Дързост и красота - 34 ...просто за Сизиф...

  • 21 005
  • 446
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 10 062
Monike, добре дошла!

# 361
  • Мнения: 643

Лана , що бре, аз го харесвам  Heart Eyes

# 362
  • Мнения: 6 569
Изида,Краси newsm10 Споделям това което сте написали...Според мен успелият родител е този при когото отиват децата когато са в беда.С когото могат да споделят и на когото имат доверие...Много пъти видяхме това при Стефка и много малко при Ерик...

Ако не бяха случайно стеклите се обстоятелства , Стефка нямаше да разбере нито за болестта на Фелиша, за която Ник й отвори очите , нито за бебето.
Защо Фелиша не пожела да сподели с майка си?
Това са най-важните и трудни моменти в живота на една дъщеря , защо не поиска съвет или подкрепа?
Това не говори ли достатъчно ясно за отношенията между двете , доверието и подкрепата?
Когато споделиш със Стефани - освен груба намеса , при това незачитайки чуждото мнение и право на избор - нищо друго няма. Подкрепата е  дотолкова - доколкото тя / Стефани / си мисли , че така е редно да стане. Не е важно какво мислят , чувстват или искат децата й. Ако Стефани е решила , че това е добре за семейството - няма скрупули.
Е , естествено , че го прави  уж за добро, но на каква цена? И дали наистина е добро - може да се поспори.
Между другото и Кристън много повече се доверяваше на баща си и не е в отлични взаимоотношения с майка си. Бриджит редовно си го търси за подкрепа и съвет.



Първо, Фелиша не потърси помощ от никого от семейството, така че примера със Стефка не е верен. Тя просто си е такава, не споделя, потайна е...
Второ, не си спомням Бриджет да е питала майка си дали да се жени за Дикън или нещо свързано с останалите й връзки през малкото време ,когато не са били сърдити
А Кристън си беше любимката на татко от самото начало, но скоро не съм я виждала нито да плаче на рамото му, нито въобще във филма  Laughing

# 363
  • София
  • Мнения: 10 062

Лана , що бре, аз го харесвам  Heart Eyes

Няма лошо...ето нещо от 80-те, не е само в женските прически проблемът http://content.answers.com/main/content/img/amg/pop_artists/DRP0 … 7/P08785GRS0W.jpg

# 364
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 501

 Shockedприлича ми на Bon Jovi на млади години, но с права коса Shocked

# 365
# 366
  • Мнения: 6 569

 Peace
Ех, Лана, страшна си, от къде ги изрови тия фотографии?   bouquet

# 367
# 368
  • Мнения: 0
Изида,Краси newsm10 Споделям това което сте написали...Според мен успелият родител е този при когото отиват децата когато са в беда.С когото могат да споделят и на когото имат доверие...Много пъти видяхме това при Стефка и много малко при Ерик...

Ако не бяха случайно стеклите се обстоятелства , Стефка нямаше да разбере нито за болестта на Фелиша, за която Ник й отвори очите , нито за бебето.
Защо Фелиша не пожела да сподели с майка си?
Това са най-важните и трудни моменти в живота на една дъщеря , защо не поиска съвет или подкрепа?
Това не говори ли достатъчно ясно за отношенията между двете , доверието и подкрепата?
Когато споделиш със Стефани - освен груба намеса , при това незачитайки чуждото мнение и право на избор - нищо друго няма. Подкрепата е  дотолкова - доколкото тя / Стефани / си мисли , че така е редно да стане. Не е важно какво мислят , чувстват или искат децата й. Ако Стефани е решила , че това е добре за семейството - няма скрупули.
Е , естествено , че го прави  уж за добро, но на каква цена? И дали наистина е добро - може да се поспори.
Между другото и Кристън много повече се доверяваше на баща си и не е в отлични взаимоотношения с майка си. Бриджит редовно си го търси за подкрепа и съвет.



Първо, Фелиша не потърси помощ от никого от семейството, така че примера със Стефка не е верен. Тя просто си е такава, не споделя, потайна е...
Второ, не си спомням Бриджет да е питала майка си дали да се жени за Дикън или нещо свързано с останалите й връзки през малкото време ,когато не са били сърдити
А Кристън си беше любимката на татко от самото начало, но скоро не съм я виждала нито да плаче на рамото му, нито въобще във филма  Laughing

# 369
  • София
  • Мнения: 10 062

 Peace
Ех, Лана, страшна си, от къде ги изрови тия фотографии?   bouquet

Google...търсех снимка да покажа къде ми харесва, но като я видях, установих че всъщност не ми харесва  Joy, но попаднах на тази  hahaha

Работи ли линка, който пуснах?

# 370
  • Мнения: 643
Ее, вижте пък тази

http://www.aceshowbiz.com/images/news/00011542.jpg

Сега ще си сменя аватара Party

# 371
  • Мнения: X
Единствения път ,когато Ерик сериозно се "загрижи " за някого от децата си ,беше ,когато блъсна Дикън с колата.Ама и тогава намесата му беше по-скоро мечешка услуга.Сам натика Бриджет в ръцете на Дикън.

Цитат
Оххх..сега ще прочетем, как и Брук е като Стефка в това отношение.. ще видиш
Не знам какво имаш предвид,но Брук се меси,само когато е застрашена или ще има някаква полза.
Иначе не дава много вид,че я е грижа за децата й.
За разлика от Стефани,която се меси винаги .Къде правилно,къде не...Поне на приказки децата са й винаги първа грижа,преди мъж,преди фирма и т.н..... 

# 372
# 373
  • Мнения: 4 496
Ина, не знам Джак/Ник, ама мадамата до него кърти миФки! Crazy

Ух, че са сладки двамата- ККЛ + съпружието ...Лана   bouquet Hug

Колко е висока ККЛ? До Роналд Монтагю  Heart Eyes изглежда ниска, а е с токове даже... Heart Eyes
Той, казахте, бил 189см. Тя около 167-168- 170см.  ми се види... Thinking Помня, че беше коментирано, ама не помня какво...

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 16:29 от ♥ Logan ♥

# 374
  • София
  • Мнения: 10 062
Според google e 1,70

Мацката е Хедър Локлиър, бившата на Ричи Самбора от Бон Джоуви. Бивши партьори с Джак са в Мелроуз Плейс, а в момента гаджета. Любопитното е, че ХТ е била наета в Мелроуз Плейс, да играе съблазнителка на героя на ДжУ...

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 17:13 от Lana

Общи условия

Активация на акаунт