Горно ниво на сгъваема кошарка

  • 5 356
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 394
Цитат на: Petinka

Питам, защото си купих такава кошарка от ТСМ, но без тези аксесоари и не са получавали Sad
Ако някой се сеща за такива 'екстри', къде може да ги има, моля да ми пише;)


Комплектацията на кошарките, които Хаук произвежда за немския холдинг ТСМ не включва горно ниво - това е официална информация от вносител на марката. Ние също купихме такава кошарка ТСМ, а моя приятелка ми даде горното ниво на кошарката на порасналата й щерка. Не мога да ти кажа точно каква марка беше тя (мисля - Чико), но ми казаха, че 99% от този тип кошари са с еднакви размери и горните им нива стават от една марка на друга. Така, че ако си намериш само горно ниво за кошара от друга марка, ще ти свърши работа.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 694
не помня колко струваше но леглото трябва матрака да н покрива дървената рамка ако не е дървена пък въобщ не можш да го сложиш но ако т се видят скъпи една приятелка си е направила решетка при дърводелец която се захваща на две места като машинка за месо дано се сщаш какво имам предвид. Незнам откъде купи захващачките ама ти провери в Бриколаж
От ментолкова дано съм т била полезна

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
mnogo blagodarq

# 18
  • Мнения: 3 153
Цитат на: Mishence
Magazin Bebe Market - v Ivan Vazov, ul. Janko Zabunov blok 41, tel. 9516504 (koordinatite prepisvam ot edno spisanie).

Predi njakolko mesetsa tam gledah, che na kosharkire koito prodavaha tam, se prodavaha otdelno dopalnitelnite niva i matrachetata kum tjah. Bjaha mislja che na ABC Design, no ne sum sigurna.  Suvetvam te dobre da si premerish tvojata kosharka, i posle da gi pitash po telefona, mozje puk razmerite da sa standartni i da si pasnat dobre.

Uspeh !

Iskam da blagodarq oshte vednuj-vchera se obadih v magazina, okaza se, che imat gornoto nivo i vecherta uspeshno si go zakupih;)) Struva 49 lv., razmerite sa mu 120x60 cm i qvno tova e standart za tozi tip kosharki, pri men pasna perfektno;)

Общи условия

Активация на акаунт