Мили мами, чувствате ли се обичани и желани от вашите половинки?

  • 5 850
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Бракувани от близо 17г. - имало е от почти всичко - от кое по много, от кое - по-малко, но определено ако мога да повторя живота си отново - пак ще е Той!

# 16
  • Мнения: 4 434
Да,чувствам се. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 335
след около 2 месеца след като се запознахме аз му казах че искам да се оженя за него и да имам дете от него
и след 5 години ходене, понеже изках първо да завърша се оженихме
и пак бих се омъжила за него без да се замислям

# 18
  • София
  • Мнения: 1 262
ДА  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 11 004
Заедно сме от 7 години, от 2 години имаме дете. Смея да кажа, че почти нищо не се е променило в сравнение с началото, когато бяхме гаджета. Simple Smile
Конкретно на въпроса ти моят отговор е Да.

# 20
  • София
  • Мнения: 250
Да, определено  Heart Eyes
След 2 години брак се чувствам най-щастливата, надявам се още дълго време да е така  Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 8 999
Да, не само че се чувствам, но дори съм и малко в повече обичана и желана. Не винаги имам настроение, желание и сили да откликна на това. Тази година навършваме 10 г., откакто сме заедно /в смисъл - живеем заедно като семейство/.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Да , дори повече от преди появата на дъщеря ни.

# 24
  • Мнения: 2 334
Честно казано нещата са доста по различни от колкото преди да имаме дете.Почти нямаме време за нас и това си оказва влияние  Tired

# 25
  • София
  • Мнения: 292
И при нас е много по различно откакто родих.  Sad Даже в началото беше съвсем зле, свекито се мешаше във всичко и се стремеше да го остави колкото може по далеч от детето. Даже ако може само да ходи на работа и след това за малко да и се порадва и това е.
откакто си тръгна обаче нещата се подобряват, къпем заедно бебка, рахождаме събота и неделя. Но аз все не мога да забравя как в началото се карахме за глупости заради тая жена.
Дори не спим заедно. аз съм с бебка  Thinking newsm78

# 26
  • Мнения: 245
Да, определено!

# 27
  • София
  • Мнения: 23 097
Чувствам се много обичана, пък и чувам доста често "обичам те" от страна на мъжа ми.
За рождения ден на малката, мъжът ми ми подари огромен букет цветя и пред всички гости вдигна тост специално за мен, за да ми благодари, че съм му родила най-прекрасното дете на света  Heart Eyes
И до ден днешен разправя, че съм го съблазнила с едни черни кожени панталони преди 8 години  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 800
След 7 години, още се чувствам обичана и желана, и аз като баибиби ми идва понякога в повече, но не се оплаквам. Определено сме малко по- въздържани в сравнение с началото Wink
Ние обаче имаме няколко правила- винаги отделяме време един за друг всяка вечер(може да е 20 минути, може час), да си кажем поне веднъж на ден, че се обичаме, както и приоритет ни е семейството, не изрядно излъсканата и подредена къща, компютъра или тв-то. Изисква малко работа, но пък си заслужава.

# 29
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Нямам този проблем за сега.Вече почти 3 г сме женени и с дете,но отношенията ни са същите като тези когато бяхме гаджета. Peace

Общи условия

Активация на акаунт