Изнервеност

  • 7 076
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
Тези прични само отключват болестта. Не се отнасяйте, сякаш е нещо незначително. Обикновено разбираш, че си болен, когато ти открият киста в гърлото и си получил постоянна сърдечна аритмия, мислите ли , че се живее лесно с такива тежки проблеми на сърцето, че е лесно да караш другите да изключват радиото, телевизора, да не говорят рязко, да им забраниш да са изнервени и притеснени в твое присъствие, нищо, че и тях животът ги мачка, само и само защото на теб ще ти прескочи сърцето и ще се забие някъде между шиповете на ребрата - защото точно такова е усещането.
Не си правете майтап с тези неща!

# 16
  • На точното място
  • Мнения: 298
Аз преди години / бях на 27 г. / имах гореспоменатите симптоми, но в по-лека форма + още няколко.
Обясних си проблема на личната ми докторка и тя веднага ми пусна изследване на хормони. Оказаха се в  норма и ме изпрати на невролог. Поставиха диагноза - невроза. Пих известно време малките розови хапчета и се пооправих. За съжаление неврозата не се лекува - тя избива периодично и уж безпричинно. Затова като усетя пристъпите и тичам до аптеката.

Общи условия

Активация на акаунт