КГБ = Клуб на Готините Баби - 78 :)

  • 20 678
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
Здравейте, мили приятелки!
До късно стоях, до късно спах, ама свърших хубава работа, без да се каня- нали имам ядене от вчера, пил.яхния, която стана разкошна, изведнъж реших и си изчистих двете витринки с чаши на секцията, и шкафчетата в кухнята. В кухнята са ми от белите големите, та бая работа си отворих, ама свърши!
За след обяда и дремването, си оставих да мина вратите- десет бр. и една портална! Ужас! Добре че имам еко-кърпа, че става лесно, но пак е труд и време. Може и вие да имате такава кърпа, шведска е, от специален микропорест текстил, само я намокряш и обираш прах, чистиш прозорци, огледала, замърсени бяла, черна техника, полировани, боядисвани мебели и дограма.
С голям зор я купих, струваше 25лв., които не ми се даваха, но сестра ми, която вече имаше , беше толкова настоятелна и убедителна, че изчаках промоцията и я купих за 18лв, ама преди 5-6 години. От тогава я ползвам редовно и съм много доволна.
Мисля си, до последната събота и неделя на този месец има още десетина дни, не можем ли да си организираме набързо една среща, понякога нещата спретнати без много протакане, стават по добре, предлагам всяка да направи максималното и да се съберем да речем в Търново.
Нали гласувахме за място на срещата, какво стана?
Приятен обяд!

# 16
  • Мнения: 263
Здравейте и от мен!
Зиче, прекрасна тема, всеки път ни изненадваш, слайд шоуто е много интересно, припомних си хубавите мигове от срещите. Надявам се и това лято като дойда във Варна да се съберем пак варненската група. Ще очакваме тая година и Георгена от Добрич, обеща ми и тя да дойде. Ще се радвам да се съберем всички, защото и Светлето и Делта не съм ги виждала още.
Днес ми е едно уморено, сигурно от топлото време. Правих лозови сърмички, за десерт имам череши и сладолед.
Танита и ти много работа си свършила, а за такава кърпа не съм чувала, сигурно си струва, щом е и доста скъпа.
Жабче, да се надяваме, че ще има начин и намираш време да пишеш като заминеш, и няма да ни забравиш. Ще ни е мъчно без теб!:hug:
Айша, дано се намери лек за детенцето, не знам нищо за тази болест.
Светле приятна разходка, поздрави на Варна и морето! Hug
На всички пиятни почивни дни и добро настроение! Hug Hug Hug Hug Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Момичета благодаря ви за поздравите и признателноста ви за това което правя ,кеф ми е и го правя с удоволствие  Hug
От сутринта до сега бяхме с МОНИ и тъкмо си ги изпратих,че имаха работа неотложна и не можаха да останат за по дълго.
Та толкова се развълнувах от срещата ,че още ме държи  Mr. GreenСтрахотно семейскво и страхотни хора са с Данаил ,съжалявам само че не можаха да останат за по дълго да се видим и от приказки забравихме да се снимаме Blush Blush

Айде аз изчезвам ,отиваме на Стрелча  ,обадиха ни се да отиваме на гости .
Хайде до утре от мен.. Hug Hug Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Да ви пусна нещо интересно да се посмеете Joy Joy Joy

SKYPE РАЗГОВОР:

БАБА НЕТКА
Чатке, как си ма, какво праят децата?

БАБА ЧАТКА
Аа, не съм ги чула още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна скайпа и ще си чатна с моите.

БАБА НЕТКА
Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах!

БАБА ЧАТКА
Ауу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем му се е разхлопало флопито и Рамът не му стига. А да не говорим, че хард дискът му вече изобщо не е хард.

БАБА НЕТКА
Ее, стига и ти. И ние вече за нищо не ставаме, Чаткеее. Даже и за спам не ставаме. Ако можех да се сейвна така както бях преди 40 години...

БАБА ЧАТКА
Ще ти копи пейстна една снимка откакто бях на 25 години. Знаеш ли каква красавица бях? Без никакви бъгове! А тогава нямаше фотошоп! Сега вече и аз съм станала за рестартиране...Целият ми десктоп се е набръчкал!

БАБА НЕТКА
Ауу, Чатке, ние се заприказвахме, ама аз се сетих, че имам работа. Трябва да компилирам един боб на дядото, че пак ще ми пусне намръщена емот икона. Ще ми услужиш ли с онази голямата лъжица, че моите всичките са зипирани версии?

БАБА ЧАТКА
Нетке, не помниш ли, че ти я сенднах миналата седмица? Я си виж хисторито.

БАБА НЕТКА
Не помня такова нещо, бе Чатке!

БАБА ЧАТКА
Как така не помниш? Ти ми се логна у нас миналата седмица и ми я рикуестна.

БАБА НЕТКА
Няма такова нещо!

БАБА ЧАТКА
Така ли! Ти лъжкиня ли ме наричаш! Какво си позволяваш! Ууу, да ти се скапе скайпа дано!

БАБА НЕТКА
Аа, така ли! Магарето ти троянски кон да стане!

БАБА ЧАТКА
Уиндоуса да ти се бъгне и всички да видят какво криеш в Май Докюментс!

БАБА НЕТКА
Да качиш 30 гигабайта дано. Всичките на корема и бедрата дано!

БАБА ЧАТКА
Да ти се срути кочината и да ти форматира прасето!

БАБА НЕТКА
Котка да ти изяде мишката!

БАБА ЧАТКА
Да ти се скапе антивируса и да ти влязат червеи в ябълките!

БАБА НЕТКА
Някоя невестулка да ти хакне кокошките!

БАБА ЧАТКА
Да ти се скапят драйверите на мотиката и с ръце да копаеш земята!

БАБА НЕТКА
Дядото ти да си ъпгрейдне хард диска и да си хване млада юзърка!

БАБА ЧАТКА
Лицето ти на пиксели да стане!

БАБА НЕТКА
Кучето ти на оптичен кабел да се обеси!

БАБА ЧАТКА
Сиди ром да ти влезе в къщата и да ти окрадне всички вещи!

БАБА НЕТКА
И компютъра ли?

БАБА ЧАТКА
И компютъра!

БАБА НЕТКА
Иии, пепел ти на ю ес би входа! Повече няма да правя с теб ни аудио, ни видео чат! Даже не искам да ти чувам никнейма, да знаеш!

БАБА ЧАТКА
Ммм, дреме ми на дънната платка! Хакерка с хакерка...

(кълнейки се излизат)

  
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 19
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зиче , важно , че сте се видели и наприказвали.  Hug
Действително са страхотни.  Peace
А скайп разговора нямам думи.  Joy

# 20
  • Мнения: 7 386
ЗИЧЕ,БЛАГОДАРЯ ЗА ХУБАВАТА ТЕМА!ИЗНЕНАДАТА СЕ ОКАЗА МНОГО ПРИЯТНА  Peace ПЪРВАТА НИ СТРАНИЦА ОТНОВО Е НАЙ-ХУБАВАТА!!!ДА Я ИЗПИШЕМ САМО С ВЕСЕЛИ И ЗАБАВНИ ИСТОРИИ,С РАДОСТНИ СЪБИТИЯ И ХУБАВИ ПОЧИВКИ ИЗ СТРАНАТА И ЧУЖБИНА!

                Айша,стискам палци да се намери добър доктор за детенцето.На теб приятна разходка из Северозападналата ни БГ.
                Светле ,и аз искам в морската градина!
                Зиче,завиждам, Embarassed Embarassed Embarassed че сте си побъбрили с Монито!Ако бях отпуск щях да прескоча и аз да ви досаждам! Laughing
                Жабче,като си помисля,че след две седмици ще си отлетяла  Sad ,а дано имаш комп и да ни се обяждаш! Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 16 025
Заврънах се от Северозападнала Българя. Минахме през Плевен, бях в болницата да се видя с Криси и майка и. Горкото с абокат на ръката и като се протегнеш към него се страхува, гледа наплашено. Занесох му пъпеш и сокче, не смее да пие - пита лекарство има ли вътре.
После и личната лекарка от Търново дойде да се види с колегите си.
След това отидохме до Тръстеник/то било град/ и  видяхме близначетата. Наддали, вече са по 3,1 кг. Докарахме великата Бойка до София - няма как нейно височество да седне в рейс или влак. Беше с внучката си/от сина/. Майката заминала за ЮАР с някакъв - уж на екскурзия и им оставила дете на 2.5 г.
Като си помисля - толкова хора копнеят за деца и нямат, а тия мангали се плодят, раждат здрави деца и само си ги прехвърлят.
Отивам да  готвя - пиле с ориз.

# 22
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Зичейййййййййййй, пак тема убиец си пусналааааааааа Hug
Мимчеее, Яжкааааа-момичета и на вас Благодаря за поздравлениятааааа Hug
Зичкааа, ама страхотен разговооор по Скайпааа Joy newsm10

# 23
  • тук и там
  • Мнения: 312
Да ви почерпя едно сладолетче!



Зиче,завиждам ти за срещата с Мони.Тя е прекрасен човек и добър приятел.
Айша,много ми стана мъчно за детето.Дано се намери лек за болестта.
Аз до сега бях в градината.До преди няколко дни ми бише  кеф като вляза,че и тревичка нямам,а днес след дъждовете поникнала толкова бързо.
Обрах ягодите,посипах ги със захар и утре ще направя сладко.Нещо пак се кани да вали.
Чакам мъжът ми да изчисти рибка и отивам да я изпържа.

# 24
  • София
  • Мнения: 16 025
Мими, благодаря за сладоледа. Може би по-късно ще си хапна.
Горе писах за Северозападнала България, но май са се подобрили хората. Минахме през Златна Панега и Плевен, гледах през прозореца, че бързахме. Та ми направи впечатление - повечето прозорци и балкони с нова дограма, правят си изолации на стените хората. Къщите с подредени дворчета.  Хората облечени  нормално, като в София. Ама много мангали навсякъде - всеки втори - сиган.. А и покрай магистралата всичко изгоряло от суша. Иначе магистралните ресторантчета бяха пълни с клиенти, колите - сравнително нови. Чак ме хвана срам с Голфа от абитурентския ми бал.

# 25
  • Мнения: 7 386
                  Айша,права си ,че живеят по-нормално,ама това не е защото имат много работа или им плащат добре.Минали са на "ливанския" пример.Повечето имат близки в чужбина на работа и им пращат пари,другите едвам свързват двата края с парите дето им ги плащат.А сега работодателите за да не съкращават намаляват заплащането или плащат когато си искат! Mr. Green Така,че не са за завиждане!Ние в София имаме по-малко работещи в чужбина защото все пак по-лесно се намира работа,а там...нямат друг избор.

# 26
  • София
  • Мнения: 16 025
Дидиа, да се оправя кой както може и както го разбира.
Какво стана с първокласничката - записахте ли я в определено у-ще?
Докато разхождах кучо тази вечер слушам майките - в Дианабад било голямо приключение записването.
Наздраве от нас с Пламен с бяло вино!

# 27
  • Мнения: 7 386
                   Айша,наздраве на двама ви с Пламен!
                   Ами справят се хората кой както може,че нали виждаме колко им е зор на управляващите,а и на неуправляващите. Mr. Green Принципа е стар  Mr. Green и всеки се спасява по единично!
                   Записахме я Мими в училището дето ни е най-близо и удобно.Сега във вторник ще видя коя ще е учителката,че там е спора.Спорих с директорката защото и в у-ще е като навсякъде,ама нейсе...във вторник  ще им обясня за какво иде реч.То е ясно ,че ние ще си я учим  Laughing поне докато почне сама да се оправя.Против занималните съм.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 740
      Добър вечер! И аз днес сърфирах по улиците,пазарувах  и се прибрах.
      Подкрепям Танчето за срещата.Нещо само си говорим,а не действаме.
     

# 29
  • София
  • Мнения: 16 025
Ако не му обръщате внимание на детето в къщи може да се дипломира неграмотно.
Занималните - Ани в началото на 1 кл. ходеше. Баба и дядо трябваше да лежат и да почиват след обяд, а тя им пречи - мърда. Изкара 1 месец там преди да им двигна скандала. детето караше 10 часа в у-ще, с неизмити ръце, къде яло, къде не а те лежат спокойно. Та започнаха да я прибират в къщи и тя в 1 стая, а те в другата. Поне хапваше и пийваше вода.
Вие сте млади и оправни баба и дядо и ще му помагате на детето.
Яге, какво си купи?
За среща - за съм за когато и да предложите.
Пак повтарям юли и юли ще има наплив към хотелите в градовете с университети.
http://www.vbox7.com/play:b587a58c
за очакващите 6 еп. На сбогуване.

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 23:21 от Aisha

Общи условия

Активация на акаунт