Късно предлагане на мед

  • 1 220
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 949
Мед дадох малко преди да тръгне на градина, на ок.2г и 3-4м (на 2г6м тръгна на градина). Исках преди това да е яла (почти) всичко, за да знам все пак ако има някакви алергии. Дадох го първо в чай. После опитах с къжичка, но тя не го искаше така.

# 16
  • Мнения: 46 518
...
И аз като прочета как някой не щял да дава тесто на детето си защото незнам си какво...... едва се сдържам да не попитам, аджеба, не е ли чувал, че тестото се подлага на термична обработка. Печене, примерно. И че след термичната обработка е абсолютно годно за ядене.

"Тесто" е съкратено от "тестени храни"  Grinning
Питай онези, които са измислили името на групата "тестени храни" Simple Smile

И аз ги обичам  Heart Eyes така се ме хранили като дете. За съжаление си плащам за всяка една хапка, затова пресилено или не, детето ми се възпитава в друга насока.

# 17
  • Мнения: 814
Благодаря ви много, момичета! Истината е, че съм го предлагала само на филийка и в кисело мляко, но не стана... Не се бях сетила за овесените ядки или в сладкиш, но ще опитам. За соковете нямам голям шанс, защото малкият признава само сок от праскова и то от кутийка, със сламка (колкото и да не е здравословно) Confused
Само се чудя дали когато даден сладкиш се прави с мед вместо със захар, дали качествата на меда не се губят при готвенето?
 

# 18
  • Мнения: 1 197
Определено качествата на меда се губят при термична обработка.Но докато свикне с вкуса може би ще помогне да слагаш в сладкишите.
Може и да помогне и личният пример,ако ви вижда вас да ядете мед и на детето да му се прииска.

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  Laughing LaughingВиви, Лурдес, тук има доста.

  А пък тези са чудни Simple Smile

 Имах и за меденки и още един сладкиш, но Александър някъде го е "прибрал".

Общи условия

Активация на акаунт