So You Think You Can Dance - Тема 3

  • 11 131
  • 441
  •   1
Отговори
# 390
# 391
  • Мнения: 6 555
Сега като се замисля, Евън ми прилича на Сейбра - всичко прави, но доста му липсва...

Зори Х 2 - благодаря за линка, сценографията много ми напомня на клип на Майкъл Джексън... След малко може и да се сетя как се казваше - Rock my world

Само не ми напомняй за Сейбра, че ако сезоните са повтаряеми можем да очакваме най-желания танцьор на Америка в сезон 5 да е Еван  Joy

# 392
  • Мнения: 505
Е за това се сетих де... Сети се ти какво исках да кажа.  Laughing

За Ramalama - Уейд е по-добър танцьор от...май от всичките в танца. Много го харесвам, още от МТВ.

# 393
  • Мнения: 0
Из форума на FOX някой бе ше пуснал мнението - Еван и с маймуна да танцува, пак ще остане...
Тъкмо днес го четох и аз. Joy

Благодаря за разяснението, че като видях написаното от zorizori не разбрах за каква маймуна става въпрос. Малий, ама този много краен в изказването си, дали обаче ще се окаже прав.

В тази връзка сред запомнящите се ще остане танца на Кейла с Еван. Няма да забравя ужаса който очаквах и удоволствието което получих. Тя боса, той на токове, изненадващо и неочаквано добре се получи.

Каквото и да си говорим, Сейбра и Нийл проведоха бизнес преговорите на масата по фантастичен начин (онова парче на Манди Мур, на музиката на Ани Ленъкс)

# 394
  • Мнения: 1 775
Ако Евън ти напомня за Сейбра, това обяснява защо ми е любимец, и нея я обожавах. Явно вкуса ми съвпада с американската масовка. Laughing

... сред запомнящите се ще остане танца на Кейла с Еван. Няма да забравя ужаса който очаквах и удоволствието което получих. Тя боса, той на токове, изненадващо и неочаквано добре се получи.
Споделям напълно. Peace

За Ramalama - Уейд е по-добър танцьор от...май от всичките в танца. Много го харесвам, още от МТВ.
Ох, Уейд за мен е просто перфектен. Няма нещо в него, което да не харесвам. И жена му даже. Heart Eyes

# 395
  • Мнения: 6 555

Благодаря ти , Стич  Hug

Аз се сещам и за други хубави групови хореографии , но не мога още да намеря линкове към тях

# 396
  • Мнения: 505
В тази връзка сред запомнящите се ще остане танца на Кейла с Еван. Няма да забравя ужаса който очаквах и удоволствието което получих. Тя боса, той на токове, изненадващо и неочаквано добре се получи.
Не съм особено непаметлива, но този танц вече дори и не го помня.  Laughing

# 397
  • Мнения: 505
А ако ще говорим за танци от минали сезони - Make it Work с Доминик и Самбата на Димитри с Дани и Лейси - страхотни за мене. Вратата с Туич - ама тя май е банална, също много ми харесва.

# 398
  • Мнения: 6 555
Ако Евън ти напомня за Сейбра, това обяснява защо ми е любимец, и нея я обожавах. Явно вкуса ми съвпада с американската масовка. Laughing

... сред запомнящите се ще остане танца на Кейла с Еван. Няма да забравя ужаса който очаквах и удоволствието което получих. Тя боса, той на токове, изненадващо и неочаквано добре се получи.
Споделям напълно. Peace

Напомня ми с това, че Сейбра с нищо не блесна в началото. Спомням си, че имаше проблем с партньора си Доминик, който на няколко пъти щеше да я изтърве, но много бързо схващаше и изпълняваше всичко перфектно, а танца й с Нийл няма да го забравя. Сейбра и Еван си приличат по това, че не те грабват от самото начало, но за Еван се съмнявам въобще да ме грабне с нещо до края. И понеже в трети сезон все спрягаха Дани за победител, някак си Сейбра ме изненада приятно накрая.  Peace

# 399
  • Мнения: 505
Мене Евън много ме грабна в началото, но в последствие нищо не ми показа.

# 400
  • Мнения: 1 775
Спомням си, че имаше проблем с партньора си Доминик, който на няколко пъти щеше да я изтърве...
Той всъщност я изтърва на груповата хореография на Адам Шанкман и се беше наложило да я заснемат наново. Горкото момиче...

# 401
  • Мнения: 505
На танцьорите им се случват такива неща.
Дано форума не спре отново, тъкмо се заформи групичка и ..хоп...  Crossing Arms

# 402
  • Мнения: 6 555
Мене Евън много ме грабна в началото, но в последствие нищо не ми показа.

Еван ще бъде най-неочаквания победител за всички сезони до сега, ако стигне до там  Crazy

Сега гледах 100-я епизод и видях как Найджъл целуна Кейла и то доста свойски...може би се познават от преди това още  newsm78

# 403
  • Мнения: 6 555
На танцьорите им се случват такива неща.
Дано форума не спре отново, тъкмо се заформи групичка и ..хоп...  Crossing Arms

Нали ще почне 6-ти сезон ...така че сме тук  Peace

При Еван поне няма такава опасност да го изтърве някоя партньорка, но вижте обратното е твърде възможно

# 404
  • Мнения: 505
Аз това за целуването откога го говоря...

Общи условия

Активация на акаунт