рецепти за секс

  • 6 736
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Класифицирайте ги първо, на раздели...
- салати, предястия, основно, десерти и т.н.
Ето едно предястие от мен:
"разхождате се в продължение на 8 до 12 минути  максимум / после ще ви писне или той ще заспи /
по прозрачна камизолка на високи токчета, като най- невинно демонстрирате задни части  или гърди /зависи от наличното/
на половинката си, като при всеки негов опит да достигне желаното му давате да разбере, че това е само предястие, до
основното има още минимум 30 минути, защото фурната не е загряла."

# 16
  • Мнения: 1 168
На авторката на темата и половинката й предлагам следните рецепти!!!Приятен апетит  chef
Тези рецепти малко ме хвърлиха в размисъл .. като си мръднеш 5 см. крака, това значи ли нова поза newsm78

Позите са различни. На теб еднакви ли ти изглеждат?  newsm78
Дори леко ъгъла на проникване да се промени усещането се променя, поне при мен е така, може някои да не правят разлика, не знам.  Thinking
А бе то с различното усещане е така, но напр. една "задна прашка" може да "съдържа" 20 различни пози, така ли? Явно не съм наясно с определението за поза Embarassed

# 17
  • Мнения: 6 885
Класифицирайте ги първо, на раздели...
- салати, предястия, основно, десерти и т.н.
Ето едно предястие от мен:
"разхождате се в продължение на 8 до 12 минути  максимум / после ще ви писне или той ще заспи /
по прозрачна камизолка на високи токчета, като най- невинно демонстрирате задни части  или гърди /зависи от наличното/
на половинката си, като при всеки негов опит да достигне желаното му давате да разбере, че това е само предястие, до
основното има още минимум 30 минути, защото фурната не е загряла."

Тази рецепта ми харесва. И такова...... минаха 30 мин.

# 18
  • Мнения: 183
irina_vas
Ми айде да ти се изясни  Wink  Всичко е описано подробно  Laughing ЦЪК

# 19
  • Мнения: 411
винаги ми е било много интересно дали по пухкавите двойки прилагат подобни акробати4ни рецепти.все си мисля 4е една 100 кг жена е малко по тудна за изяждане в подобни рецепти отколкото 50 кг.нямам ниЩо против дебелите,всеки влак си има пътници,просто е лиубопитство.
ако има такива ,споделяйте.

# 20
  • Мнения: 593
Oooooo, tarlio, аз те познавам от Готварския!  Hug

В кухнята обикновено не готвя по рецепта, а импровизирам по свой вкус.  chef
Така и в секса...

Записвам се в темата, за да уча рецепти.  Wink  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 448

А бе то с различното усещане е така, но напр. една "задна прашка" може да "съдържа" 20 различни пози, така ли? Явно не съм наясно с определението за поза Embarassed

Ами то името не е важно. Ако искаш си ги номерирай "задна прашка 1", " задна прашка 2" .............. "мисионерска 1", "мисионерска 2" ....... и т.н.  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 168
irina_vas
Ми айде да ти се изясни  Wink  Всичко е описано подробно  Laughing ЦЪК
Слушам и илпълнявам /няма емотикон за козируване/

# 23
  • Мнения: 1 749
На авторката на темата и половинката й предлагам следните рецепти!!!Приятен апетит  chef
Ще се пукна от смях....Пича е изгорял на....прашки...! Joy smile3532
Съжалявам,просто не мога да приема мъж да носи прашки...... hahaha

# 24
  • Мнения: 3
някоя рецептичка не може ли все пак?

# 25
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Абе авторката де се ската newsm78
Ко питам и аз. Сигурно е метнала да пробва рецептите дето сте и ги пратили.......

# 26
  • Мнения: 7 723
Нали знаете, че раздават банани за публикуване на подобни линкове тук?
...питам само  Whistling

# 27
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
    Гледам,че се забавлявате  отлично Joy Joy Joy,но къде е авторката. Да не би да има проблеми в кухнята Thinking. Еееиии,значи човек да не ви "попита" нещо... Веднага го обръщате  в "своя" по(л)за Wink.

# 28
  • Мнения: 1 168
Ми то след такава забава в темта и аз да бях на мястото на авторката и аз щях да се покрия.

# 29
  • Мнения: 593
Нали знаете, че раздават банани за публикуване на подобни линкове тук?
...питам само  Whistling

Пепел ти на езика!  Joy

Добре, че успях да си ги вкарам в Bookmarks.

Общи условия

Активация на акаунт