Лятото дойде, САМОКОВчето се стяга за море!

  • 10 094
  • 315
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 18
Играчките са супер, обаче мойто дете много не налита на играчки...доколкото знам и други са така  Crazy Иначе пипаме всичко друго "забранено", или пък на бате "бръм-бръм"-ите, но с нейниете играчки не се заиграва.........

# 286
  • Мнения: 228
Макар и с леко закъснение искам и аз да честитя рождения ден на Дари,да слушка мама и тати и да расте здраво и усмихнато дете!

Ели,много е пораснала Габето Hug

# 287
  • Мнения: 18
какво правите в това гадно време  newsm78

# 288
  • Мнения: 3
Исе да ти е жива и здрава момата и много да ви радва smile3525
има ли снимки от рд?кръстихте ли я и как мина всичко Peace

# 289
  • Мнения: 18
Утре, утре  Wink

# 290
  • Мнения: 577
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАРИ с малко закъснение да е жива и здрава.

Исе препоръчвам ти това:

комбинирано е и е по практично според мен. Аз късно го видях сега колелото си седи така много рядко излизаме с него купихме му камионче той сам да се бута, но още му е трудно и иска аз да го возя и кръста ме боли все наведена вързах една връзка да го дърпам , но само ми върти волана а тези са удобни че си имат дръжка родителски контрол

Нашето колело го купихме от Джъмбо.

 Хрисчо е добре колкото повече расте толкова по-голями са му белите.
Сестра ми си дойде от Франция за 1 месец и скиторехме с нея, но сега е на море. След седмица чакам и майка ми да се прибере и да се съберем цялото семейство, че от 1 година не съм ги виждала.

# 291
  • Мнения: 228
Хей скитни къде сте?

# 292
  • Мнения: 141
Хей скитни къде сте?
Скитаме,скитаме Wink Wink Wink
почерпка-дано живне малко темата Wink

# 293
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Лелееее, мен ме е срам направо от кога не съм се вясвала тук Embarassed ooooh! ама от скитня няма време бе Mr. Green
Честито на всички пораснали дечица, да са живи и здрави и мама и тати мн да ги слушат Naughty  bouquet
Исе ние мислихме да подарим икона, но пък зълва ми ми каза, че нищо не трябвало да им подаряваме. Аз още не съм си купила обувки за кръщенето, нито пък М ooooh! караме  го бавно и славно, след като друг ни го организира Mr. Green. Последно ще е на 16-ти, че на 15-ти имало вече записани десетина деца и попа казал, че ще претупа всичко, а и не било хубаво да са много на куп.
Броя и часовете с нетърпение, кога ще дойдат наще (не сме се виждали 4м. вече).
Ники е станал още по-палав и затова мислим септември-октомври да го пускаме на ДЯ Mr. Green
Айде да разгледам снимките и аз докато Дзверо не се е събудил Mr. Green

# 294
  • Мнения: 18
MMMдаааааа , наща темичка хваща прах и паяжини...но съм сигурна че в студените есенни и зимни дни пак ще се събираме тук на приятна раздумка  Hug

Сега да почерпя за мойта християнка:




Нащо кръщене мина в неделя, много приятно! Попа закъсня саамо с половин час  Wink, та Дари вече беше поизнервена като започна ритуала, после се раздразни още повече, че не и даваме да бърка в това лъскавото легенче...и накрая като я разсъблякохме гола пред толкова много хора, вече и прекипя и си писна юнашки, както си му е реда  smile3514 newsm62 Така де...нали трябва чак и Дядо Господ да чуе че има ново християнче!!!
После се събрахме с кумовете и най-близките ни роднини в едно ресторантче да похапнем и да отбележим и Рождения ден с торта и свещичка, и така - мисля че се получи хубав празник!

Ето и малко снимчици:

http://samokov.snimka.bg/friends/sparky-b.248769.14127125


Силве, аз на наща кръстница и взех едно сребърно комплектче колиенце и гривна с камъчета, много изящни...тя понеже е такава младичка нежничка,...Аз мисля че идеята на този подарък е да  остане за спомен и нещо като жест на благодарност, пък "трябва или не трябва" - въпрос на лична преценка...Иконата също е много подходящ подарък за такъв повод, даа!

Еми, това е от нас, нещата ни се въртят около малката бузланка тези дни - В скоро време трябва и прощъпулка да правиме вече, може би ще е следващата седмица  Laughing

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 18:00 от Sparky.b

# 295
  • Мнения: 674
Супер снимчици, Исе! Честито ви християнче!  bouquet Малката бонбонка е просто страхотна, разбира се и кака й Мими! Hug

# 296
  • Мнения: 4
И ние си дойдохме от моренце.Добре си изкарахме Лати беше най-Доволна.Ще се пробвам да кача снимки.

# 297
  • Мнения: 141
Исе честито ви христянче Grinning,много хубави снимки Hug,та по повод на кръщенето ние миналата година купихме на кумата цяла микровълнова,ама тя дала 50лв на детето и дрешки за още толкова,та гледахме да не я прецакаме Mr. Green,друг е въпроса че и се молихме от коледа да великден да благоволи да кръсти детето,ама нали мъжо е от Проднановци много се спазват традициите Mr. Green
срам не срам от 1г не съм качвала снимки в албума,обаче съм забравила паролата Embarassed Embarassed Embarassed

# 298
  • Мнения: 18
ооо Меги и ние имаме продановска рода .... там традициите са бетон  ooooh! hahaha - кой-кого поканил, кой-какво дал ... то човек не може да усети от празник от такива дребнавщини  Sick #2gunfire

# 299
  • Мнения: 141
благодарение на Силвето ето ви снимки на мойте момчета Wink
http://samokov.snimka.bg/children/megi-angelova.248774

Общи условия

Активация на акаунт