Относно темите

  • 4 215
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 625
    Във всъщност , авторът казва истината.Често пъти ми се случва да зачета някоя тема с интерес и отваряйки следващата страница ,да не виждам връзка с темата Tired.Жалко е , потребителите станаха наистина много , вероятно това е причината.

# 31
От няколко години чета в този форум и ми направи впечатление,че тука списващите в повечето теми се ръсят подигравки или относно зададената тема или относно автора или се почва разделение на фронтовете(така нареченото оспамване),но не се пише по дадената тема! Чета и други два форума ,но това което го виждам тука,там почти го няма.Да не говоря за намеса на модове,админи  и т.н. Забелязват се няколко ника (дразнитела) ,които се изказват с думите -"Егати тъпата тема ...... Ма как можеш да питаш за такова нещо..... Абе кви са тия глупости." Странното е ,че след като не им  интересна(тъпа) темата ми що я четат?? А може би имат зъб на някой от списващите и са решили да проведат битката на чужда територия?? Ако е така то си е доста грозен този начин. Сигурен съм,че и тази тема няма да издържи дълго,но това зависи от списващите тука-до къде ще стигне остротата на перото и човешката завист. Лошо  е когато само едни и същи се опитват да блеснат и пускат теми наляво и на дясно,за щяло и не щяло,но е и лошо да се критикува някого когото не познаваш! Даже е имало директни псувни в ефир,че и заключения относно сексуалната задоволеността на някой. Да не говоря пък ако темата е пусната от мъж! Тогава си има бая банове и то за винаги (визирам 100-ян,Тон колона басова....) Е защо е нужно да се стига до всичко това?? Не можете ли да се даде само мнение без да се получава конфликт?? Нали за това се пускат теми и за това са споровете и дебатите.
Айде да видим тази тема колко ще издържи без намесата на модове и тем подобни оторизирани органи на форума???
Мммм,даааа. Тук те подкрепям с две ръце. И още ще добавя, че когато има (война между два ника), единия нов във форума, а другият от малко - по дълго време, модераторите си защитава своето. Другото което мога да кажа,че понякога и самите те си пускат теми за вдигане на рейтинга. Трето, един от никовете който се явява дразнител, обижда, псува, говори вулгаризми и др,. е megan79, има и още, но на първо четене се сещам за нея.

# 32
  • Мнения: 2 829
пак не разбрах кои са дразнителите Thinking

на мен форума ми харесва така
даже напоследък забелязвам едно "кротване" Mr. Green и миролюбивост  из темите

# 33
пак не разбрах кои са дразнителите Thinking

на мен форума ми харесва така
даже напоследък забелязвам едно "кротване" Mr. Green и миролюбивост  из темите
Да, защото е нямало подстрекаваща теми, която да изкара от леговището megan79 и подобни които да започнат, да бълват от недрата на земята

# 34
пак не разбрах кои са дразнителите Thinking

на мен форума ми харесва така
даже напоследък забелязвам едно "кротване" Mr. Green и миролюбивост  из темите
Да, защото е нямало подстрекаваща теми, която да изкара от леговището megan79 и подобни които да започнат, да бълват от недрата на земята
П.С - пусни една тема във връзка с (бивша ) и веднага ще ги разбереш.

# 35
  • Мнения: 183
   Във всъщност , авторът казва истината.Често пъти ми се случва да зачета някоя тема с интерес и отваряйки следващата страница ,да не виждам връзка с темата Tired.Жалко е , потребителите станаха наистина много , вероятно това е причината.
Не смятам,че многото потребители е причина,нека има потребители -повече глави,повече ум аналогично и простотия  Peace Може да има разминаване в мненията и многобройни мнения,но не значи, че това е причина за дразнене  Peace

# 36
  • Мнения: 22 446
После ще чета назад....))

Моите наблюдения са няколко. )))
Тук толкова много се говори за толерантност.....че просто я няма....а само се говори. ))
Избрани хора си пускат избрани теми и се кефят вътре, като всички им викат браво. ) Останалите са тъпаци. ))))
За модераторите и другите с власт няма да коментирам. ) Веднъж изкоментирах и получих бан. )))

Не е лошо тук, но ако човек е със слаби нерви....бързо ще се махне. Много нови потребители не издържат, едва се престрашават да четат, пък да пишат - част от тях никога.
А и напоследък има толкова много плява....че важните неща се губят някъде из нея.

# 37
    Във всъщност , авторът казва истината.Често пъти ми се случва да зачета някоя тема с интерес и отваряйки следващата страница ,да не виждам връзка с темата Tired.Жалко е , потребителите станаха наистина много , вероятно това е причината.
Не, не съм съгласна напълно с теб. Това е форум и за това е в нет пространството. Всеки може да изкаже мнение по дадена тема, което не означава, че му е дадено правото да обижда, нагрубява, нахвърля, констатира психично състояние на друг ник и др. Именно на такива хора е необходимо да се ограничава достъп до даден сайт. В случая този. другото което е , тук се чувства една дискриминация и разделение на някой теми в които аз лично не съм съгласна, като например ДиС и родители отглеждащи сами децата си. Лично за мен, считам че независимо дали отглеждам сама децата си то това са моето семейство и в никакъв случай не трябва да се разграничавам от ДиС. Друго, забележете къде са поставени нуждите на деца който се нуждаят от помощ(клюкарника). та питам, децата с недъзи нуждаещи се от помощ клюкарник ли са?. По принцип има много неща в този сайт които не са правомерни и морални, но факта си е факт, четен е най - много именно заради клюкарските и интригантските теми които съществуват. (без да ми се обиждат модераторите). Най вероятно скоро ще бъде затворена и тази тема, поради причината че нещата се назовава с (истинските им имена).

# 38
После ще чета назад....))

Моите наблюдения са няколко. )))
Тук толкова много се говори за толерантност.....че просто я няма....а само се говори. ))
Избрани хора си пускат избрани теми и се кефят вътре, като всички им викат браво. ) Останалите са тъпаци. ))))
За модераторите и другите с власт няма да коментирам. ) Веднъж изкоментирах и получих бан. )))

Не е лошо тук, но ако човек е със слаби нерви....бързо ще се махне. Много нови потребители не издържат, едва се престрашават да четат, пък да пишат - част от тях никога.
А и напоследък има толкова много плява....че важните неща се губят някъде из нея.


С теб съм.  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 568
Хоратата се озлобиха...нямат пари,работа...пада им самочувствието и гледат да избият в/у някого,за да докажат колко са велики!

# 40
  • Мнения: 2 448
Друго, забележете къде са поставени нуждите на деца който се нуждаят от помощ(клюкарника). та питам, децата с недъзи нуждаещи се от помощ клюкарник ли са?.

Точно там им е мястото, защото е най посещавано.
Ето дори сега има тема за различните деца там и ние майките на деца с проблеми настояхме тя да остане там, а не в отделния подфорум за деца с увреждания, за да може да се чете и от майки на здрави деца.
Така, че ако обичаш не пиши глупости.

# 41
  • Мнения: 256
Егати тъпата тема ...... Ма как можеш да говориш за такова нещо..... Абе кви са тия глупости.
 Laughing Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 592
Де го автора и защо е анонимен - бахти и тъпата тема!

# 43
  • Мнения: 451
 Mr. Green
Автора, щом си от три години тук, сигурно си забелязал, че 90 % от темите се въртят я около свекървата, я около любовницата (чат-пат и около сестрата, брата или някой друг роднина на мъжЪ). На хората им писва да се повтарят и ги избива на лигня.
А и интересните неща в повечето случаи са прекалено явни пързалки.

# 44
  • Мнения: 20
Аз много отскоро пиша в този форум.Позволих си и да пусна 2 -3 теми за неща,който много ми интересуват.Не знам дали след като съм толкова отскоро мога да изкажа мнение,но все пак ще го направя.На мен форумът ми харесва.Не твърдя,че съм супер запозната със всичко и това е страхотен начин да видя как мислят другите,и да науча нещо ново(без да се смеете).Никога не бих си позволила да нагрубя някого и да го напсувам.Старая се да се държа с всеки така както искам да се държат с мен.Смятам,че ако има толерантност и уважение от всички,няма да има обидени.

Общи условия

Активация на акаунт