Мъжът ми ме ревнува

  • 6 366
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Извинете ме но съм на работа за това не мога да отговарям на всички. А на въпроса на viliko ревноста се изразява във коментарите му

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Извинете ме но съм на работа за това не мога да отговарям на всички. А на въпроса на viliko ревноста се изразява във коментарите му
Обижда ли те?

# 32
  • Мнения: 2 388
Извинете ме но съм на работа за това не мога да отговарям на всички. А на въпроса на viliko ревноста се изразява във коментарите му

Не е и нужно.
Напиши конкретно в какво се изразява безумната му ревност.

# 33
  • Мнения: 7 947
Извинете ме но съм на работа за това не мога да отговарям на всички. А на въпроса на viliko ревноста се изразява във коментарите му
А ти уста нямаш ли - да му отговориш подобаващо  Mr. Green С няколко реплики на място спокойно можеш да стопираш коментарите му за напред.
Обаче...какви са тия коментари все пак?

# 34
  • Мнения: 2 448
Пак нищо не се разбира.
Ако са изказани грубо и звучат в стил " за ква се мислиш, ти си мойта жена, другите нямат право дори да те гледат" или " нещо май много си се издокарала, за кого се правиш така, нали знаеш, че ще се разправяме" значи е зле работата, но ако е това, което даде като пример viliko , го намирам за приятно.
Защото имало и случаи мъжете не позволявали на жените си да си вземат душ преди работа, ами искали да е след.  Laughing Което вече си е параноя от всякъде.

# 35
  • Мнения: 60
Ревността е напълно нормална, ако не се е превърнала в нещо, което руши връзката. Аз в момента подържам връзка от разстояние макар и малко (130км.) Ами като се виждаме само уикендите единствения начин е да си вярваме без капка ревност, иначе няма да се получи. Признавам си, че в случая този дето си позволява да ревнува съм аз и не го намирам за правилно Blush

# 36
  • Мнения: 24
Дай му повод!  Peace

# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 2 448
Ами той не е нейния мъж, нормално е, може поводът да е с него!  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 6 918
Ревността за мен е отвратителен психически тормоз и за двамата.

# 41
  • Мнения: 60
Ами той не е нейния мъж, нормално е, може поводът да е с него!  Mr. Green

Ами това е само повод без да има нищо сериозно. Един мъж ако усети, че има вариант да се появи конкурент става съвсем друг. Ще почне да ви ухажва като луд. Умната с това оръжие да не го вбесите.

# 42
  • Мнения: 7 947
Ами той не е нейния мъж, нормално е, може поводът да е с него!  Mr. Green

Ами това е само повод без да има нищо сериозно. Един мъж ако усети, че има вариант да се появи конкурент става съвсем друг. Ще почне да ви ухажва като луд. Умната с това оръжие да не го вбесите.
Да бе, да, ама не  Crazy
Моя когато усети и ревнува става отвратитален ...Аз трябва да го ухажвам в тия моменти  Joy

# 43
  • Мнения: 1 181
Ами той не е нейния мъж, нормално е, може поводът да е с него!  Mr. Green

Ами това е само повод без да има нищо сериозно. Един мъж ако усети, че има вариант да се появи конкурент става съвсем друг. Ще почне да ви ухажва като луд. Умната с това оръжие да не го вбесите.
Да бе, да, ама не  Crazy
Моя когато усети и ревнува става отвратитален ...Аз трябва да го ухажвам в тия моменти  Joy

въх, и аз. Все си мисля де ги тия мъже дето почват да ухажват при заплаха  newsm78 Явно само ревнивци и сръдльовци познавам

# 44
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
При мен се получи също така както при авторката на темата............преди да забременея си стоях 5 г.в къщи,после бременност,и майчинство........всеки може да пресметне колко години съм стояла у дома...............след това започнах работа когато малката беше на 1г.8м. ,и то престижна работа............трябва да се обличам с костюми,токчета ,абе коренно различно от досега носеното в живата ми.............и се започна.Нищо конкретно по облеклото ми,не закъснявам от работа,сготвено,оправено с цената на какво аз знам,обаче се чувства напрежение........неща на които преди не сме обръщали внимание,започват да дразнят,едно постоянно драчене за глупости и то големи......едно такова чувство и аз не мога да го обясня,но постоянно някакво надмощие иска да има над мен.....незнам,някои ми казват че бил се страхувал да не ме изпусне,друг че вече съм станала независима от него и затоватака правел..незнам но до преди/да чукам и аз незная къде/3-4 месеца беше ад.........поне 1 година не ми се ходеше нито на работа нито ми се прибираше..абе гадна история
сега въпросите :с какво съм го провокирала?
с нищо,само с начина си на обличане,ако това е провокация.Това не е мой начин на обличане ,но работата ми го задължава ,ако това е причина за ревност................ми да напусна?! Sick

Общи условия

Активация на акаунт