ПЛЕВЕН - 105

  • 13 372
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 556
Браво, Валенце!!!  bouquet А Мими е супер фотогенична и много добре стои на екран! Въобще и тя, и Бубка бяха чудесни, както и майка им  Simple Smile

# 256
  • Мнения: 645
Валенце бяхте чудесни,браво  bouquet

# 257
  • Мнения: 498
Валенце бяхте страхотни,гледах ви с огромно удоволствие Heart Eyes

# 258
  • София
  • Мнения: 9 905
Благодаря ви! Hug
Аз сега цял ден ще се присещам нещо,обаче да ви кажа,това екипа на предаването са направо невероятни.Освен че Мими изяде сто бонбона Линдт Mr. Green,постоянно ги забавляваха,даже им подариха по една играчка.
а в гримьорната бях заедно с Оксана.Такъв слънчев човек,много усмихната и ведра.и много много красива.
един път и мен да ме гримира професионалист.Сега няма да си мия лицето ден два. Mr. Green

# 259
  • Мнения: 153
Валенце, снимай се и дай фото - да те видим в ролята на Василиса Прекрасна  Laughing Mr. Green 

# 260
  • София
  • Мнения: 9 905
Е то такава Убост фото я не лОви! Flutter

# 261
  • Мнения: 1 955
Е то такава Убост фото я не лОви! Flutter
Светкавицата се заслепява, нали? Познато ми е  Mr. Green

# 262
  • Мнения: 153
хъх.. па то и ние сме без бръчки, ма чак пък толкуз...  newsm62  
нищо де, дай да ти се порадваме и да ти позавиждаме тайно  Laughing

Диксито и тя скромна ша го докара ...

# 263
  • Мнения: 262
И аз гледха малко. Валенце, страхотни бяхте. БРАВО!!!

# 264
  • Мнения: 207
Хайде пускайте Диема Фемили!!!

# 265
  • Мнения: 2 070
И аз да си кажа впечатленията. Децата много готини, как се радваха че се виждат на телевизора  hahaha
Валенце, на теб притеснението ти можеше да го схване само който те познава, единствено по гласа и то само в началото. Според мен ти трябваше да говориш повече, защото хубаво обобщаваше нещата с примери, въпреки че другата майка наприказва на един дъх сто хиляди неща. Гала ми изглеждаше сякаш и е малко неловко, защото не е много запозната с проблема, самият проблем леко се осветли, но не достатъчно, поне "преговорихте" възможните причини. На мен щеше да ми е по-интересно, ако имаше повече подробности за поведението на децата и за реакциите на околните и затова как трябва ние да се държим и тн... Онази пък от модерният център дето контактува с Америка можеше да каже нещо повече за какво показват последните изследвания и тн...
Но то за толкова време нормално само толкова

Браво на вас и на екипа  Hug

# 266
  • Мнения: 498
Голямо затишие днес,Атракция не се ли завърна вече?

# 267
  • Мнения: 207
Напълно подкрепям ДеЩо! И на мен ми се искаше да се даде повече гласност на това как да се държат хората! Лично аз, въпреки че съм запозната от части(учихме в университета), все още не съм много наясно! Може би Валенцето трябва да се включи по-подробно, а и във форума има мнооооого информация за четене!

Навън е изключително горещо!

# 268
  • Мнения: 22 535
Ние сме се скрили от жегата, излязохме за малко на двора, но то е ужас. (((
Аз решавах тестове, че от неделя ми започват изпитите. ((

Знаете ли от къде може да се вземе хубав, фин пясък?
Този, който продават за ремонтни дейности е един едър и не ми харесва.

# 269
  • Мнения: 1
Здравейте майчета  Simple Smile Бих искала да попитам къде в Плевен се продават пюренца Гербер?

Общи условия

Активация на акаунт