Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-29)

  • 10 171
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Наистина откъде почнахме ,та докъде стигнахме Mr. GreenКъде изчезна Жечка1 да види що материал има за четене и да даде и тя едно мнение,понеже тя беше пряко заинтересована ,ако се не лъжа? Peace

 Лека вечер,момичета!

П.С.Ние излизаме,че зверчета пощуряха вътре... Close
 А и да добавя,че на каката ни са тръгнали зъби ,и то кътници... ooooh!

Видях аз децата ти пред един магазин на пазара те чакаха,като гледам снимките тук те бяха.Видях малката как е с пъпчици по лицето.Хубаво е че вече и това отшумява  Peace

# 16
  • Мнения: 64


Видях аз децата ти пред един магазин на пазара те чакаха,като гледам снимките тук те бяха.Видях малката как е с пъпчици по лицето.Хубаво е че вече и това отшумява  Peace
  Бубе,ние сме били да знаеш hahahaДобре,че лелите от магазина ги наглеждат,че то не бяха поръчки за зрънчо,солетки и прочие...Големи изедници са тия мойте... Mr. Green
Не мож ни сбърка с тия рани по лицето на Нани #Crazy-все се налага да се обяснявам ,че не сме вече под карантина SadАдски е гадно PeaceАма скоро няма да ни завехнат,като гледам ,че каката още си носи белезите...
 Добре,че повече не повтаря,чеее... Tired

Рони,забелязвам,че като кажеш какво е времето при вас в Тулуза,след ден-два идва и при нас...Мисля да те ползвам като  метеоролог Joy
 

# 17
  • Мнения: 12
привет и от нас ние днес само на разходка го изкарахме ходихме на реката много беше хубаво след това водихме момчетата на картинг пистата та бати се повози няколко обиколки после обиколихме стадиона и хоп в къщи и сега спят изморени Laughing

# 18
  • Мнения: 1 341
Ехааа темата ни отишла на 2-ра страничка!

Къде се изпокрихте всички?

При нас всичко си е по старому. Освен, че се опитвам да вкарам нов режим на мен и моята поспаланка. Сега си пия кафето и в 8 я будя!
Сутринта се събудих в 6 да пишкам. И обикновено по това време бебето започва да рита, но не и днес. Повярвайте ми побърках се...с болния си мозък какво ли не правих, за да не се размърда. Та в 7 като станах вече окончателно запона да си шава човечето. Та така, за този 1ч. полудях. Но като съм свикнала да е хипер активно и ми беше много странно, мина ми най-лошото през главата, какво можете да предположите.

При нас от вчера захлади, гледам при вас идва жегата! Лори, наистина като нищо може за метеоролог да си ме ползваш. На мен звездите ми го говорят! Joy

Та стига толкова съм писала, което пак си е много за заспалия ми мозък, ако изобщо има такъв де...ама това друга подробност! Joy(обичам да се самоиронизирам)

Хубав ден!

# 19
  • Мнения: 301
Хей Ронка драго ми е да те" видя" Hug
И стига с тези лоши мисли вече идва само хубавото ,бъди оптимистка
Ех момичета как ми липсвахте отдавна несъм влизала тук
А и да споделя една смехурия :снощи излизаме на разходка из града и отидохме до шадравана на площад Ботев .
Та както си тичаха и играеха в един момент се започна пишка ми се аз хванах Миранда за да я заведа да пишка Марти тичаше покрай нас и изведнъж цоп право в шадравана с водата.
Както си беше с маратонки с чорапи  hahaha Joy
Изведнъж  се зачудих да се смея ли да плача ли защо все на мен тези неща незнам
Та си се прибрахме бързичко вкъщи
Връщам се назад да ви чета

# 20
  • Мнения: 68
ZuzyM Hug Ти се завърна,много се радвам че си отново сред нас. А за децата по добре го виж откъм веселата страна  Joy Joy Joy
Мойта ако имаше как щеше да скочи във фонтана на Ботев вчера  Joy

# 21
  • Мнения: 556
Хайде и аз да побутна темата.
Чудя се каква торта да взема за първия рожден ден на Иван,ще се радвам да дадете някоя идея  Peace
Иначе нищо ново под слънцето,едно и също всеки ден.Май ще му избива още някое зъбче на дребния,днес е страшна киселица  Crossing Arms
Чакам да идва края на юли и да ходим до морето   grinning039
Хайде изчезвам да видя ще иска ли да спи...

# 22
  • Мнения: 301
 little angel на къде  ще се скътавате от жегите ?
Ние още сме в чуденка
Сподели някое райско кътче за нас да е с по народни цени newsm78

# 23
  • Мнения: 1 341
little angel, аз с 2 ръце препоръчвам тортите на 100 грама сладки! Можеш да я поръчаш от блока на полицията. Peace На Ема тортата на 1-я рд беше от 100гр. сладки и съм много доволна.
И друг път май съм я показвала, но пак. Това е тортата.

Там предполагам има каталог и можеш да избереш каквото ти хареса, както на външен вид, така и като пълнеж.

Зузи, драго ми е да те видя! Голяма веселба е било на разходката ви по центъра. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 904
Здравейте! Ронка, "Сто грама сладки" вече не съществува. Поне не е в блока на полицията.
Иначе аз съм най- доволна от тортите на "Кампино".

# 25
  • Мнения: 556
Ронка много е хубава тортата наистина!
Грета,мисля че се преместиха срещу Кауфланд  newsm78
Зузи,на Обзор ще бъдем,всяка година си ходим там.Звъняхме на човека дето остядаме при него,но каза че има свободни места до 10 юли,всичко е запазено за следващите месеци.Ще си търсим квартира на място,все ще намерим нещо.

# 26
  • Мнения: 301

 http://---стига-спам

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 16:01 от ZuzyM

# 27
  • Мнения: 1 341
Ронка, "Сто грама сладки" вече не съществува. Поне не е в блока на полицията.

Не знаех. Познат държи клона им във Враца и ако се интересувате ще попитам дали изобщо съществува и ако да къде са се преместили.

Ангелче, аз не бих рискувала с малко дете да търся квартира на място. Един единствен път направих тази гешка, хем без дете бях...ми ходене по мъките си е. Има сайтове за квартири, а във форума има и евтини хотелчета в "На път..." Peace

# 28
  • Мнения: 64

Чудя се каква торта да взема за първия рожден ден на Иван,ще се радвам да дадете някоя идея  Peace

На Търговска имаше интересни торти на що-годе сносни цени.Говоря за Виенската сладкарница.Май така се казваше...Знам ли ?Мозъкът ми се е разтопил от жега Mr. Green
 Само че са с поръчка и трябват мин.4-5 дни за доставка...

 П.С.Не можах да ги пробвам ,защото късно се усетих...Скоро ще празнуваме имен ден на Биляна и ще кажа дали си заслужават Party

# 29
  • Мнения: 159
Точно като влизаш в Кауфланд отляво има щанд на "Нилана" вече няколко празника сме взимали торти от там и са хубави- имат и каталог

Общи условия

Активация на акаунт