маса - коя от двете

  • 2 873
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Ако ще е стъклен плот, уверете се, че стъклото е закалено. Харесват ми и двата варианта, но стъклото е по-капризно за поддръжка.

# 16
  • Мнения: 3 641
Харесват ми и двете,но предпочитам със стъкления Peace

# 17
  • Мнения: 656
С белия плот ми харесва повече.
И на мен  Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Стъклен плод. Peace

# 19
  • Мнения: 1 800
с две ръце за белия плот Peace

# 20
  • Мнения: 1 441
С бял плот  Peace
Масата е страхотна  bowuu

# 21
  • Мнения: 1 422
Благодаря ви за подкрепата   bouquet! Решихме, че купуваме белия плот. Днес ще отидем да пуснем поръчката и започва чакането  Embarassed Тъй като ме питаха - масата се казва Hugo Bistro.
Сега е на ред мисленето за канапе - първо чертежът, после окончателен избор на цвят и пак поръчка и чакане, а през това време - Heart Eyes лято  Heart Eyes

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
А столовете какви ще са? Тази маса според мен не е подходяща за холна(с мека мебел), а по-скоро е масичка за кафе в обособен кът в дома или тераса/градина.

# 23
  • Мнения: 5 173
Харесва ми тази маса с белия плот. Стъкленият плот е за фина, изискана, холна маса ... или в съчетание с метални или дървени крака. Не ми се връзва с пластмасови.
Такава маса бих си сложила на терасата за сутрешното кафе и следобедния сладолед.
Това мисля и аз. Макар че гласувах за стъклен, по погрешка ooooh!.

# 24
  • Мнения: 1 740
С белия плот 

# 25
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Белият плот, ако трябва да избирам от двете.
Иначе и двете не ми харесват особено.

# 26
  • Мнения: 4 965
Зависи. За тераса или за малки кухненски кът - тази с белия плот; ако е за хол или някакво друго помещение - стъклото. Зависи и от останалите мебели и цялостната концепция.

# 27
  • Мнения: 868
Белият плот!

# 28
  • Мнения: 137
Аз харесвам с бял плот, но ще се надраска веднага и си личи много, за това щях да избера стъклената, но ако имаше и бяло стъкло;)))

# 29
  • Мнения: 215
Предпочитам стъкления плот,но специално за този модел белия стои по-добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт