Вижте на какво хотелче попаднах.Намира се в Созопол.

  • 4 272
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • БГ
  • Мнения: 735
Laughing
Амиии, разбрах, че ние (с 2 деца) няма да го посетим. Нямам намерение за 2-ро дете да плащам (дори и с отстъпка), когато има разкошни оферти за семейства с 2 деца, където се плаща само за възрастните (бяхме в такъв хотел преди 2 седмици - all inclusive, аниматори за децата и за възрастните и мн. други екстри - нощувки заплащат само възрастните, за деца до 12 г. се заплаща само храненето на второто дете и то с намаление, като ние ползвахме студио и децата бяха на самостоятелни, а не на разгъваеми легла).  Peace

Предпочитам да ми вземат парите "с финес" - да платя повече за спа, за някакви допълнителни екскурзии (примерно, предлагаха ни фото-сафари, разходка с лодка и др.). От години работя с хотели и виждам, че печеливши са тези, които успяват да те убедят да платиш за разни глезотии, уверявайки те, че де факто не плащаш нищо за настаняване и хранене. Wink
а кое е хотелчето, предлагащо такива екстри за деца?

# 16
# 17
  • Мнения: 1 426
а това е един от най-хубавите плажове за деца на "Златна Рибка", а относно чистите плажове на Бургас, Влас и Слънчев бряг -  Sick не знам какво и кога са изследвали обаче за мен са си отврат поне миналото лято доста кафяви работи имаше..........

# 18
  • Мнения: 4 965
...
а кое е хотелчето, предлагащо такива екстри за деца?

За конкретния хотел ще ти пиша на лични, че в темата за Южното Черноморие вече им направих голяма реклама, а има и доста други подобни - на море и на планина...

# 19
  • Мнения: 655
За конкретния хотел ще ти пиша на лични, че в темата за Южното Черноморие вече им направих голяма реклама, а има и доста други подобни - на море и на планина...
azaf,ако не е проблем,би ли писала и на мен ,на лични, кой е хотела,защото търсих темата за която говориш,но нещо не я открих. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 210
azaf,пиши и на мен за кое хотелче става въпрос Flutter Praynig

# 21
  • Мнения: 655
azaf,пиши и на мен за кое хотелче става въпрос Flutter Praynig
То май най-добре тук да пише кой е хотелът,вместо да ни пише на всяка поотделно. Grinning

# 22
  • Мнения: 210
както пожелае Wink

# 23
  • Мнения: 4 965
 Crazy
Бела Виста през Съни Турс. Peace

# 24
  • Мнения: 655
Crazy
Бела Виста през Съни Турс. Peace
Благодаря. Hug

# 25
  • Мнения: 210
Благодаря! Peace
Искам да ви попитам нещо!
Как тълкувате това:
-Дете до 02 ненавършени години се настанява и изхранва безплатно.
-Деца от 02 до 12 ненавършени години, настанено на допълнително легло, в стая с двама пълноплащащи родители се настанява и изхранва безплатно. Второ и трето дете от 02 до 12 ненавършени години, в стая с двама пълноплащащи родители заплаща 50% от цената за възрастен на редовно легло.
Ние като имаме две деца-едното на 1,8 месеца ,а другото на 10 години,как ще ни таксуват?

# 26
  • Мнения: 655
Благодаря! Peace
Искам да ви попитам нещо!
Как тълкувате това:
-Дете до 02 ненавършени години се настанява и изхранва безплатно.
-Деца от 02 до 12 ненавършени години, настанено на допълнително легло, в стая с двама пълноплащащи родители се настанява и изхранва безплатно. Второ и трето дете от 02 до 12 ненавършени години, в стая с двама пълноплащащи родители заплаща 50% от цената за възрастен на редовно легло.
Ние като имаме две деца-едното на 1,8 месеца ,а другото на 10 години,как ще ни таксуват?


Според мен ще платите само за голямото 50% от цената на възрастен.

# 27
  • Мнения: 4 965
Naskaa, по тази логика - трябва да настанят бебето напълно безплатно, а за по-голямото дете трябва да платите 1/2 от цената за възрастен - т.е. четиримата ще платите 2,5 такси общо. Peace

# 28
  • Мнения: 210
Благодаря за бързите отговори Peace
И аз така си мислех! Но все пак да попитам,защото все пропущам последното изречение Wink

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 17:06 от naskaa

# 29
  • Мнения: 210
Направих запитване относно въпроса ми в една тур агенция и ми казаха,че и двете деца са безплатно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт