С какви напитки и храни се разхлаждате в жегите?

  • 6 830
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 650
nelli6900, снимката в профила ти е точно по темата.
Сапфира, би ли споделила с нас рецаптата си?

# 16
  • Мнения: 3 251
Рецептата не е моя, ами на Теди, но аз си я напаснах според вкусовете на моето семейство. Търпи доовкусяване.  Grinning  Но откак я записах , стана любима напитка на всички ни.
3 лимона цели ги заливам с вода да престоят 24 часа, уж да се изкисне кората-ако е спасение изобщо от химикалите.
После ги нарязвам на малки кубчета, слагам 4 с. лъж. захар /може и повече, зависи дали обичате по-сладко /и заливам с вода /каната ми е 1,5л./ Престоява един предиобед и я лепваме.  Heart Eyes
После може да се долее вода и 1 -2 лъж. захар още и пак малко престоява. Доливам само веднъж, че после става само с вода, но през това време съм изкиснала друга порция лимони.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 10:10 от Сапфира

# 17
  • Мнения: 1 650
Мммм... супер.

# 18
  • Мнения: 1 715
Студена вода,таратор,айрян,студено прясно мляко,студен чай,сладолед,бира,студена диня и пъпеш

# 19
  • Мнения: 3 641
Основно вода. Айрян, газирано не пия защото още по-вече се огладнява Simple Smile Таратор също обичам. Диня и черешки.

# 20
  • Мнения: 1 437
сладолед , зелен чай

# 21
  • Мнения: 117
Мнооооооого студен чай,айрян и вечер бира.Предложението на Сапфира звучи страхотно...ще го изпробвам веднага  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 149
Студено кафе фрапе
Студен зелен чай
Плодово кисело мляко
плодове
Натурален сок без захар
Понякога и с Ред Бул разнообразявам Wink

# 23
# 24
  • Мнения: 1 951
Денем - студен чай.
Вечер - кана с бяло вино, спрайт, нарязани ябълки и портокали с корите и много лед.

# 25
  • Мнения: 2 803
Айрян, бира, сладолед.

# 26
  • Мнения: 79
таратор,диня,сладолед,мин.вода

# 27
  • Мнения: 4 785
Сладолед, кола, студен чай. Иначе коктейли - примерно мохито ми действа много добре  Peace Сега се сетих и за желирано кисело мляко със степче  Crazy ама няма кой да ми го направи  Whistling

# 28
  • Мнения: 626
Сладолед, много плодове, студена диня. А за пиене мента със спрайт , много лед и лимон.

# 29
  • Мнения: 6 713
Таратор, сладолед, кисело мляко, плодове, стояли в хладилника Crazy

Общи условия

Активация на акаунт