Димитровград-9

  • 49 662
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Гледам темичката отдавна не се е раздвижвала, но пиша с надеждата някой да отговори Mr. Green
Мисля да започна да ходя на фитнес в "Темпо" но не съм много наясно там има ли инструктор, който да ми изготви програма да речем или поне да ме насочи в първите ми стъпки  newsm78 Ходила съм там преди 3г но тогава никой не ми обърна никакво внимание Confused

# 721
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Да,има инструктор.Пишеше колко струва програмата,но не помня.

# 722
  • Мнения: 681
Хайде и аз да питам нещо - къде има в града сауна? Искам да ходя, но не зная къде  newsm78

# 723
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Знам са хотел Славяни и фитнес Темпо, за фитнес Сънеко не съм сигурна.

# 724
  • Мнения: 681
Знам са хотел Славяни и фитнес Темпо, за фитнес Сънеко не съм сигурна.
Славяни го знам къде, но други не ги зная. Ще ми кажеш ли къде се намират?

# 725
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Фитнес Сънеко се намира точно до магазин Капри, до у-ще "А. Константинов"
Фитнес Темпо е на малко по-забутано място, ще опитам да обясня. Минаваш моста срещу водната кула по посока кв. Толбухин и свиваш във втората пресечка вдясно и вървиш напред. Вдясно има една фурна, а в ляво - хранителен магазин и Евроспорт. Фитнеса се пада точно до Евроспорт-а. Входа е по едни стълбички надолу. Като влезеш вдясно са кардио уредите, а в ляво е "рецепцията" където можеш да попиташ за сауната. 5лв на човек или 7лв за двама.

# 726
  • Мнения: 2 521
Хайде да се опитам и аз да обясня за местонахождението на  фитнес Темпо Laughing.До ловно-рибарския на Протона или уличката зад сладкарница Зоя(бившите банички).Това е сградата с външния асансьор.В мазето е Темпото.
А Сънекото-до Спейса.
Малко мъгляви обяснения,но все пак надявам се да помогнат.

# 727
  • Мнения: 681
Благодаря момичета  Hug  очевидно ще пробвам като начало Славяни - мястото му е по-удобно.  Някоя от вас има ли наблюдения от сауната там, има ли пакетни цени за двама или повече души или се плаща на човек?

# 728
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Има пакетни цени - около 9лв беше за двама, за един беше към 6 лв. Не съм посещавала сауната, но съм се насочила към Темпо. До сега не съм ходила, затова искам да попитам какво трябва да си нося там и по колко време се стои вътре? Кърпи те ли дават или трябва да си взема моя/.

# 729
  • Мнения: 681
Където и да си, си носи чехли(джапанки), хавлия голяма за завиване след  сауната, задължително кърпа с която се завива косата (горещия и сух въздух я изсушава ако не е завита). В сауната НЕ се влиза с никакви бижута по тялото, всичко се оставя у дома.
Относно стоенето в самата сауна си е строго индивидуално. На мен когато започне да ми стана дискомфортно излизам. След горещата сауна задължително се облива тялото със студен душ. Студената струя задължително се насочва от краката и постепенно нагоре към тялото. В първия момент усещането е странно, после се чувстваш невероятно. След като се облееш за около минутка се завиваш с голямата кърпа и лягаш (ако има място за лягане разбира се) и почиваш поне пет минути. Ако има шезлонги и те вършат същата работа. След това процедурата се повтаря, потретва ... Аз успявам най-много три пъти да влезна в сауната за едно посещение. След третото влизане вече ми става досадно  Embarassed
По време на почивката можеш да пиеш вода, не много но е желателно да се пие. Поне два часа преди и около час и половина след сауната не трябва да се яде. Иначе може вътре да ти стане лошо, или след това да усещаш тежест в стомаха.

 

# 730
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
A когато отида без резервация дълго ли загряват сауната или става бавно newsm78 все пак доста висока температура е нужна Thinking Или е най-добре да си направя предварителна резервация е по-добре Thinking

# 731
  • Мнения: 681
С предварителн час е по-добре. Така ще си сигурна, че сауната е загрята до нужната температура. А ако тепърва чакаш, не зная за колко време става загряването. Ако не е много посещавана, дори може задължително да е с предварително записване.

# 732
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Значи най-добре утре да си запазя час за другия ден newsm78  смятам в "Темпо" - там мъжката и женската сауна са отделени и са по-малки. Благодаря ти много  Hug

# 733
  • Мнения: 681
Ако може после да споделиш впечатления от там  Praynig А това, че мъжката и женската са отделно е супер. Няма да се притесняваш когато си вътре. Ако ще ти е по-комфортно си вземи бански (само да няма банели в чашките), че ще се нагреят и може да те изгорят  Peace

# 734
  • Мнения: 161
Здравейте. Виждам, че обсъждате различните фитнеси в града. В момента набира скорост нов вид "спорт", който включва различни упражнения за натоварване на цялото тяло и е под формата на танци. Весело, забавно и интерсно - това е "Dance fitness". Ако някой се интересува да пише. Мога да дам пълна и точна информация. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт