Тука креМвирш с две боМбони прЪвописТни греЖки гони- 33

  • 24 165
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Цитат
... рекъл Господ ноември ще съмс диплома вече...ако щете ми вярвайте
Ot друг форум е, но е толкова неграмотна, че си я пазих, вместо запис. ooooh!
И тая ще става виШисКа ooooh! ooooh! ooooh!.
При "рекъл" и "щете" къде е грешката?

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
[quote
 В момента - на една година и четири месеца, основната му игра е да тича в тръст и да бръмчи...
[/quote]

Не е кой знае каква грешка, но е забавна.

# 17
  • Мнения: 750
Цитат
ti i da iska6 ne moje6 da ide6 tam dori koreicite ot ujna korea ne mogat da idat v severnata 4ast ne im pozvolqvat da se razvivat po nikakuv na4in dokato ujna korea puska horata si navsqkude po sveta te se obrazovat i sled tova kato se priberat izpolzvat nau4eneto za da razvivat tova koeto imat vku6ti i durjavata si suotvetno nemcite imat edna pogovorka koqto glasi 4e patuvaneto obrazova   no vupreki  4e se razvivat ikonomi4eski i tehni4eski  v misleneto si ostavat ujasno ostareli  imam nqkolko priqtelki koito sa mnogo dobri momi4eta no 6to se otnasq do otno6eniqta mejdu horata sqka6 se vru6tam sus 50 godini nazad v razgovorimite mi s tqh


Ко речи?

# 18
  • Мнения: 931
с нея ще бъдете неутразими!!!!:)

 Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 590
удър
дувършваме
незнам
помоща
инъче
 

# 20
  • Мнения: 4 585
Благодаря!  Embarassed Гъбарках се. Нищо.

# 21
  • Мнения: 589
Цитат
в “Танц със саби” на ХачEтурян...

# 22
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Цитат
Комплекта от мостри,който садържа -кремове,парфюми и червила нещо от този сорт.

# 23
  • Мнения: 115
Цитат
има 2 заведения с парзалки и люлки отперед и всички деца са там. Състоянието на едната площадка е малко по-добро, но там има поне 30 майки с деца и е пълна лудница. Всичко наоколо е само блокове, кооперазии и коли.

Парзууул  Laughing

А и заглавието на темата си го бива:

Цитат
Ремонтиран ли е парка в вашият район??
 Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 13
Цитат
аз днес готвих картофена яхниика и отсипах малко както беше така с сол с всичко и й сложих и хлебче вътре и момата си изяде всичко с голям кеф даже искаше и още и си отваряше устата сама.направо съм учудена а и много щастлива че напоследък неискаше да яде нищо друго освен ам.утре мисла да хода да я записвам на кухня и ще видим как ще са нещата.
честити месечинки на всички празнуващи бИбчета.

Акцентирам на последната грешка, защото е черешката на цялата тази красота.  Grinning

# 25
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Цитат
Аз сълго време не можех да различа вклюбването ми от силното приятелство

Тва ми е нестихващ и неспиращ извор на брутализми в българския език.От друг форум е, но реших отсега нататък да споделям с вас Simple Smile

# 26
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
ЗаписТ

# 27
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Цитат
Е може да я краъстиш "срамежливки"

Е явно не се крЪщаваме, а се крАщаваме.

# 28
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
ЗапиЗ Mr. GreenПумъкъл,кефиш  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 585
ти не се притенсявай zа това колко дале4 6те стигна с второ вис6е в 4ужбина имам големи въzможности които няма да полу4а в България никога няма да се  върна да живея в таzи пумийна яма както се бе6е иzраzил някой по наzад
това в zападна Европа никога ама никога няма да се слу4и само българите които са видяли не6то по раzли4но от балканския манталитет zнаят в какви цигани и некадърници сме се превърнали

Тая е с Фтору виШУ. Joy

Общи условия

Активация на акаунт