"Бягство към победата" или "Amazing Race" по български 3- ФИНАЛЪТ

  • 17 950
  • 218
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 954
А ми като като се сетя за другите продуцирано от слави шоута май това е единственото което има гледаемост и успех
Мюзил Айдъл 1 беше успешно и гледаемо.

# 196
  • София
  • Мнения: 3 581
И Сървайвър, особено първият сезон. Само не знам защо като направи един сезон и после някой друг прави следващите. Дано да не стане така и с Бягството

# 197
  • Мнения: 1
Жалко, че свърши. Много интересно шоу беше.
Аз си мисля, че ще има и втори сезон, защото наистина беше супер интересно и набра голяма публика. За мен си беше много успешно шоу Grinning
А ми като като се сетя за другите продуцирано от слави шоута май това е единственото което има гледаемост и успех

О, рийли? hahaha
О? hahaha
Рийли? hahaha

Добре, че беше Слави да им покаже как се прави Сървайвър, как се прави Айдъл, как се правят танцувални конкурси, как се правят актьорски предавания! Mr. Green
Карай...

Страхотно откриване тази вечер с Джексън, страхотен финал,
яд ме е само,
първо, че Емануела псува като каруцарка ( Shocked Shocked Shocked Shocked)
и второ, че Златка се предаде, щото бях за манекенките.
Много сполучливо и много красиво бягство като цяло.
Чакам номер 2 с обмисляне за кандидатура. bowuu

# 198
  • Мнения: 4 435
С удоволствие бих се пробвала на кастинга  Blush

И аз се чудя дали да не се пробвам на кастинга. Blush


Иначе честита победа на брат'чедите.
Златка и другата сами се прецакаха...много глупава постъпка във финалният етап, иначе щяха те да спечелят.

# 199
  • Мнения: 2 317
Много ми хареса форматът PeaceГледах го с интерес от началото
Дано Слави направи втори сезон.

Радвам се за победителите.Изборът им Австралия е страхотен

# 200
  • в баира
  • Мнения: 861
И на мен много ми хареса форматът. Гледах го с голям интерес от началото. Ще чакаме втория сезон.

# 201
  • Мнения: 8 549
А ми като като се сетя за другите продуцирано от слави шоута май това е единственото което има гледаемост и успех
Мюзил Айдъл 1 беше успешно и гледаемо.

Да съгласна съм за МА1 обаче имаше някъкви други измислици от типа на Танцувай с мен ,Красавицата и Отличникът ,Пей с мен.
И Сървайвър, особено първият сезон. Само не знам защо като направи един сезон и после някой друг прави следващите. Дано да не стане така и с Бягството
Тук не съм съгласна,Сървайвър на Слави беше уникално монотонен и тъп ,не напразно не му дадоха да продуцира втори и трети сезон.Както и да не е това темата.

# 202
  • Мнения: 8 549
И да добавя ,че Борис въобще не става за водещ а, снощи така  се  излагаше ,по добре да си пее ,това поне го умее

# 203
  • Мнения: 11 715
И да добавя ,че Борис въобще не става за водещ а, снощи така  се  излагаше ,по добре да си пее ,това поне го умее

На мен пък не ми харесва и как пее   Rolling Eyes

Да им е честито на Марина и Христо   bouquet  Страшни тоалети си бяха избрали за финала  Laughing  Дано си изкарат страхотно в Австралия  Hug

Златка беше много хубава, дано спечели Плеймейт-а  Peace

# 204
  • Мнения: 0
Честито на победителите..
Аз бях за тях. Много се зарадвах като спечелиха , а и хубав избор Австралия.  newsm51

# 205
  • Мнения: 2 518
Страшно много се радвам за брат'чедите  Party Да им е честита наградата и да си изкарат страхотно в Австралия Sunglasses
Гледах всички предавания с голям интерес и с нетърпение чакам да почне и вторият сезон  Crazy

# 206
  • София
  • Мнения: 15 486
Да им е честито!Не исках да са те, но и трите двойки бяха хвани единия ,удари другия, та все тая!

# 207
  • Мнения: 191
Има ли го някъде вече качено,че го изпуснах /втората част/?

# 208
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Поздравявам победителите Peace хубав избор- Австралия Peace
Дано има втори сезон.

# 209
  • Банкя
  • Мнения: 823
Честито на победителите! bowuu

Хубав избор на дестинация. Аз бих се колебала между Австралия и Нова Зеландия. Mr. Green

Лично аз не мога да си представя, как би изглеждал втори сезон на играта. newsm78 Не че видяхме всичко от България, но пък стана ясен принципът и би липсвала изненада. Например на всеки сериозно желаещ да участва ще му е лесно да се подготви за играта разучавайки географията и историята на България. Определено изпълнения и изцепки като тези, които гледахме сега, няма да има много...
Определено ми се гледа още един сезон, но Слави и сценаристите му ще трябва да надхвърлят възможностите си, за да успеят да измислят нещо интересно и да ме впечатлят. Peace

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 22:59 от Акси

Общи условия

Активация на акаунт