Гука и усмивки раздава, любимото същество на МАРТенската мама!

  • 12 727
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 88
Elwing не е съвсем пълна таблицата, но пове4ето основни неща ги има  Peace
приве4ер ще драсна, като видим какво ще каже педи за стойностите.
весел ден от нас с бебо, ще излизаме малко по-късно, 4е го дават и да завали с гръмотевици слетобеда, пък ще ми е за сефте да сме само 2мата в колата, а се оказа 4е и немога да изклю4а ербега на предната седалка и ще е сам отзад, обърнат към задното стъкло Crossing Arms а и да не вземе да ни обрули някой дъжд, 4е ще ме направят на мат и маскарад дове4ера дому4адието  Laughing

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 13:02 от беба

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честити месечинки на всички бебоци и от мен.   bouquet

# 17
  • Мнения: 5
Здравейте мамита!
Честити месечинки на всички бебоци.

Белла поздрави за темата Hug
Бодливка моите съболезнования.

# 18
  • Мнения: 6
ето 2-3 снимки от нас  Wink  

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=379662&pid=12851912

Белла    bouquet  

Бодливка - моите съболезнования    Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 49
Белла   bouquet
Бодливка  Praynig
Честита месечинка на всички!!!
Сега да ви кажа днес бяхме на консултация и да ни сложат втория пентксим,само че нашия док е отпуска и беше заместничката му.Та въпросната дама обяснява ми какви реакции може да има от пентксима,да даваме панадол,да мажем с реванол и накрая ми вика : И ДАВАЙТЕ ПО МАЛКО ДА ЯДЕ ДА НЕ СДАДЕ БАГАЖА...направо ме застреля с тази реплика,а мъжа незнам как не я фрасна с нещо по главата.Мн се вбесих...иначе Сашко е 6.510 и е 62 см. и този път мн рева...нещо не я харесва таз жена,при нея винаги реве.Каза ни да го слагаме в полуседнало положение на количката,че той много напира да става и за обръщането от гръб по корем(че от корем по гръб се обръща сам) да го караме ние докато почне сам,но не е казвала да има нещо притеснително,че не се обръща още.Весел ден на всички!!!   Hug

# 20
  • Мнения: 660
Запис и от нас в новата тема...

Аз да питам кърмещите мами - вода в тези жеги давате ли?

Аз по препоръка на педиатърката и давах онзи ден с лъжичка, но тя я изплю. Вчера дори се опитах да и дам с биберон, но Рая изобщо не иска да го засмуче и като и капна от бибата в устата пак я изплю... newsm78 Та съм в една чуденка... да продължавам ли да и предлагам? Thinking А тя си суче добре и ако сме навън в топлото си иска по-честичко.

Иначе в кърмаческия има 2 теми по въпроса, ама има и доста противоречиви мнения...

# 21
  • София
  • Мнения: 49
Аз да питам кърмещите мами - вода в тези жеги давате ли?
аз да ти кажа и двамата педиатри(тази при която бяхме днес и нашия си) ми казаха да давам вода м/у храненията защото организма си го искал..той и Сашко вода не иска,пие само чай,но аз го поизлъгвам и му давам и водичка,иначе чайче доста си пийва откакто е мн жегаво

# 22
  • Мнения: 0
Аз също давам между храненията само че чайчето на ХИП за лека нощ. Зная че има много противоречиви мнения по въпроса но мойто мнение е че водата си е вода кърмата си е кърма. И едното не трябва да изключва другото. Иначе Иво също не пие по много, но дърпа по веднъж два пъти от шишенцето.

# 23
  • София
  • Мнения: 793


 Списък за Дневника на мама. Пак казвам, че не знам точно колко бройки има, казаха ми около 20 Simple Smile
 1. Добро настроение
 2.Дани81
 3.Никита
 4. Вероники
 5. Зелено човече - тя има един, ако е същият го отстъпва на друг
 6. Васида
 7. Елг
 8. Мечо Пуух
 9.Цветка Кокетка
 10. Дейтона
 11.Мама Бебчо
 12. Ел
 13.Шу
 14. Ан ив
 15.Поли+
 16. Галина24
 17. Ивелина
 18. Криси99
 19. Веселина с п

 Повече хора не се записват, ако ми дадат повече, ще пиша, ако ми дадат по-малко - по ред на записване.

 Шу и Ан ив - моля за адрес и телефон!
 


  И ние пием чайче от копър понякога, водичка не обича.
  Бодливка, моите съболезнования.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 15:06 от *Elle*

# 24
  • Мнения: 1 734
Ох, аз съвсем ви изгубих. Та записвам се сега, поне да ви следя.
Лора вчера стана на 4 месеца, та ви черпя виртуално  Party но тези дни са ме засилили на едно обучение, което свършва утре и нямам много време за каквото и да било и за това в понеделник ще я водя на мерилки и теглилки да видим как наддава и тогава ще се отчета.
Любима, стискам палци всичко да е наред с малка София!
Днес следобед сме на открит урок на нашия батко по плуване, та се вълнувам от сега.
Я да ви питам, кога извеждате бебоците в тези жеги? Аз мисля, че най подходящото време е по-рано сутринта, но не можем да се организираме

# 25
  • Мнения: 242
Хайде и ние в новата тема - Белла   bouquet
Честити месечинки на всички родени на 11-ти. Почерпките са страхотни мерси.

Бодливка - моите съболезнования
Вероники - аз имам хлебопекарна "Мулинекс" OW 5000. Доволна съм. С две бъркалки е, до 1,5 кг. хляб, отложен старт, има отделна програма само за месене на тесто - идеална ми е за закуски - мекици, пици. Ако нещо допълнително те интересува - насреща съм.

Аз вода предлагам, но той не пие особенно. По време на горещините сме си в нас. Ние излизаме към 9,15 и се прибираме към 11,30 и после излизаме след 18 ч.

*Elle* - аз ти писах на лични адресът си.

# 26
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
беба и нашата кръвна картина излезе тъкмо днес, повдигнал се е хемоглобина от предния път - вече е 111  Party Ама е нон-стоп на Малтофер. А откакто падна доста (беше стигнал 84) и го повишиха от 1 на 2 мл желязо, та сега има ефект вече. Дано пък вие се разминете с желязото, че ще пада един запек, зелени акита... Rolling Eyes Ама нищо де, това не е толкова фатално.

Elwing и на мен не ми е зор да прави нещата по календар точно. Не се притеснявам ако по-късничко пролази, проходи и т.н. Както казваш, само всичко да си е наред, пък дори и по-бавничко. Не са ми по сърце инвазивните методи. Но естествено съм набелязала вече още поне трима специалисти (най-вече невролози, че аман от тия модни кинезитерапевти и пр.) и ще сравнявам от понеделник Crazy

# 27
  • Мнения: 13
 Hug
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА БЕБЧОВЦИТЕ ДНЕС !!! newsm51

# 28
  • София
  • Мнения: 49
Честито на малките месечинковци  Hug

Аз да питам кърмещите мами - вода в тези жеги давате ли?

В родилния даваха на Вики вода, но като се прибрахме я замених с чайче от копър на Хип. Преди жегите пиеше по около 30мл на ден, мисля че й помагаше да се изака, вчера жабето изпи 120мл. Давам колкото иска, така ми казаха в родилния.
За излизането, нещо неможем да се класираме сутрин рано, поспаланките се търкалят в кревата до към 11  Embarassed
И да се оплача, че в тези температури, Викито е нервно и ревливо  Sad
Бодливка, моите съболезнования.

# 29
  • София
  • Мнения: 459
Цоп!

Белла,   bouquet

Уф, голяма жега днес. Хайде да завали вече, че едва се диша.

Бодливка, моите съболезнования!

За водата - моето зверче си пийва водица напоследък, ама аз нали съм с размекнат мозък и хич не се сещам да му предлагам.
За спането - спи по боди, в чувал, че много буйства нощем и за 3 мин точно е изритал завивката. Но тия дни ще ходя да му купувам поне още един чувал, че този му е къс вече, а и е само един.

Общи условия

Активация на акаунт