Как ви действа жегата?

  • 7 884
  • 200
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Мммм...как ми действа ли?
Перфектно. Вече си представям ето това:
http://family.webshots.com/photo/2197348370061453115sjDNwI


Мммм, само 24 дена ме делят от тази идилия..... Heart Eyes


Аргунче, коригирах. Уебшотс май не дава да се пуска големиа размер.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 07:33 от Не тази вечер, Жозефина!

# 16
  • Мнения: 6
Екстра! Нека да е лято! Hug smile3521 smile3535  grinning039 ppp   sweating

# 17
  • Мнения: 4 916
Мммм...как ми действа ли?
Перфектно. Вече си представям ето това:
http://image53.webshots.com/753/3/48/37/2197348370061453115sjDNwI_fs.jpg


Мммм, само 24 дена ме делят от тази идилия..... Heart Eyes



Сигурно е нещо много хубаво, но на мен линка не ми се отваря... сигурно, за да ме предпази от шока като видя това, което на мен не ми се очертава още поне два месеца...

# 18
  • Мнения: 46 526
Къде я видяхте тая жега  Shocked само в колата пускам климатик, но там парниковият ефект я увеличава с пъти.

# 19
  • София
  • Мнения: 221
Супер ми е, дано зимата да изчезне, като сезон,толкова е депресиращ  този бял сняг Simple Smile

# 20
  • Мнения: 581
  Чувствам се прекрасно.Предпочитам горещините пред студа и зимното време.
  Единственото леко неудобство е, че по цял ден пия вода и пикая.

# 21
  • Мнения: 5 462
Жегаво , но приятно . Peace

# 22
  • Мнения: 4 785
Предпочитам жегата пред студа. Само ме е яд, че баш сега ми се развали климатика на колата и не се живее - но и това ще го оправя тия дни. Пък и понеделнишки заминавам за цялото лято на море (Златни Пясъци - Варна - Бургас - Слънчев бряг) и нека ми е зле - абе началото ше е малко зле, но дано бързо го оправим  Crazy

# 23
  • Мнения: 599
Супер ми е. Друг сезон не искам.
........ само да е лятооооо

# 24
  • Мнения: 3 371
ако се добера до жегата жива и здрава, ще чуруликам от щастие. днес при мен беше едва 17 градуса.  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 623
Размазващо ми действа.
Идеше ми да се съблека по организъм днес  ooooh!

# 26
  • Мнения: 453
Прекрасно е! Не се навличам като зелка! Сутрин 1 дрешка и беж на работа, а през зимата  ooooh!
Принципно, няма нищо по- хубаво от лошото време, така че всичко е добре дошло Peace

# 27
  • Мнения: 2 448
Къде е тази жега, лятото е толкова кратко? Имам чувството, че в България е само зима.  Tired

Дори и да стане малко по горещо, отколкото е приятно, много лесно може човек да се охлади дори без климатик. Хладно душче, лед по кожата .... ммм... размечтах се нещо, няма да продължавам ...  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 5 074
Мразя лятото, искам да е вечна зимаааааааааааааааа  newsm45

# 29
  • Мнения: 2 590
Аз едно се чудя. Как може лято да ни изненада юни месец? Мисля, че е нормално в летните месеци да си знаем, че е топло(горещо).
Същата ми чуденка е как е възможно зима да ни изненада ноември например. Като почнат по новините "Зимата пак ни изненада", ми много ясно , че са възможни снеговалежи.
Разбирам да ни изненада зимата юни и лятото ноември или декември , но другото не го разбирам.

Общи условия

Активация на акаунт