Ползвате ли И сушилник за чинии ако имате миялна машина?

  • 13 292
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
Ползвам.Не мога без него.99процента от нещата мия в миялната и прибирам,обаче имам ножчета,разни пластмасови купички и прочие дреболии,които все там си седят.
И аз така, само че моя сушилник е в горен шкаф и не ми се мотка по плота.

И моят сушилник е в шкаф. Така е по - красиво и пригледно. Винаги има неща, които или ръждясват или се захабяват ако се мият в съдомиялна, затова е добре да има сушилник, но прибран, да не дразни окото.

# 16
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мия абсолютно всичко в миялната. Имам сушилник- шкаф, но НЕ го ползвам.

# 17
  • Мнения: 113
Имам да, но почти не го използвам. Май е време да се замисля да го махна, само заема място.

# 18
  • Мнения: 636
Нямам сушилник, всичко мия в миалната. Ненавиждам панаира, който става върху сушилника.

# 19
  • Мнения: 2 100
В момента си имаме сушилник, освен съдомиялната. Но по-скоро го ползваме за да слагаме на него нещата, за които нямаме място. В нашия си апартамент като се нанесем, ще пробвам първо без сушилник, пък ако не стане, ще вземем. Пробвайте първо без  Peace

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 15:41 от Джиджа

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 995
Ние също ползваме сушилник за дребните неща! Верно почти винаги е панаир по него, но не мога без!
Преди около 1 месец реших да го сменя с по-малък и хубав и си кепих от Метро САПИР /Sapir/ - дадохме над 30 лв за УЖ НЕРАЖДАЕМ сушилник, да ама не след една седмица вече имаше ражда тук таме и се увеличава та няма дълго да съм с "красивия" сушилник!
Не си купувайте Sapir!

# 21
  • Мнения: 1 422
Да, но аз под сушилник разбирам отливника на мивката. Измитите чинии (когато са малко и на ръка) слагам в миялната да си съхнат, но пък докато ги мия ползвам отливника + на него слагам да съхнат измитите зеленчуци.
Аз си купих мивка с много голямо и дълбоко рокито, която същевременно да има голям отливник и съм много доволна. то това е. Модел Галасия на Франке.

Ако имаш редвид такава джаджа, на която вертикално нареждаш чинии отгоре на плота, не ползвам такова нещо. Аз държа кухнята ми да изглежда като аптека, което значи, че всяко нещо е прибрано на мястото си и не стои отгоре. Като имаш миялна, слагай си да капе и съхне в нея измитото.


# 22
  • Мнения: 8 999
Не ползвам. Заема ми много място и е грозен. Ако в някаква изключителна ситуация ми се наложи да измия нещо на ръка /случва се най-много веднъж в месеца/, си подлагам кърпата върху плота и там оставям нещото да изсъхне.
Всичко слагам в миялната и когато се напълни, я пускам. Обикновено през ден. Преди да мушна в миялната, винаги заплаквам съдовете, за да не мухлясат и да не смърдят.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз го махнах още в момента на свързването на машината. Не ми се е налагало да ползвам до сега. Единствено ми се налага да измия някоя тенджера, защото ми трябва да сготвя пак в нея и то рядко се случва така. Тя обаче в момента на миенето заминава на котлона.  Другото което правя е като NadG  слагам в миялната за съхнене ако ми се налага

# 24
  • София
  • Мнения: 863
NadG точно кой размер и конфигурация имаш на Галасия, че и аз съм се спряла на същата - с едно по-голямо и едно по-малко корито и с отцедник, но се чудя дали да се откажа от отцедника, че гигантска става тая мивка. За протокола - ще имам и миялна.

# 25
  • България
  • Мнения: 1 090
От 10 години нямам такова 4удо Peace.

# 26
  • Мнения: 970
Нямам сушилник Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 5 294
Нямам сушилник, всичко мия в миалната. Ненавиждам панаира, който става върху сушилника.

и аз така  Grinning.

# 28
  • Мнения: 1 422
NadG точно кой размер и конфигурация имаш на Галасия, че и аз съм се спряла на същата - с едно по-голямо и едно по-малко корито и с отцедник, но се чудя дали да се откажа от отцедника, че гигантска става тая мивка. За протокола - ще имам и миялна.

С едно голямо корито и отцедник. Супер удобна и функционална. У родителите ми има с 2 корита и винаги ми беше излишно второто. Явно е въпрос на предпочитания. Размерът мисля, че е 100 на 60 см.

# 29
  • Мнения: 269
Имам сушилник-шкаф над мивката. ползвам го за ШКАФ.

Общи условия

Активация на акаунт