Дързост и красота - 34 ...просто за Сизиф...

  • 20 932
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Цитат
Шегувам се, дори няма нужда да харесваш Брук...
След като не е задължително да харесваш някого,за да си му фен,хайде вие станете фенки на Тейлър...    Joy   

Цитат
Е фактите ти отново са тотално сбъркани...
Не,не са.Брук нямаше и намерение да казва на Рич...маалко се почудваше,но в крайна сметка реши да си замълчи...и когато разбра ,че е бременна и хоп-изненадка....а сега,на кой е бебето?
И тогава нямаше накъде вече,всичко си изпя...а и имаше и един друг с желание да говори...   И тя за да го изпревари...
Пак ли бъркам?!    Mr. Green     

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Лана, значи вярно си спомням. Като, че ли имаше някаква сцена дадена, където Ерик ляга при Брук, а тя самата не беше в "кондиция".
Краси, ще ме накараш да си проваля следобеда за да ровя в архива.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 979
Аз не си спомням, но може да е имало сцена - спомен.
Не си прави труда...и за това си права. Брук искаше да каже на Ридж, Ник я разубеди...но
Не,не са.Брук нямаше и намерение да казва на Рич...маалко се почудваше,но в крайна сметка реши да си замълчи...и когато разбра ,че е бременна и хоп-изненадка....а сега,на кой е бебето?
И тогава нямаше накъде вече,всичко си изпя...а и имаше и един друг с желание да говори...   И тя за да го изпревари...
Пак ли бъркам?!    Mr. Green      

Болднатото не е вярно...И да Сали я изнудваше, но мисля Ник беше предложил да направят първо тест. Но тя и Стефка си призна като я притиснаха до стената, така че аргумента беше напразен. С което не оправдавам нито едната, нито другата...както видяхме Ридж прощава всичко на своята Лоугън. Мисля друг не може да се похвали със същото  Joy

Цитат
Шегувам се, дори няма нужда да харесваш Брук...
След като не е задължително да харесваш някого,за да си му фен,хайде вие станете фенки на Тейлър...    Joy    


Написаното се отнасяше само и единствено за Fairy, в смисъл че дори да не харесва Брук, пак е удоволствие да чете написаното от нея човек...
А за Тейлър - че аз съм и фенка - няма друга подобна излагация в този сериал, как да не си фен! Joy

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 14:03 от Lana

# 18
  • Мнения: X
Цитат
А за Тейлър - че аз съм и фенка - няма друга подобна излагация в този сериал, как да не си фен!
Няма,защото в нищо не се е изложила!   Peace 

Винаги са я представяли като принципна,стилна,жената,която знае какво иска от живота, добрата майка,съпруга,приятелка...още да изброявам ли?
И нейния антипод- /на вас не ви харесва,но и сценаристите така ги представят/ Брук: жената- вамп,сладострастничката,флиртаджийката,неподбираща къде и с кого,недаваща пет пари за деца и семейство,драпаща с нокти и зъби  /и легла/ за място във фирма,която не й принадлежи, предаваща и съпрузи и приятелки.....надявам се е достатъчно ,да покаже кой се излага най-много във филма.

# 19
  • Мнения: 3 818
Ех, Краси, Краси, както казах и преди, не мога да повярвам, че ми се налага да защитавам Брук, ама на, налага се Joy
Брук винаги искрено и дълбоко се влюбва в съответния мъж. Което автоматично я отличава от неподбиращите с кого и как.
Брук не драпа със зъби и нокти за компанията и има много доказателства за това.
Единственият, за когото може да се каже, че евентуално го е предала, това е Ерик. ЕРик обаче от своя страна, не й се сърди, напротив, подкрепя я и казва, че я обича. Това трябва да ни е достатъчно и ние да нямаме проблеми с постъпките й.
При децата са малко по-сложни нещата, заради Бриджит, но въпреки това не мога да кажа, че не дава пет пари за тях. 

Наистина преливаме от пусто в празно, тия неща съм ги писала и преди, не обичам да се повтарям Embarassed

# 20
  • Мнения: 1
Какво стана с Томас и Гаргамелка? Загубиха се. newsm78

# 21
  • Мнения: X
Цитат
Брук винаги искрено и дълбоко се влюбва в съответния мъж.
Но...едва ли не всеки ден в различен?!Сега в кого е влюбена искрено и дълбоко-Ник или Рич?!

Цитат
Брук не драпа със зъби и нокти за компанията и има много доказателства за това.
Затова не отстъпи и взе 51 %,защото хич не иска компанията....ама хич!

Цитат
ЕРик обаче от своя страна, не й се сърди, напротив, подкрепя я и казва, че я обича. Това трябва да ни е достатъчно и ние да нямаме проблеми с постъпките й.
Това че Ерик е глупак или позволява да го правят на такъв /и не само Брук си играе с него/, си е негов проблем.Защо аз трябва да харесвам подобно .... егоистично /много съм либерална в случая/ поведение?!

За кое точно дете й пука?Рик и Бриджит вече я видяха  що за майка е.
Или за Хоуп,която не знае на кого да вика татко?!Щото като си тръгваше от Рич последния път,все му излизаше с номера "Децата имат нужда от баща..."
А днес и Ник се присети за нея,че щяла да ревнува от бебето на Бриджет...
А АрДжей тепърва предстои ...Ама стига голкова ,да не кажете,че гадая за него...  

# 22
  • Мнения: 1 343
красимира Незнам каква майка е Брук но знам каква майка е Тейлър - ЛИПСВАЩА  Mr. Green
Не манипулира децата си като "докторката" също така.
И кое дете незнае кой е баща му ?

Относно Стефка не си писала , че оправдаваш постъпката с Масимо ама в същото време питаш Къде е сгрешила Стефани ?
 newsm78

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма ли червен пост нейде, та да се информирам...  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: X
Цитат
красимира Незнам каква майка е Брук но знам каква майка е Тейлър - ЛИПСВАЩА
Да бе,казала си е "Я да взема да умра ,че и два пъти ,да ги видя ..."    Joy  

Цитат
Не манипулира децата си като "докторката" също така.
Наистина ли?    Stop
Не ходи ли да убеждава Дикън колко си подхождат с Амбър,че да отърве Рик от нея?!
Не го ли убеждаваше и колко не е подходящ за Бриджит /откъдето си докара сума ти и неприятности/,за да отърве Бриджит?!
И все зад гърба им?!
Или това не е манипулация?!      


# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Винаги са я представяли като принципна,стилна,жената,която знае какво иска от живота, добрата майка,съпруга,приятелка...още да изброявам ли?
И нейния антипод- /на вас не ви харесва,но и сценаристите така ги представят/ Брук: жената- вамп,сладострастничката,флиртаджийката,неподбираща къде и с кого,недаваща пет пари за деца и семейство,драпаща с нокти и зъби  /и легла/ за място във фирма,която не й принадлежи, предаваща и съпрузи и приятелки.....надявам се е достатъчно ,да покаже кой се излага най-много във филма.
Ой, ой, ой
Брук:
1. флиртаджийка ? - с кого флиртува....
2. неподбираща - да бе да, само с Форестър
3. оф, единствената й грешка с Дикън и ето - голямото заключение
4. фирмата -  ooooh! дори предложи на Ерик и Рич да се съгласят със Стефани и тя да напусне фирмата

Та за Тейлър:
1. принципна - не си признава грешките
2. стилна - не се облича лошо, но трябва да признаеш че в момента с тези големи гърди и плосък задник изглежда на моменти нелепо
3. жена, която - ако знаеше какво иска от живота щеше да остави Рич на мира, да се заеме с работата си и да си намери мъж, който да обича нея
4. добра майка  Thinking - кой й отгледа децата. А и сега не чувам нещо да говори за децата си
5. съпруга - натиска се с пожарникара
6. приятелка - залитна по мъжа на приятелката си и се зарадва, че Брук се е оженила фиктивно за Ерик, а не за Рич Joy

# 26
  • Мнения: 75
За всичко са виновни сценаристите smile3511
Разпнете тях Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 343
Ами нарочно или не нямаше я. Ако беше до децата си можеше тогава да казваме че тейлър е добра майка и съпруга , а Брук е ...
Брук говори с Дикън да . И аз бих говорила . Това животно не го искам до дъщеря си . За Амбър си имаше защо да го прави ... Ти би ли искала такава девойка до сина си ?
А Тейлър направо децата си манипулира .Прати Томас да се навре в на Рич спалнята и да му каже че не иска Брук при положение че сума години Брук беше като майка за тях.
Няма да споря с теб повече ... Ти не пе4елиш спорове ту просто убиваш опонента си от скука и еднообразие.

# 28
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Шани в предната тема е преразказа Hug

# 29
  • Мнения: 1 218
Красиииииииииии, нямам време да ти ударя едно рамо , но страхотни постове мила !   bouquet
Зверчето изкарва зъбки и ...  smile3511  (придобивам проскубания вид на Шаврич  Mr. Green )

За спора за Стефка с кой спала с кой не  ...
Факт е , когато излезе наяве, че Рич не е син на Ерик, тя остана като гръмната.
Тя въобще не е живяла цял живот с идеята, че ще се налага да лъже и да крие... тук фен клуба, както винаги си служи с догадки .
Тя видиш ли е трябвало да се сети, че евентуално Рич не е на Ерик и прочие измислици .
Да, но сценаристИтИ , показаха нещата по съвсем друг начин.
Стеф беше изненадана от новината , шокирана ... и не се чувстваше , като изобличена в лъжа жена.
За най-голямо съжаление на фен клуба, във филма не се обръща толкова внимание на този факт... не са дадени кадри, кое , как точно се е случило ... пък и Ерик отдавна прости на Стефка  newsm47

Общи условия

Активация на акаунт