От кога може да се дава Данонино?

  • 20 255
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
Аз дадох след годинката.

# 16
  • Австрия
  • Мнения: 143
Аз давам от година и три месеса

# 17
  • Мнения: 316
От 10-11м. давам Данонино и плодови млека на Бор Чвор. Също й правя с пасиран плод и кисело мляко. Мария-Никол ги обожава.

# 18
  • Мнения: 322
По принцип след годинка, аз обаче съм давала вече извара на Хип, та реших го да пробваме, е няма такъв боклук (мое мнение), ужасно сладко, с вкус на Степче  Thinking и отровен цвят, който няма как да ме убедят, че е натурално докаран  Naughty . Така или иначе малката не го хареса, а тя определено досега ми е най-добрия барометър, колкото и странно да звучи това за малко бебе.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Преди годинка.

# 20
  • Мнения: 1 043
Не давам, въпреки, че синът ми е на 3 години  Naughty

# 21
  • Мнения: 7
ние много обичаме данонина и почтии всеки ден си хапваме от него.

# 22
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
още сме малко но смятам след годинката да дам

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 116
започнах да давам данонино след година и шест месеца,на опаковката пише да се дава след годинка Hug

# 24
  • Мнения: 2 334
Данонино не съм давала все още,но давам от време на време от плодовите млека на Данон  Peace

# 25
  • Русе
  • Мнения: 86
Купих стекче от четири йогуртчета като беше на 10 месеца, ей така за проба-аз самата не бях яла до тогава. Дадох й две-три лъжички и се отказах.
Видя ми се твърде мазно и сладко за толкова малко дете.
Ще чакам сама да си поиска като порастне още малко и евентуално тогава ще дам.

# 26
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
дадох го за първи път след годинката не го хареса, преди около 2 месеца отново и взех и сега си хапва по 1 за десерт на обед

# 27
  • Мнения: 27 524
Йогуртите на Данон за след 5-ти месеца давам след 8-ми. Другите плодови за пиене давам след годинката и досега по много. Няма Е-та, няма нищо отровно. Само са скъпи, това е  Wink

# 28
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Аз все още не давам.Ели пие само обикновено кисело мляко.

# 29
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Давам от време на време. На 10,5 - 11 месеца почнах.

Общи условия

Активация на акаунт