СЛИВЕН

  • 34 698
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен

ъъъъъ, това нещо дето се реже над зъбките как му беше името  newsm78 .... и на мен са ми го правили като дете точно с упойка и скалпел ама по спомен- не ме болеше нито преди нито след това. Но пак се консултирайте, щом има и с лазер, няма па да се връщаме век назад, я !!! Така че нека всичко мине леко и малкия да е спокоен- това е най- важното  Peace

Катеее, ами аз да ти кажа що се съмнявам, че ще ми ристигне поръчката. Аз се регистрирах в сайта- дадох всички данни като адрес и е-маил, поръчах, потърдих поръчката, получих е-мейл с това което съм поръчала и стойността му, но аз си мислих,че ще ми искат кредитна карта или начин по който да платя, тоест как става плащането- на място като пристигне поръчката ли? И тази куриерска фирма няма мой телефон, а и Ларедут от къде ще знаят че съм редвна  newsm78 та затова се позачудих дали ще ми пристигне, но да ти кажа, че от сега нататък като се разровя из сайта ще те имам впредвид- и мен така най-ме устройва  Peace

Аз да ви се оплача, имам мноооогоооооо да уча, нямам никакво време, мързи ме да уча, жега ми е. Изпитите ми започват скоро, а на 22 или 23 юли, да точно така ЮЛИ ми е първия държавен, а на 27 юли0 втория. Освен това съм дебела и нищо не ми седи като хората, неща да нося летни дрехи.... и още и още ище какво ли не, но няма да ви оттегчавам с моето депрвсантско настроение. Айде чао ви  Whistling

# 16
  • Мнения: 2 000
Сиске, щом не си платила значи няма да ти пристигне поръчката, защото последната стъпка от поръчката е плащането. Там трябва да избереш с каква карта ще платиш и да й напишеш данните. Щом не си направила това, значи няма поръчка.

# 17
  • Мнения: 735
Дайте линк за сайта, от който поръчвате.Ако харесам нещо и аз ще се включа.Само дано се ориентирам, че английския ми не е на високо ниво. Peace

# 18
  • Мнения: 3 042
Благодаря ви, момичета!

# 19
  • Мнения: 204
Пропуснах предишната тема, но сега съм тук  Wink и за да съм полезна ще препоръчам д-р Гергана Колева - много внимателна с деца, предразполага ги и работи безболезнено. На дъщеря ми и вади постоянен зъб (по ортодонтско предписание).
Ортодонтски услуги ползваме на лекарка, която вече не поема нови пациенти, поради напредналата си възраст и продължителността на лечението. Ако искате само консултация и насочване някакво, мога да дам контакти.

# 20
  • Мнения: 2 000
Дайте линк за сайта, от който поръчвате.Ако харесам нещо и аз ще се включа.Само дано се ориентирам, че английския ми не е на високо ниво. Peace

Slavena, този е сайта http://www.laredoute.fr/, обаче не е на английски, а на френски. Аз дума не знам на този език, но пак се ориентирам Wink

# 21
  • Мнения: 731
Slavena, а в този пост в темата за Ла редута има пълни разяснения за всичко, което касае пазаруването.

# 22
  • Мнения: 9
И аз все се каня да си поръчам нещо от ларедута в комбина  с някой (е все за Катето си мисля де).
Сисе какво си се психирала, нали ти казах, че си много сладка, за какво ти е да слабееш. Аз пък искам дупе и малко цица, ако може. Даваш ли от твойте?  Wink

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 15:26 от Milena_vk82

# 23
  • Мнения: 20
Merhaba, nasILsInIz, iyi misiniz?  Crazy аз напредван бавно с турския  newsm12

Кате, ами да ти кажа и аз така предположих, че никаква не съм я свършила, но не и съжелявам де, не си бях поръчала нещо кой знае какво. Да се поосвободя малко (не че съм се заела с нещо многооооо) и ще го разгледам по-обстойно,че да си поръчам, но ако някой от вас поръчва и пуска поръчка моля да ме усведомите за да прегледам, че да се включа.  Hug

Миленка, всичко ти давам бе, на мене нищо не ми се свиди, ама виж за цици може да се обърнеш към Румито  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 119
Дайте линк за сайта, от който поръчвате.Ако харесам нещо и аз ще се включа.Само дано се ориентирам, че английския ми не е на високо ниво. Peace
Slavena, този е сайта http://www.laredoute.fr/, обаче не е на английски, а на френски. Аз дума не знам на този език, но пак се ориентирам Wink

"Ориентирам".......хихихихи, аз съм завършила френска гимнназия и все пак ти се оправяш доста по-добре от мен!

# 25
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
  love001

# 26
  • Мнения: 165
Абе Сисе къде ги видя тез цици?То добре, че вече продават сутиените със цицките...... Joy  Joy  Joy

# 27
  • Мнения: 20
Ха дюбрютрю и от мен. Аз трябва да уча, ама на... пак съм във форума... и кога ще уча ???  ooooh!

Руми, недей да скромничиш, много ти СА МОЛА  hahaha То добре, че са сутиените, но пак се вижда кой кво има.

Айде, чао ви, отивам да уча  Rolling Eyes

# 28
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет и от мен в новата тема. Само прелитам за малко, че съм на гости у сестра ми. На следваща среща вече ще дойда, надявам се да нямам работа тогава. И да не ми свърши пак батерията на телефона по никое време (когато няма къде да го заредя).

# 29
  • Мнения: 2 000
О, Меги, привет. Търсих те аз за срещата, но явно ти беше паднала батерията, щото беше изключен. 

Общи условия

Активация на акаунт