Татковците ви хвърлят ли гърнето с акото?

  • 1 319
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ах, тези мъже!
Припадат, повръщат при вида на акото на собственото им (подчертано) дете!
Ами ако ги пуснем да раждат?  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 183
Ах, тези мъже!
Припадат, повръщат при вида на акото на собственото им (подчертано) дете!
Ами ако ги пуснем да раждат?  Mr. Green
Ами моя присъства на раждането ... и накрая беше по-зле от мен - по-изтощен и отпаднал от нас с Томи.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ах, тези мъже!
Припадат, повръщат при вида на акото на собственото им (подчертано) дете!
Ами ако ги пуснем да раждат?  Mr. Green
Ами моя присъства на раждането ... и накрая беше по-зле от мен - по-изтощен и отпаднал от нас с Томи.

Ми аз туй казвам.  hahaha

# 18
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Включва се на всички фронтове без погнуса нашият тати,но малкия все мен вика за финалните действия Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 244
Ама то си е част от пейзажа. Как ще има смелост да се хвали после че бил баща
Нема такъв филма да не чисти гърнета и да не мие наакани дупета (у нас се мият а не се бършат)
Даже (да си го похваля) сам започна да слага сина на гърнето та да се научил рано и да е чистичък и сухичък

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Хвърля ги и още как. Бърше дупето, вдига гащите. Всичко. Доставя му удоволствие и не се мръщи изобщо. Даже се радва, че вече сама сваля гащи и сяда на кукуто да си свърши работата. От 5 дни сме без памперс по нейно желание.

# 21
  • Мнения: 5 183
От 5 дни сме без памперс по нейно желание.
Браво на вас!!!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Мерси. Не вярвах, че ще дойде този момент. Вече пресмятам къде ще вложа паричките от памперсите smile3508

# 23
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Хвърля гърнета, бърше дупета и гък не казва. Много е добър в това отношение-нямам никакви забележки  Laughing.

И моя е така Hug И малко извън темата, но /понякога/ той къпе щерката, преоблича я, храни я и й готви през почивните дни!

# 24
  • Мнения: 138
бебо не иска да ходи на гърне , но в редките случай в които го е правил таткото винаги отказва под предлог че му ставало лошо , и на мен ми става но кой ме пита .

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бърше, хвърля, къпе (с обличането не е много на "ти", доста странни комбинации измисля понякога)...всичко прави:)
Иначе започвам да буча като разцентрована пералня и не се търпи:)

# 26
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хвърля гърнето, когато аз съм заета в момента, и го връща чисто и измито след това. Grinning
Както казва синът ми "Татко за милион"

# 27
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Хвърля го, разбира се и че и дупето ще бърше. Не може само да я гушка и целува.

Общи условия

Активация на акаунт