Кьде Ще ходите на по4ивка???Ще ходите ли на по4ивка??

  • 4 829
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 196
На Отманли, където и миналата година.
Забутано, ненаселено и спокойно място. 2 майки с 2 деца за 40 лв на вечер   Peace

# 16
  • Мнения: 2 475
На Отманли, където и миналата година.
Забутано, ненаселено и спокойно място. 2 майки с 2 деца за 40 лв на вечер   Peace
Къде се намира това? За пръв път го чувам?
По темата - с моята учителска заплата, която все не стига, вероятно ще заведа детето на море само за ден - два Confused Cry

# 17
  • Мнения: 1 196
Mежду Бургас и Созопол, на Бургаския залив.
Ей това му харесвам, малко хора знаят за него   Wink

# 18
  • Край морето
  • Мнения: 139
Ние миналата година бяхме с малкия на Добринище. Хем планина и чист въздух, хем топла минерална вода в басейна, и най - вече спокойно през седмицата. За малкия имаше достатъчно пързалки, пясъчници и други забавления. За мама му - да му се радва Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 6 442
Миналата година бяхме на Кранево.
Хареса ми.
10 лв на човек за една вечер.Незнам тази година дечко дали ще го таксуват за цял човек.
Надявам се да отидем изобщо де...
Но има време.Лятото е пред нас.И морето.

# 20
  • Мнения: 317
Къде -реших:в Поморие, кога:още не се знае -според прогнозата за времето и  настроението на шефа Rolling Eyes 

# 21
  • Мнения: 2 723
Приятели имат къща в Царево, та се чудя дали да не помъкна хлапетата за 1 седмица да им погостуваме  Mr. Green
Мен лично по-скоро ме плаши дългото пътуване, отколкото самата почивка.
Иначе ние пътуваме с кола, но децата ще изперкат.
Още мисля.

# 22
  • Мнения: 589
Мен ще ме командироват на морето два пъти: веднъж в Гърция за десетина дни и веднъж на Слънчев бряг за още толкова bowuu Хем ще съм си с малкото дете, хем ще съм на почивка, хем ще съм по работа, та разходите ми (моите и на детето) са изцяло поети.Само още не е решено кое море по-напред ще удостоим с присъствието си... Laughing

# 23
  • Мнения: 1 023
ние вече бяхме.
хванахме две промоции за период от 2 седмици и си изкарахме отново очаквано и впечатлително добре на миналогодишното ни море.
и ако майка ми се навие и финансите се подобрят - на септември ще завторим.

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 И ние вече бяхме - на гости в Созопол (аз там вече ходя само извън сезона). Беше много хубаво, спокойно, идеално за мен и малкия. По-нататък се надявам да отскочим на гости в Каварна (да живеят приятелите по морето) и септември ако успея да събера някой лев на бунгала в Ахтопол (или нейде на палатка ако се осмеля да отида сама с него).
 Някои ми се чудят как го миткам тва дете сама из цялото черноморие и често ме питат не ме ли е страх сама с детето, но да ви кажа си изкарваме супер, пък и съм свикнала някакси да сме си двамата.
 

# 25
  • Мнения: 51
Получих много добра оферта за Албена, ще има приятелки с деца:) така че моята малка буболечка няма да скучае. Там плажът е прекрасен  grinning039 , пък и има анимация за деца

# 26
  • Мнения: 6 707
Лятото ще работя, но наесен за няколко дни ще отскочим до Балчик или на кратка екскурзийка до Турция или Гърция. Само да сме здрави Wink

# 27
  • Мнения: 147
В края на август сме в хотел Белла Виста в Синеморец. 2+1 ол инклузив за 1 седмица 950 лева.
Опитът ми от Созопол - квартира + чадър на плажа + ресторанти излезе отчайващо скъп - 450 лева за 4 дена минлата година. Без глезотии. Ужас.
Моля, някой ако е ходил в Синеморец да сподели как е стигнал до там. 

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Ние вече се върнахме. 10 дена в Крайморие - до Бургас. Супер спокойно е в края на юни. Времето беше супер  newsm10 . Догодина, живот и здраве, пак ще планирам почивка през юни.

# 29
  • Мнения: 63
И аз разглеждам предложенията за морето. Ако 4уете нещо интересно - дори и по-скъпо, пишете!

Общи условия

Активация на акаунт