

Общи условия

Активация на акаунт