Познавате ли/чували ли сте за мъж, който...?

  • 4 482
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да, познавам такъв случай, съвсем пресен е.

# 16
  • Мнения: X
Да. Финансови причини/проблеми. И не е единичен случай.
е какви финансови проблеми може да има един мъж с една жена?
че не работи и иска той да я издържа ли?
ами сигурно за сметка на това други неща прави, знам ли, зачудих се просто....жената да претендира към финансите на мъжа, виж, случва се, но обратното, ме изумява.

# 17
  • Мнения: 6 441
Да.
И ние с БНД не се разделихме заради друга жена.
Той един вид ме изгони,но аз не се съпротивлявах много.

# 18
  • Мнения: 613
Да. Финансови причини/проблеми. И не е единичен случай.
е какви финансови проблеми може да има един мъж с една жена?
че не работи и иска той да я издържа ли?
ами сигурно за сметка на това други неща прави, знам ли, зачудих се просто....жената да претендира към финансите на мъжа, виж, случва се, но обратното, ме изумява.

Да, отговорила си.
Например, случай около мен (който изобщо не е единичен) - тя с новородено, не може да работи, защото няма право на работа. Има и здравословни проблеми, но тях няма да ги намесвам.
Той работи и в един момент заявява, че парите са си само негови и не иска да издържа семейството си повече. Няма да позволи бебето и жената да му съсипят живота и т.н. Тъй като жената е напълно зависима от него по много причини и не може да предприеме тя крачката, я прави той.

В интерес на истината моите наблюдения през последните години са, че повече финансови проблеми са причина за разпада на семействата, не толкова върха на класиката. И обикновено мъжът си тръгва в този случай.

# 19
Познавам и още как! Даже живяхме заедно мнооооого дълго време. Но на 45 реши, че иска свобода  Shocked (нали вкъщи все с белезници го вързвам). Каза, че не тръгва заради друга жена, но пък можело да се появи. Всъщност не занам, като се замисля с този втори пубертет човек не занае на какво да вярва.

# 20
Да познавам.След 15 г. брак  получи наследство и реши,че  сега трябва да си уреди живота и че неговото си е негово и не иска да го дели с жената и децата.

# 21
мой познат си тръгна , защото жената стана 100 килограма и спря да го привлича - тъпотия

# 22
  • Мнения: 1 258
 И аз познавам.Бяха заедно 4 години,тя забременя като си мислеше че ще го завърже за себе си,безброй лъжи,мъжа постоянно беше под лупа следен.Накрая тя забременя пак и остави детето в дом за сираци след като го роди.Грозна картинка

# 23
  • Мнения: 42
И аз познавам.Бяха заедно 4 години,тя забременя като си мислеше че ще го завърже за себе си,безброй лъжи,мъжа постоянно беше под лупа следен.Накрая тя забременя пак и остави детето в дом за сираци след като го роди.Грозна картинка




 #2gunfire

# 24
  • Мнения: 26
Да ,познавам ! Моята приятелка не спираше да си измисля разни истории ,за да кара мъжът и да я  ревнува , а всъщност тя го ревнуваше бясно до лудост,правеше му сцени,непрекъснато беше недоволна. Той просто се умори и я напусна !

# 25
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Мислех, че моя е от тези мъже(несходство в характерите и нежелание за поемане на отговорност), но в последствие се оказа, че все пак е замесена жена.....

# 26
  • Мнения: 2 011
a дали  винаги в дъното ( или  в някое спотаено ъгълче) на такава история не е намесена жена ....  newsm78, за която  се научава в последствие ???? Туй се питам и аз !!!  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 258
Според мен в такива истории жените се появяват на по-късен етап.

# 28
  • Мнения: 613
a дали  винаги в дъното ( или  в някое спотаено ъгълче) на такава история не е намесена жена ....  newsm78, за която  се научава в последствие ???? Туй се питам и аз !!!  newsm78

Не мисля, че при всички. А и мисля, че при замесена жена връзката дълго време се точи паралелно на брака и в голям процент до развод не се стига.

А и за да бъдем технически изправни, има истории, станаха популярни напоследък, при които в спотаеното кътче се крие мъж Wink

(забравих да ги спомена предния път)

# 29
  • Мнения: 7 325
С БНД се разделихме уж по взаимно съгласие ( уж защото в последствие разбрах, че аз не е трябвало да се съгласявам да се разделяме а да си починем малко един от друг ) женските истории бяха приключили преди 2 години и в момента действително нямаше звезда на хоризонта. Сегашният ми съпруг също се е разделил с бившата си без да има замесена друга. Вярвам на това което ми е казвал защото когато се запознахме бяха в много добри отношения. И като се замисля повечето ми познати са се разделяли поради несходство в характерите а не заради триъгълници или многоъгълници. 

Общи условия

Активация на акаунт