Телешко и риба

  • 1 878
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 521
Телешкото-8м
Риба-11м

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Телешко на 7-8м.
Риба след 10м.

# 17
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
и аз се чудя от кога може
до момента съм давала само пиле, заешко, пуешко на ХИПП

# 18
  • Мнения: 2 334
Въведох ги след 10-и месец  Peace

# 19
  • Мнения: 344
Телешко давам , но рибата ще е след годинката.

# 20
  • Мнения: 1 372
Телешко въведох в осмия месец, а риба след годинката.

# 21
  • Мнения: 31
Към 10 месец въведах телешкото,а сега се захранваме с риба.

# 22
  • Мнения: 283
Дъщеря ми е на 8 месеца и точно вчера й дадох за пръв път риба. Мислех въобще да не й давам, защото аз лично мразя риба, ама мъжа ми каза, че алекс може и да я хареса, и било важно заради фосфора. Та й дадох и направо си облиза пръстите! А телешко й дадох за пръв път на 6 месеца, не беше хич възхитена от него, и не й давах повече, караме на пилешко с ориз предимно

# 23
  • Мнения: 2 960
Телешко дадох на малкия на 11 месеца.
Рибка след година и 1-2 месеца.Не и е особен фен ,но от време на време похапва. Peace

# 24
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Първото месо, с което захраних беше телешко на 8мес, риба на 13мес.

# 25
  • Мнения: 8 242
Дъщеря ми е на 8 месеца и точно вчера й дадох за пръв път риба. Мислех въобще да не й давам, защото аз лично мразя риба, ама мъжа ми каза, че алекс може и да я хареса, и било важно заради фосфора. Та й дадох и направо си облиза пръстите! А телешко й дадох за пръв път на 6 месеца, не беше хич възхитена от него, и не й давах повече, караме на пилешко с ориз предимно
Глупаво е да лишаваш детето си от нещо толкова полезно, само защото ти самата не го харесваш..

# 26
  • Мнения: 2 149
Първото месо, с което захраних беше телешко на 8мес, риба на 13мес.

И аз така.

# 27
  • Мнения: 324
Кога да въведа телешкото и рибата. Месо ядем от началото на 7-мия месец  и за сега сме яли пиле, пуйка и заек.
Чела съм,че риба не е добре да се дава преди годинката, въпреки, че има пюрета за над 4м.-възраст с риба  newsm78 Аз лично на големия му дадох преди годинката. И сега на 4г. много обича риба. Дядо му е рибар и на масата редовно има риба. И когато я яде динаги пита "Мамо, нали като ям рибка ще стана умен?"  Grinning На мама умника ми той!!!   Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 292
След поста на Косе Босе май е излишно да се разяснява повече, но ето и моето мение: Телешко още не съм въвела, мисля тези дни да го правя. Тоест, малко преди да стане на девет месеца. Риба ще предложа със сигурност към 13-14 месец, защото имам лош спомен от реакцията на синът ми, когато го захраних с нея.
Аз до сега съм въвела заек, пиле и пуйка в този ред. Започнах със заешко, защото имах домашно месо. След пилето мислех да дам телешко, но в крайна сметка изчаках.

# 29
  • Мнения: 2 013
Телешко,пилешко,пуешко и агнешко вече съм ги въвела.От началото на 6м започнахме месните пюрета.За рибата бих изчакала. Peace

Общи условия

Активация на акаунт