на път с тримесечно бебе

  • 1 828
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 442
Ами вървете.Не виждам какъв е проблема.Детето хич не е малко.

# 16
  • София
  • Мнения: 30 142
никакъ проблем Simple Smile Давай и само да не е в жегата.

# 17
  • Мнения: 1 091
Синът ми беше на 2 месеца, когато се преместихме да живеем от България в Германия. Пътува 2 часа със самолет, после 4 часа с кола. Нямаше проблем, спеше през повечето време. Така, че не виздам проблем да пътувате.

# 18
  • Мнения: 3 804
Моите пътуват по 2000 километра още от 2месечни-пътували са с кола,автобус и самолет,така че заминавайте -спокойно Peace

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 380
Моята дъщеря беше на 20 дни, когато пътувахме от София за Видин-около 230 км. Нямахме никакви проблеми, тя спа през цялото време в кошничката си.  След това сме пътували още няколко пъти на по-дълги разстояния и винаги е било без проблеми. Вчера се върнахме с мъжа ми от почивка в Турция и бях изумена колко много бебета-германчета и русначета почиваха там. Аз се мисля за смела майка, но не бих посмяла да тръгна на толкова дълъг път с 11-месечната си дъщеря. Тук във форума чета за дечица, които прекосяват океана с родителите си, така че няма смисъл да се притесняваш за разстоянието Добрич-Русе.

# 20
  • Мнения: 8 999
Не се притеснявай. Едва ли ще имате проблеми по пътя. Най-вероятно бебето ще спи непробудно през цялото време.

# 21
  • Мнения: 105
Нашето бебе на 2 месеца пропътува 1000км за 12 дни - Перник-София-Плевен (там бяхме 6 дни) -Русе (още 6 дни) отскочихме и до резервата Сребърна и обратно. Спа през цялото време в колата.

# 22
  • Мнения: 27 524
Мисля, че няма никакъв проблем  Simple Smile Не се притеснявай, за бебетата е важно да са сухи, нахранени и гушкани. А дали в стая, в кола или другаде - няма значение. И колкото е по-малко, толкова по-лесно е. Синът ми нямаше два месеца и хукнахме с него Брюксел-София  Simple Smile И после на море с кола 500км и така досега, споко, няма проблеми, нека се порадват бабите  Hug

# 23
  • Мнения: 31
Няма причина 3 месечно бебе да не пътува.Ние миналата седмица ходихме до Бургас с моя син,който също е на 3 месеца.И ние живеем в Добрич.Малкия през цялото време спа. Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 23 097
За мен това не е абсолютно никакъв проблем. И то точно защото е толкова малко бебето и ще си кротува, докато пътува. На нас често ни се налага да пътуваме по 250 км. Когато порасне ще видиш какво значи проблем  Wink

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма проблем Peace
Ако знаеш сина ми до 3м. колко навъртяни киометри имаше Crazy

# 26
  • Мнения: 96
От както се е родила не е спирала да пътува.Първото й пътуване беше преди още да е навършила 40 дни и от тогава........

# 27
  • Мнения: 2 013
От както се е родила бебка постоянно пътуваме,първото й пътуване беше на изписването-250км. Crazy Спа през целия път.И в повечето случаи спи по време на пътуването,защото клатушкането и друсането по дупките я унася (тя е единствения фен на дупките по родните ни пътища  Laughing )
Според мен никакъв проблем няма да пътувате... Wink

# 28
  • Мнения: 411
Какво те притеснява?
Малма Бебка на 45 дена летя със самолет без проблеми а до тогава считано от изписването си бая километри навъртя. / е най-различни бабишкерници твърдяха че ще скашкаме мозъка на детето, но като я гледам нищо и няма, почти на две годинки е вече да ми е жива и здрава/
С описаната до тук екипировка и увереност от твоя страна няма да имате проблем. Само малко ме смущава идеята за климатика. Доколкото съм чела не е особено препоръчително, заради скороста на движение на въздуха която предизвиква.

# 29
  • Мнения: 222
не мисля че има проблем.ние нашия на един месец го сложихме в черупката(кошницата за кола)и пътувахме на 40 км от София.на три отидохме на Рибарица на почивка.на 4-5 месеца отидохме на разходка за един ден до Гоце Делчев,а на шест месеца бяхме на чифлика.по никакъв начин пътуванията не навредиха на детето.не знам дали е от това че е свикнал да пътува ,но никога не ми е правил проблем когато сме били на път.

Общи условия

Активация на акаунт