Пак за зодиите

  • 1 225
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 922
Здрасти.
Разбирам, че има силно застъпен елемент "въздух" в хороскопа на детето. Ето с какво се свързва това:

"Въздушните знаци са най-общителни от всички. Хората, в чиито хороскоп е подчертан Въздушния елемент с лекота установяват социални контакти, притежават дар слово и завидни умения за комуникация. Те могат да работят с всякави хора, без да се ангажират с техните проблеми и емоции. Имат способността да се дистанцират от ежедневието, генерират абстрактни идеи и понякога са големи мечтатели. Ексцентрични и индивидуалисти, те гледат в перспектива, не могат да приемат ограниченията на физическото тяло.
Елементът Въздух е свързан с процеса на дишане и т.н. "прана" в учението на йогите. Хората с подчертан Въздушен елемент имат нужда от престой на открито и от силно йонизиран въздух, за да се зареждат.
Прекаленото доминиране на Въздушния елемент в хороскопа може да доведе до прекомерна раздразнителност и изтощаване на нервната система, до психическо претоварване, прекалена концептуалност, концентриране върху идеи - без постигане на особени резултати. Препоръчителна е периодична смяна на обстановката, откъсване от обичайните дейности и медитация. "

# 16
  • Мнения: 3 922
Не се прави на малко дете хороскоп. И аз не знам точно защо, но се бях пробвала в 2 сайта и в двата ми изписа, че не се прави Peace
Няма такова нещо. Пълни глупости! В Индия като се роди дете първото нещо, което се прави е да  се отиде при астролог.  Wink

# 17
  • Мнения: 1 568
Не се прави на малко дете хороскоп. И аз не знам точно защо, но се бях пробвала в 2 сайта и в двата ми изписа, че не се прави Peace
Няма такова нещо. Пълни глупости! В Индия като се роди дете първото нещо, което се прави е да  се отиде при астролог.  Wink

Извинявам се,но това е пълна идиотщина!

# 18
  • Мнения: 411
имам си син близна4е на 18 год. от собствен опит мога да кажа
един ден се събужда доброто близна4е и е най прекрасното дете на света,но като се събуди киселото близна4е е направо непоносим( не лоШ,но просто сърдит и все неЩо го дразни),добре 4е е рядкост.
ина4е е много контактен дуШата на компанията,може да ти се усмихне и в най тежкия за него момент за да не те притеснява.
но.... всеки 4овек е разли4ен независимо дали е съЩата зодия или не.
баЩа ми беШе съЩо близнаци и беШе страхотен баЩа.

# 19
  • Мнения: 3 922
Бащата на Моцарт, който е бил придворен музикант, след раждането му се е консултирал с астролог по отношение на  способностите и бъдещето на детето си.
Музикалният му талант не е останал скрит. Известно е, че Моцарт на 5-годишна възраст композира, а на 6 вече започва да изнася самостоятелни концерти.

Астрологията може да бъде много полезна за откриване способностите или дарбите на детето. И от там нататък идва ролята на родителите и това дали са достатъчно заинтересовани, да помогнат за развиването на тези качества.

# 20
  • Мнения: 411
някой може ли да ми прати (по добре на ли4ни)къде мога да направя индижидуален хороскоп на нас и на децата

Общи условия

Активация на акаунт