За море си мисли вече всяко карловско и сопотско човече!

  • 16 338
  • 279
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 236
Ами точно защото си в отпуск Mr. GreenАко не беше нямаше да ти се ства от леглото CrazyТук при нас нямаше гръмотевици вчера.

# 211
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето още снимки от кръщенето

Почерпката след това
Децата

# 212
  • Мнения: 1 232
Мики все повече и повече си заприличват Марти и Ачко.Роклята на Мартина е страхотна,да са ви живи и здрави Hug

# 213
  • Мнения: 133
микки,много са хубави и сладки дечицата! Heart EyesЖиви и здрави да са ти!

# 214
  • Мнения: 844
Фотосесията много ми хареса .... особенно някои моменти Hug
Децата позират много добре.

# 215
  • Мнения: 427
Мики влюбих се в Марти още когато се запознах ме.И на пет месеца си личеше ,че е звезда а сега  вече е страхотна.Позира невероятно спокойно и уверено сякаш не е на три а има голям опит.Поздравления.Искамисе да ме потърсиш на скаипа и да разкажеш повече.Приятно е на морето нали?И аз искам но след кръщенето и рожденните дни.

# 216
  • Мнения: 3 360
Mикки,страхотни снимки на страхотни дечица HugДа са и живи и здрави!Така пораснали ми се виждат и двамата-пу,пу Grinning
Ние сега се прибираме от разходки навън,люлки и игри..Супер е на морето и ми се иска край да няма тази почивка WinkСлава Богу времето е страхотно и вече имаме тен/аз най-малко Sunglasses/Елиии ,дочаках да ти видя аватара на "живо" и то с огрооомно удоволствие Grinning /тя малко ми е *** снимката ,амааа Embarassed/

# 217
  • Мнения: 3 360
Ето малко снимки от Синеморец Hug

# 218
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Марти не е позирала. Снимките са правени без дори тя да разбере, с доста голям зум. Страшно им се кефя, как да не искам професионален апарат, а?
Тутти, завиждам! Ама не остана де. Grinning
Казвайте какво напазарувахте? Аз - нищо. Засега. Е ключовата дума Mr. Green

# 219
  • Мнения: 844
Честита първа годинка мъничка Мари newsm51
Бъди много здравичко и щастливо дете, пожелавам ти безгрижно детство изпълнено с много игри и усмивки.
Ах тутти  утре идвамееее   car003 да усетим морския пясък.

# 220
  • Мнения: 427
Това е супер.Непринудени снимки с такова качество още веднъж показват какъв вътрешен чар има Марти.И да не се обиди Ачко че все за кака му говорим му изпращам една голяма целувка,той е от  бебетата които наричам,, златна топчица,,.За какво позаруване става дума .Май нещо не съм доразбрала.Моля обяснете.

# 221
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честит първи рожден ден на Мари! Да расте засмяна и обичана! Да е здрава и щастлива!
Бебешор, честит празник и на теб и семейството ви!


# 222
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Любе, говорим за летните намаления в този сайт
www.laredoute.fr

# 223
  • Мнения: 236
Честита първа годинка на принцесатаМари!Да има много усмивки в детството си и голям късмет в живота!
Бебешорче,честит празник и на теб  bouquetПредставям си колко е голямо вълнението ти днес....Измина като ден тази една прекрасна година,нали Wink

# 224
  • Мнения: 20
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН newsm38 НА принцесата Мари!Желаем ти много здраве,безгрижно детство и много усмивки!
    Бебешорче,честит празник и на теб  smile3525!

Общи условия

Активация на акаунт