снимки в студио Варна !!!

  • 6 925
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 131
А този фотограф М.Lesemann във Варна ли е? В сайто не става ясно, защото само мобилни телефони има.
 

Тук има адрес във Варна
http://www.artbabys.com/

# 16
  • Варна
  • Мнения: 294
Ето последното произведение на "Фотостудио Х". Правени са преди 2 дни: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279091&pid=13011900. Всички снимки в този албум са ми от тях. Невероятни са и имат страхотен подход към децата. От няколко години само при тях правя снимки.

не искам да те обиждам, коментирам само снимките, но съм леко озадачена, че някой има претенции за професионалист и снима по този начин.
-снимките са много лошо кадрирани
-цветовете са ужасни
-стилистиката е неиздържана - намачкана драперия в неподходящ цвят
Общо взето за такива снимки във всеки фото-форум биха ги разцепили от критика. Основателна при това.

http://www.mlesemann.com/ вече е на съвсем друго ниво


.... нека да правим разлика между "снимки в студио" и "арт фотосесия в студио ", за двете са нужни  различни - техника, задкадърно устройство, време, обработка и финанси!!!   Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 039
това не е оправдание, щом се прави за пари.
Всеки с просто око ще забележи, че снимките не са издържани естетически. Имат елементарни, недопустими  грешки.

 "снимки в студио" - приличат ми на нащракани на общо основание кадри, без никакво чувство
нека не задълбаваме с подробности по всяка снимка, защото много може да се изпише
Към снимките в другия сайт също има забележки, далеч не са невероятни. Просто на фона на тези изпъкват.

Не знам защо на съвременните студиа за фотография във Варна им липсва креативност, новаторство и сякаш желание да се развиват.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 294
това не е оправдание, щом се прави за пари.
Всеки с просто око ще забележи, че снимките не са издържани естетически. Имат елементарни, недопустими  грешки.

 "снимки в студио" - приличат ми на нащракани на общо основание кадри, без никакво чувство
нека не задълбаваме с подробности по всяка снимка, защото много може да се изпише
Към снимките в другия сайт също има забележки, далеч не са невероятни. Просто на фона на тези изпъкват.

Не знам защо на съвременните студиа за фотография във Варна им липсва креативност, новаторство и сякаш желание да се развиват.


И аз се чудя ....,  но все си мисля - аман от "пишман" фотографи, с диплома за фотошоп, ...
много са малко истинските фотографи, които могат да почувстват силата на изкуството на фотографията ...,
но аз и се радвам, че познавам  и такива талантливи хора  Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да монда, точно Гаро Кешишян. Ще се радвам, ако имаш координатите, сигурно пак ще ми потрябват.

И аз бих искала координати. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 639
много са малко истинските фотографи, които могат да почувстват силата на изкуството на фотографията ...,

Много са малко клиентите , които могат да оценят такъв труд и да платят реалната сума на услугата.

# 21
  • Мнения: 13 512
много са малко истинските фотографи, които могат да почувстват силата на изкуството на фотографията ...,

Много са малко клиентите , които могат да оценят такъв труд и да платят реалната сума на услугата.
не е вярно,че няма кой да плати. Просто няма предлагане

# 22
  • Мнения: 173
И аз се интересувам от по точни координати на фотостудиото на Гаро Кешишян. Някой може ли да даде такива?

# 23
  • Мнения: 2 096
много са малко истинските фотографи, които могат да почувстват силата на изкуството на фотографията ...,

Много са малко клиентите , които могат да оценят такъв труд и да платят реалната сума на услугата.
не е вярно,че няма кой да плати. Просто няма предлагане
и аз мисля така.. за фотостудио Х - има много доволни защото на фона на другите предгат нещо по добро, но не обезателно много добро.. аз също съм доволна от тях именно поради тази причина.. този Милен много ми допадна с творчеството си.. 

# 24
  • Мнения: 249
Много полезна тема. Аз търсих фотограф за дъщеря ми миналото лято, такова животно поне в Габрово няма (понеже съм от там). Не знам как снимат фотографите в Бг, но аз исках да направя албум на Изабела и естествено поисках да видя готови работи. Видях един голям ужас. И се отказах естествено. Започнах да си правя албумите сама, по интернет, с мои снимки. Тази година ще ходя до Варна за 2 седмици и непременно ще си запазя час при М.Lesemann.
И аз съм съгласна, че няма предлагане на подобен вид услуги.

Общи условия

Активация на акаунт